Články na téma: PGA Tour

 • Rory Sabbatini
  16

  Zprávy

  Hvězdy jsou na Havaji pozadu, Slovák Sabbatini začal za -2

  11. ledna 2019 – haf

  Historicky první kolo slovenského golfisty na PGA Tour nedopadlo vůbec špatně. Rory Sabbatini vstoupil do Sony Open in Hawaii rundou za mínus dva a má to velmi dobře rozehrané směrem ke cutu. To Jordan Spieth zatím navazuje na loňské trápení a je mezi nejhoršími.

 • Adam Scott
  17

  Bleskovky

  Hrál s násadou od koštěte. Teď Scott nechá vlajku v jamce

  10. ledna 2019 – pv

  Adam Scott o sobě tvrdí, že rád dělá věci nekonvenčním způsobem. Teď s tím prý nebude přestávat. Nijak ho tedy ani nevzrušuje nové pravidlo o možnosti nechat si na greenu při puttování vlajku v jamce. Hodlá se rychle přizpůsobit a nechat ji tam.

 • Jordan Spieth
  18

  Bleskovky

  Spieth se na líbánkách začal nudit. Teď mu vadí prstýnek

  10. ledna 2019 – pv

  Na Sony Open na Havaji se do turnajového kolotoče v roce 2019 zapojuje i Jordan Spieth. A netouží po ničem jiném než se odrazit od své nejhorší profesionální sezóny, kterou prožil v roce 2018. Pomoci by mu mohlo, že se o pauze oženil a vyčistil si hlavu na líbánkách.

 • Rory Sabbatini
  19

  Zprávy

  Sabbatini: Nejde o olympiádu, chci podpořit golf na Slovensku

  10. ledna 2019 – haf

  Už dnes dojde k historické události, alespoň pro slovenský golf. Vůbec poprvé totiž do turnaje slavné PGA Tour vstoupí hráč se slovenskou vlajkou. Bude vlát na počest Roryho Sabbatiniho, který vstoupí do nového roku turnajem na Sony Open. A poprvé jako Slovák.

 • Steph Curry
  20

  Bleskovky

  Jen jméno nestačí. Curry golfový turnaj zatím mít nebude

  9. ledna 2019 – haf

  Hvězdný basketbalista Steph Curry si podle všeho bude muset na svůj turnaj na PGA Tour ještě počkat. Letošní zářijová premiéra se podle všeho odkládá, organizátorům se totiž nepodařilo sehnat hlavního sponzora. Podle PGA Tour hrál navíc proti nim také čas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení