Články na téma: PGA Tour

 • Rory Sabbatini
  11

  Zprávy

  Na Havaji vede Kuchar. Slovák Sabbatini už je v TOP 20

  12. ledna 2019 – pv

  Matt Kuchar evidentně nechce čekat na své další vítězství tak dlouho jako v předchozím případě. Po dalším kole za 63 ran se na Sony Open na Havaji ujal v polovině turnaje těsného vedení. Výborně je na tom nově pod slovenskou vlajkou hrající Rory Sabbatini, který se posunul už do TOP 20.

 • José de Jesús Rodríguez
  12

  Bleskovky

  Kdysi utíkal přes Rio Grande. Mexičan žije svůj sen na PGA Tour

  11. ledna 2019 – pv

  Každý hráč na PGA Tour musel za svým snem ujít svou vlastní cestu. Tak, po které se vydal Mexičan José de Jesús Rodríguez, byla ale na rozdíl od drtivé většiny ostatních mnohem strastiplnější, méně pohodlná a také mnohem delší.

 • Jordan Spieth
  13

  Zprávy

  Spieth málem špatně dropoval a nabízí se otázka: Nemá yips?

  11. ledna 2019 – haf

  Trápení Jordana Spietha pokračuje i v úvodu nového roku. Mladý Američan vstoupil do Sony Open špatným kolem, po kterém bude mít v pátek co dělat, aby vůbec prošel cutem. K tomu málem špatně dropoval a Hank Haney si myslí, že má yips. Nic moc zprávy.

 • Rory Sabbatini
  14

  Zprávy

  Hvězdy jsou na Havaji pozadu, Slovák Sabbatini začal za -2

  11. ledna 2019 – haf

  Historicky první kolo slovenského golfisty na PGA Tour nedopadlo vůbec špatně. Rory Sabbatini vstoupil do Sony Open in Hawaii rundou za mínus dva a má to velmi dobře rozehrané směrem ke cutu. To Jordan Spieth zatím navazuje na loňské trápení a je mezi nejhoršími.

 • Adam Scott
  15

  Bleskovky

  Hrál s násadou od koštěte. Teď Scott nechá vlajku v jamce

  10. ledna 2019 – pv

  Adam Scott o sobě tvrdí, že rád dělá věci nekonvenčním způsobem. Teď s tím prý nebude přestávat. Nijak ho tedy ani nevzrušuje nové pravidlo o možnosti nechat si na greenu při puttování vlajku v jamce. Hodlá se rychle přizpůsobit a nechat ji tam.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení