Články na téma: PGA Tour

 • Jon Rahm
  11

  Zprávy

  Vedení na The Players převzal Rahm. Woods bavil diváky

  17. března 2019 – pv

  Ke skvělému výkonu se v sobotu nadechl Španěl Jon Rahm, který na The Players zahrál ve třetím kole 64 ran. Do finálového kola půjde s těsným vedením před dalšími dvěma Evropany Tommym Fleetwoodem a Rorym McIlroyem. Tiger Woods došel v paru a v sobotu především bavil diváky.

 • Rory McIlroy
  12

  Zprávy

  V čele The Players Fleetwood a McIlroy. Woodse potrápila voda

  16. března 2019 – pv

  Dvojice ze Spojeného království se usadila s náskokem tří ran na čele leaderboardu po druhém kole The Players. Angličan Tommy Fleetwood vedl už po první rundě, zatímco Rory McIlroy ze Severního Irska si polepšil o čtyři místa. Tiger Woods utopil dva míčky na 17. jamce a za Slovensko hrající Rory Sabbatiny je stále v TOP 10.

 • Rory McIlroy
  13

  Bleskovky

  Stala se z toho epidemie, zuří nad šnečím tempem McIlroy

  16. března 2019 – jom

  Stále je to stinná stránka golfu. Pomalé tempo se nadále nedaří vymýtit z hřišť. Zpoždění nabralo druhé kolo na The Players, které některým hráčům trvalo bezmála šest hodin. Podle Roryho McIlroye jde o epidemii, se kterou vedení PGA Tour nic nedělá.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  To je pech! Woods utopil na The Players dva míčky na sedmnáctce

  15. března 2019 – pv

  Tiger Woods měl za sebou skvělý úvod do druhého kola The Players. Během sedmi jamek na druhé devítce, kde začínal, zahrál tři birdie a prokousával se pořadím vzhůru. Jenže pak přišel na obávanou sedmnáctku a přišla pohroma v podobě dvou ran do vody.

 • Ryan Moore
  15

  Bleskovky

  Moore dal na 17 magické eso, Casey zase 2x trefil vodu

  15. března 2019 – haf

  Na ikonické ostrovní 17. jamce v TPC Sawgrass se ve čtvrtek zase děly věci! Ryan Moore zde trefil hole-in-one, Paul Casey zase dvakrát vodu. Radost pak na greenu prožil díky birdie také Tiger Woods.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení