Články na téma: PGA Tour

 • TPC Sawgrass
  16

  Bleskovky

  Zázrak nad TPC Sawgrass. Na hřišti nouzově přistál vrtulník

  14. března 2019 – GolfExtra.cz

  Dějiště The Players zažilo ve středu děsivou situaci. Přímo na hřišti musel nouzově přistát policejní vrtulník v situaci, kdy šlo posádce po fatálním selhání motoru o život. Nakonec pilot situaci zvládl a jako zázrakem se nikomu nic nestalo.

 • Alex Čejka
  17

  Bleskovky

  Čejka se loučí s The Players, s kamarádem Rudou na bagu

  14. března 2019 – haf

  Dost možná poslední návštěvu TPC Sawgrass v rámci slavného The Players Champiosnhip absolvuje v tomto týdnu Alex Čejka. Ten jde do turnaje s českým kedíkem, svým kamarádem Rudou, se kterým si na hřišti užívá spoustu zábavy. Na první pohled je Alex v pohodě.

 • Tiger Woods
  18

  Zprávy

  Bolesti jsou od operovaných zad, potvrdil Woods na The Players

  13. března 2019 – pv

  Na očekávané úterní tiskové konferenci před The Players Tiger Woods pohovořil o svém stavu. Sdělil, že již netrpí bolestí. Napětí v krku, kvůli kterému se odhlásil minulý týden z Arnold Palmer invitational, je vedlejším produktem operace zad, která vzkřísila jeho kariéru.

 • Jason Day
  19

  Bleskovky

  Day sáhl po injekcích, z trollů na internetu si hlavu nedělá

  13. března 2019 – haf

  Zdravotní problémy trápí Jasona Daye prakticky celou jeho kariéru a výrazně o sobě dávají vědět v posledních letech. Naposledy v minulém týdnu, kdy musel kvůli bolesti zad odstoupit během prvního kola z turnaje Arnolda Palmera v Bay Hill. The Players však hrát bude.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Tiger před The Players. Přijel jako boss a řekl: Všechno je OK

  12. března 2019 – pv

  Opravdu se zdá, že Tiger Woods již není ve stavu, který by mu bránil nastoupit do nejprestižnějšího turnaje PGA Tour mimo majory. Na TPC Sawgrass, kde se tento týden hraje The Players, přijel ve stylu s čepicí dozadu, s černými brýlemi a v kraťasech a prohlásil, že je v pořádku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení