Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  16

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • The Players
  17

  Bleskovky

  Napětí jako před majorem. Mickelson si dobírá Woodse

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Nejsledovanější turnaj sezóny mimo majory čekají ve čtvrtek první soutěžní odpaly. Popularita The Players je však v posledních letech tak obrovská, že si s velkou čtyřkou v ničem nezadá. Podnik na TPC Sawgrass je pátým majorem nazýván právem.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  18

  Bleskovky

  Tiger Woods vs. Phil Mickelson. Jak hrají, když jdou spolu?

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkově 36. a 37. přímý souboj na PGA Tour čeká v následujících dvou dnech na Tigera Woodse a Phila Mickelsona. Ve společných rundách se zatím nepatrně lépe vedlo Tigerovi, v posledním vzájemném měření sil ale jasně dominoval Lefty. Jak tomu bude tentokrát?

 • Phil Mickelson
  19

  Bleskovky

  VIDEO: Zázračná záchrana paru v podání Phila Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson v neděli opět převedl kousek ze své golfové geniality. V situaci, ve které by většina hráčů dropovala s jednou trestnou, se rozhodl pokusit zachránit par odvážnou ranou o kámen. I díky následnému dlouhému jednoputtu se mu to nakonec podařilo.

 • Jason Day
  20

  Bleskovky

  Daye inspirovala SMS od Woodse i koš LeBrona Jamese

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jason Day bral inspiraci ke svému nedělnímu vítězství na Wells Fargo Championship z mnoha míst. Nebyla to přitom pouze jeho rodina, která ho v Quail Hollow osobně podporovala. Důležitou roli hráli také Tiger Woods a basketbalová hvězda LeBron James.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení