Články na téma: PGA Tour

 • Rickie Fowler
  11

  Zprávy

  Fowler v Mexiku vedl, Čejka je v TOP 10, Byrd trefil eso

  11. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jedinou ránu od vedení je po nedohraném 2. kole Rickie Fowler na svém prvním turnaji nové sezóny. Na OHL Classic v Mayakobě dvě jamky před ukončením hry pro tmu vedl, ale pak zahrál bogey. Skvělou formu z úvodu sezóny potvrzuje Alex Čejka.

 • Rickie Fowler
  12

  Zprávy

  Výletník Fowler je v Mexiku třetí, Čejka zahrál ránu dne

  10. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Do nové sezony PGA Tour se rozhodl Rickie Fowler vstoupit v Mexiku. Turnaj OHL Classic at Mayakoba ale ještě stále bere trošku jako součást dovolené. Přesto je po prvním kole na děleném třetím místě se ztrátou tří ran na lídra Pattona Kizzireho.

 • Henrik Stenson
  13

  Bleskovky

  Stensonův nepochopený sarkasmus. Švéd musel vysvětlovat

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Henrik Stenson se vlastní vinou dostal do problémů, které musel na svém Twitteru uvést na pravou míru. Již dříve totiž nešťastně naznačil, že jeho aktuální zranění žebra pochází ze sponzorské akce před turnajem v Číně. To se ale ukázalo, že není pravda.

 • Alex Čejka
  14

  Zprávy

  Čejka předvedl famózní finiš, prohrál v play-off

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Doslova bláznivý turnaj prožil v Las Vegas Alex Čejka. Po prvním kole byl druhý, ve druhém kole bojoval o cut, který zachránil eaglem v závěru a v neděli se vrátil znovu do boje o vítězství. To mu uteklo až v play-off, po kterém naopak mohl slavit Patrick Cantlay.

 • Alex Čejka
  15

  Bleskovky

  Čejka si opět pohoršil, v Las Vegas se drží v TOP 30

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  O další ránu a šest míst si v sobotním třetím kole pohoršil Alex Čejka na Shriners Hospitals for Children Open. Přesto se na turnaji PGA Tour v Las Vegas drží v TOP 30 a v neděli si připíše své první dolary a také body do FedEx Cupu v nové sezoně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení