Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods a Justin Thomas
  11

  Zprávy

  Tiger Woods chce v Rivieře vyhrát, s kým bude hrát?

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  V Los Angeles jsou na hvězdy zvyklí, ale tohle bude exkluzivní záležitost i na místní poměry. První dvě kola Genesis Open spolu půjdou Tiger Woods, Justin Thomas a Rory McIlroy. Už jen kvůli prvně jmenovanému, který celý turnaj hostí, není pochyb o tom, kam bude upřena hlavní pozornost.

 • Nick Faldo a Mark Immelman
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Faldo dal eso na miniaturní 7 v Pebble Beach

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nick Faldo hřiště v Pebble Beach miluje, a tak si každý rok nenechá ujít, i z pracovních důvodů, místní turnaj v rámci PGA Tour. Bylo tomu tak i letos a domů odjel se zahraným hole-in-one na místní ikonické sedmé jamce v kapse. Bohužel ale jen na zahradě svého kolegy.

 • Kelly Rohrbach a Paulina Gretzky
  13

  Bleskovky

  FOTO: Pamela nebo Paulina? Krásky zářily v Pebble Beach

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hlavními hvězdami uplynulého týdne v Pebble Beach byli samozřejmě ti nejlepší golfisté světa v čele s Dustinem Johnsonem, na své si ale přišli také pánové (a vlastně i dámy), kteří hodí rádi očkem po krásných ženách. Díky Kelly Rohrbach a Paulině Gretzky.

 • Ted Potter Jr.
  14

  Zprávy

  DJ finále nezvládl. Vyhrál Ted Potter jr., Mickelson druhý

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Třetího vítězství v Pebble Beach se Dustin Johnson v neděli nedočkal. Na slavném hřišti se nedokázal dostat pod par a dal šanci ostatním. Tu využil k překvapení všech Ted Potter Jr., který si připsal své druhé vítězství na PGA Tour v kariéře. A může se těšit na Masters.

 • Dustin Johnson
  15

  Zprávy

  DJ udržel v Pebble Beach vedení. Potter atakoval 59

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hrdinou třetího dne AT&T Pebble Beach Pro-Am byl Ted Potter Jr. Na hřišti Monterey Peninsula s parem 71 byl po 15 jamkách na skóre -11 a měl tři jamky na to, aby zahrál magické číslo 59. Nepovedlo se, ale je z toho aspoň dělené první místo s Dustinem Johnsonem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení