Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth a Annie Verret
  11

  Bleskovky

  Spietha čeká svatba, už vystěhoval spolubydlící

  7. listopadu 2018 – haf

  Staromládenecký život Jordanu Spiethovi definitivně končí. V tomto týdnu odehraje svůj poslední turnaj coby svobodný muž, na tom příštím už bude jeho ruku zdobit snubní prstýnek. Koncem listopadu si totiž vezme svou dlouholetou přítelkyni Annie Verret.

 • Martin Kaymer
  12

  Bleskovky

  Kaymer o kartu na PGA Tour nepřijde, dostal výjimku

  6. listopadu 2018 – haf

  Martin Kaymer málem podruhé v kariéře přišel o kartu na PGA Tour z toho důvodu, že neodehrál potřebný počet turnajů k uchování svého členství. Od vedení zámořské série ale dostal speciální zdravotní výjimku, část sezony totiž byl zraněný.

 • Bryson DeChambeau
  13

  Zprávy

  Místo výsměchu uznání. Vědec DeChambeau už není ten divný

  6. listopadu 2018 – pv

  Bryson DeChambeau jede v posledních měsících na obrovské vlně. V Las Vegas vyhrál v neděli třetí turnaj z posledních pěti startů na PGA Tour. Dohromady se svými dvěma výhrami v play off FedEx Cupu čtvrtý od června, kdy zvítězil na Memorialu. Opět se tak dostává do popředí zájmu jeho "vědecký" přístup ke hře.

 • lip out
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Krádež za bílého dne! O hole-in-one ho připravil lip out

  5. listopadu 2018 – haf

  Denny McCarthy si v posledních týdnech na nepřízeň osudu stěžovat nemůže, v neděli měl ale v Las Vegas obrovského peška. S turnajem Shriners Hospitals for Children Open se mohl rozloučit parádním esem, proti ale byla hrana jamky.

 • Bryson DeChambeau
  15

  Zprávy

  V sobotu se zranil na NHL, v neděli získal 5. titul na PGA Tour

  5. listopadu 2018 – haf

  Bryson DeChambeau jede na vlně a v cestě za pátým titulem na PGA Tour a třetím z posledních pěti startů ho nezastavilo ani hloupé zranění, které si přinesl ze zápasu NHL v Las Vegas. I tak vyhrál Shriners Hospitals for Children Open o ránu před Patrickem Cantlayem, a to především díky eaglu v závěru finálového kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení