Články na téma: PGA Tour

 • Exhibicionista na Phoenix Open
  16

  Bleskovky

  Naháče z Phoenix Open vyhodili z práce. I tak nelituje

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Mladý výtržník zatčený minulý týden na Waste Management Phoenix Open je venku z vězení. I když ho jeho exhibicionistická eskapáda stála docela hodně, prý toho nelituje. Momentálně je ale kvůli tomu bez práce a bez peněz, a tak na internetu prosí o pomoc.

 • Pebble Beach
  17

  Zprávy

  PGA Tour se vrací do ráje. Začíná Pebble Beach

  7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Z pekla do ráje. I tak by se dal nazval tradiční únorový přesun mezi dvěma turnaji PGA Tour. Ta za sebou nechala bouřící a alkoholem nasáklý kotel TPC Scottsdale v Arizoně se svou legendární 16. jamkou, a přesunula se na ikonické Pebble Beach.

 • Dustin Johnson
  18

  Zprávy

  DJ post světové jedničky neřeší, čeká ho Spieth

  7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Je tu další týden, po kterém už Dustin Johnson nemusí být světovou golfovou jedničkou. Na jeho golfový trůn si brousí zuby španělský supertalent Jon Rahm, který dostane v Pebble Beach další šanci. Stále je ale v lepší pozici DJ, který si tím však příliš hlavu neláme.

 • Tiger Woods
  19

  Zprávy

  Woods vyhlíží další start. Vrací se mu vzpomínky

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco tento týden na PGA Tour proběhne ještě relativně poklidně, ten následující už zase vypukne šílenství okolo Tigera Woodse. Na rozdíl od loňska se chystá osobně jako hráč zúčastnit turnaje Genesis Open v Rivieře.

 • Centimetry od jamky
  20

  Bleskovky

  Proklaté centimetry! Odmítly esa i albatross z písku

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Golf je hra centimetrů. Často těch mezi golfistovými ušima, ale ještě častěji těch přímo na hřišti. Opět se o tom přesvědčili ti nejlepší hráči na PGA Tour, když některé jejich doslova historické rány v minulých dnech končily těsně vedle. Centimetry od momentální slávy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení