Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  16

  Zprávy

  Stroud trefil v Las Vegas eso, Spieth a Fowler řádili s putterem

  2. listopadu 2018 – pv

  Až čas ukáže, jestli Jordan Spieth nechal opravdu všechny své trable z loňské sezóny za sebou, ale do té nové vstoupil skvěle. V Las Vegas se mu dařilo především na greenech jako za starých časů a v prvním kole zahrál 66 ran. K vidění už bylo i eso v podání Chrise Strouda.

 • Bryson DeChambeau
  17

  Bleskovky

  DeChambeau v masce Fowlera. Ten se mu vysmál za knír

  2. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Amerika v minulých dnech žila tradičním svátkem Halloween a jeho oslavy se nevyhnuly ani golfistům. Mnohé hvězdy PGA Tour letos zastihly na turnaji v Las Vegas, kde jednu z nejlepších masek zvolil Bryson DeChambeau.

 • Jordan Spieth
  18

  Zprávy

  Spieth se vrací do hry dřív než obvykle. Chce otočit list

  1. listopadu 2018 – pv

  Jordan Spieth už se nemůže dočkat, až tento týden vstoupí do nové sezóny a definitivně tak otočí list za tím, co sám poněkud optimisticky nazývá "rokem budování". Na uplynulou sezonu určitě nebude trojnásobný major šampion vzpomínat v dobrém.

 • Aaron Wise
  19

  Bleskovky

  Kvůli chudobě nosí větší boty. Teď je Wise Nováčkem roku

  31. října 2018 – pv

  Aaron Wise má před sebou zřejmě skvělou kariéru. Jako individuální i týmový univerzitní šampion NCAA z roku 2016 zatím zvládá naplňovat velká očekávání i jako profík, což se aktuálně promítlo i do jeho zvolení Nováčkem roku na PGA TOUR. Ne vždy mu ale bylo tak hej.

 • Euro
  20

  Bleskovky

  Neuvěřitelná golfová sázka! Šťastlivec vyhrál čtvrt milionu

  30. října 2018 – haf

  Také si občas rádi vsadíte na sport? A pokud i na golf, tak moc dobře víte, jak těžké je v tomto neuvěřitelně vyrovnaném sportu trefit nejen vítěze turnaje, ale třeba i TOP 10. Toho se ale nezalekl jeden irský tipér, který na jeden tiket dal hned dva vítěze. A vydělal balík.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení