Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Woods zahrál na The Players nejlepší kolo dne a je v TOP 10

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods si v sobotu zásadně vylepšil své postavení na The Players, když zahrál třetí kolo na TPC Sawgrass za 65 ran. Vyšvihl se tím na dělené deváté místo jen dvě rány za třetího Dustina Johnsona. Na vedoucího Webba Simpsona mu však chybí 11 ran.

 • Webb Simpson
  12

  Bleskovky

  Simpson vzýval magickou 59, smolně ji utopil ve vodě

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Dvě jamky před koncem druhého kola The Players byl Webb Simpson tak blízko magickému skóre 59, tedy nejnižšímu v historii. Když přišel na obávanou ostrovní sedmnáctku TPC Sawgrass, měl za sebou úžasnou sérii šesti birdie v řadě. Potřeboval ještě dvě.

 • Rickie Fowler, Tiger Woods, Phil Mickelson
  13

  Zprávy

  Woods prošel cutem o ránu, Fowlera potopil strom

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Hvězdný flight na The Players je minulostí. Jen Tiger Woods si z něj zahraje i o víkendu, i když cutem prošel o jedinou ránu. Dvě rány naopak chyběly k postupu Rickiemu Fowlerovi, který měl v závěru druhého kola obrovskou smůlu. Do trháku šel v Ponte Vedra Beach Webb Simpson.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • The Players
  15

  Bleskovky

  Napětí jako před majorem. Mickelson si dobírá Woodse

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Nejsledovanější turnaj sezóny mimo majory čekají ve čtvrtek první soutěžní odpaly. Popularita The Players je však v posledních letech tak obrovská, že si s velkou čtyřkou v ničem nezadá. Podnik na TPC Sawgrass je pátým majorem nazýván právem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení