Články na téma: PGA Tour

 • Justin Thomas
  16

  Bleskovky

  Thomas se na Memorialu vrací do hry, zranění ho poučilo

  29. května 2019 – haf

  Poprvé od dubnového Masters se fanouškům ukáže v akci Justin Thomas. Ten musel skoro dva měsíce léčit své pochroumané pravé zápěstí, které ho nepustilo hned na tři turnaje. Čtvrtý už ale nevynechá a soupeřům vzkazuje, že je stoprocentně připravený.

 • Kevin Na
  17

  Zprávy

  Na vyhrál v Colonialu, kedíkovi věnoval auto. Sabbatini v TOP 10

  27. května 2019 – haf

  S naprostým přehledem si v neděli došel Kevin Na v Colonialu pro své třetí vítězství na PGA Tour v kariéře. Dostal za něj kromě spousty peněz také auto 1973 Dodge Challenger, které okamžitě věnoval svému kedíkovi. Slovák Rory Sabbatini skončil dělený šestý.

 • Kevin Na
  18

  Bleskovky

  Na přestal chodit za putty a v Colonialu vede. Stíhá ho Spieth

  26. května 2019 – pv

  Kevin na má takový zvláštní zvyk, že když jeho putt míří do jamky, nečeká, až do ní spadne, ale vykročí za svým míčkem již s předstihem. Během letošního PGA Championship si z něho kvůli tomu dělal legraci i Tiger Woods. Ve čtvrtek s tím Na přestal. Před finále ve Fort Worth má ze všech hráčů nejblíže k vítězství.

 • Rory Sabbatini
  19

  Bleskovky

  Teď jsem Slovák, řekl Sabbatini v Colonialu, kde hraje o triumf

  25. května 2019 – pv

  Rory Sabbatini prožívá po přijetí slovenského občanství báječnou sezónu, která je navíc stále lepší a lepší. Na Charles Schwab Challenge se bude o víkendu ucházet o historicky první vítězství pro svou novou zemi na PGA Tour. Když ne o něj, tak o další skvělý výsledek určitě.

 • Jordan Spieth
  20

  Bleskovky

  Vrací se Spieth zpátky na vrchol? V Colonialu ztrácí ránu

  24. května 2019 – pv

  Vypadá to, že Jordan Spieth se konečně vrací zpátky. Po děleném třetím místě v minulém týdnu na PGA Championship začal skvěle i v Colonialu. Na Charles Schwab Challenge je po prvním kole za 65 ran (-5) ránu za vedením, na kterém se usadil jeho krajan Tony Finau.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení