Články na téma: PGA Tour

 • Dustin Johnson
  11

  Zprávy

  Johnson už v Kanadě vede, Čejka prožil špatný den

  29. července 2018 – haf

  Jestli si Dustin Johnson na RBC Canadian Open schovává to nejlepší na konec, tak bude velmi pravděpodobně v neděli slavit svůj třetí letošní titul na PGA Tour. V Kanadě se totiž každým kolem zlepšuje a po třech kolech už dělí vedení s dalšími třemi hráči.

 • Alex Čejka
  12

  Zprávy

  DJ v Kanadě zaútočil, dobře hraje i Čejka. Garcia nedal cut

  28. července 2018 – haf

  Do víkendového boje o titul se pátečním kolem za 66 ran (-6) přihlásil na RBC Canadian Open první hráč světa Dustin Johnson. Ve velkých problémech je naopak Sergio Garcia, který po špatném dni nedal cut a opět se mu vzdálil postup do play-off FedEx Cupu.

 • Ian Poulter
  13

  Zprávy

  DJ málem trefil eso, v Kanadě začal skvěle Poulter

  27. července 2018 – haf

  Už jen pět turnajů ve čtyřech týdnech zbývá odehrát do konce základní části PGA Tour, a tak se začíná lámat chleba. Někteří hráči se snaží co nejlépe připravit na play-off, jiní do něho alespoň proniknout. Je to i případ RBC Canadian Open, které tak nabízí řadu hvězd.

 • Sergio Garcia
  14

  Zprávy

  Hvězdy v ohrožení. Nejen Garcia se Scottem bojují o play-off

  26. července 2018 – haf

  Neustále pokračující nástup nových jmen na největší golfovou scénu logicky znamená, že některá osvědčená jména musí tu a tam vyklidit své pozice. V tomto roce se to na PGA Tour týká také Sergia Garcii a Adama Scotta, kteří bojují alespoň o postup do play-off FedEx Cupu.

 • Troy Merritt
  15

  Bleskovky

  Merritt slaví druhý titul na PGA Tour, i díky hole out eaglu

  23. července 2018 – haf

  Až v pondělí se muselo rozhodnout o vítězi Barbasol Championship. Turnaj, který se hrál na PGA Tour proti The Open, o víkendu výrazně ovlivnily bouřky, které nedovolily dohrát finálové kolo v neděli. Jeho pondělní dohrávku zvládl nejlépe Troy Merritt.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení