Články na téma: PGA Tour

 • Bryson DeChambeau
  11

  Bleskovky

  2 minuty na putt, 3 na ránu wedgí. DeChambeau opět pod palbou

  11. srpna 2019 – haf

  Téma už ani ne pomalé, ale doslova šnečí hry opět rezonuje golfovým prostředím. Poté, co se kriticky k tempu hry vyjádřili během turnaje The Northern Trust mimo jiné Tiger Woods, Rory McIlroy nebo Brooks Koepka předvedl její ukázkový příklad Bryson DeChambeau.

 • Patrick Reed
  12

  Zprávy

  V New Jersey se ujal vedení Reed, za tři kola zahrál jediné bogey

  11. srpna 2019 – haf

  Takřka bezchybná hra dostala po třetím kole The Northern Trust do vedení Patricka Reeda. Ten je před nedělním finále v New Jersey se skóre -14 na prvním místě o ránu před Abrahamem Ancerem. V neděli ho však proženou mimo jiné šampioni FedEx Cupu.

 • Rory McIlroy
  13

  Zprávy

  McIlroy dostal trest, pak mu ho zrušili. Vede DJ, Woods odstoupil

  10. srpna 2019 – haf

  Fakt, že se Dustin Johnson dostal do vedení The Northern Trust nebyl největší událostí pátečního programu úvodního turnaje play-off FedEx Cupu. Už předtím na sebe strhl pozornost svým odstoupením Tiger Woods, Rory McIlroy pak úspěšně odolal trestu dvou ran.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Woods se na úvod play-off trápil, nevyužil skvělých podmínek

  9. srpna 2019 – haf

  Jen jeden hráč zahrál v úvodním kole turnaje The Northern Trust hůře než Tiger Woods. Tomu tak hrozí, že neprojde cutem na dalším turnaji a v ohrožení je možnost jeho obhajoby titulu na závěr sezony v East Lake. Jiná velká jména ale ve čtvrtek v New Jersey zářila.

 • Shane Lowry
  15

  Bleskovky

  Život po The Open? Už si mě nepletou s Beefem, říká Lowry

  8. srpna 2019 – jom

  Že by se Shanu Lowrymu po vítězství na The Open obrátil život naruby? Nikoliv. Alespoň to tvrdí sám šampión 148. ročníku evropského majoru. Teď už si mě aspoň nepletou s Beefem nebo J. B. Holmesem, směje se vousatý Ir, kterého čeká tento týden první start po slavném vítězství v Royal Portrush.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení