Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  16

  Zprávy

  Woodsova záda jsou prý pořád ztuhlá. Co mu v play off dovolí?

  8. srpna 2019 – pv

  Tigera Woodse dělí jen několik hodin od jeho první soutěžní rány na The Northern Trust. Těsně před prvním turnajem play off FedEx Cupu ale prozradil, že do něj vstupuje se ztuhlostí v zádech. I proto drivoval během středečního Pro-Amu jen do sedmé jamky, pak se šetřil.

 • Matt Kuchar, Rory McIlroy a Brooks Koepka
  17

  Bleskovky

  McIlroy vytrolil Kuchara. Koepka se smál snad nejvíc v životě

  8. srpna 2019 – pv

  Matt Kuchar by nejradši dávno zapomněl na incident ze začátku letošní sezóny, který mu neudělal vůbec dobrou pověst a který tak trochu odhalil jeho vztah k penězům. To by tu ale nesměl být Rory McIlroy, který mu to drsně připomněl. Vše bylo samozřejmě myšleno s humorem, ale…

 • Henrik Stenson
  18

  Zprávy

  Stenson dal košem FedEx Cupu. Hrát bude radši ve Švédsku

  8. srpna 2019 – pv

  Šest let poté, co Henrik Stenson vyhrál v East Lake FedEx Cup, se Švéd rozhodl, že se letos dobrovolně vzdá možnosti to zopakovat. Ano, z 85. místa pořadí před play off nebyly jeho šance na vítězství bůhvíjaké, přesto je jeho volba překvapující.

 • Viktor Hovland
  19

  Zprávy

  Jemu už to nepomůže, mladý Nor však změnil politiku USGA

  7. srpna 2019 – pv

  Vejít toto nové pravidlo v platnost už před právě končící sezónou, byl by stále ještě úřadující šampion US Amateur z roku 2018 Viktor Hovland už hráčem PGA Tour. Jenže není, a tak musí o kartu bojovat v Korn Ferry Tour Finals. Jeho následovníci už muset nebudou.

 • Zach Johnson
  20

  Zprávy

  Johnson poprvé bez play off, zbývá posledních 9 mohykánů

  6. srpna 2019 – pv

  Zach Johnson si poprvé v éře FedEx Cupu nezahraje play off. Dvojnásobný major šampion zápasil se svou výkonností už od loňského listopadu, od něhož neuhrál umístění v TOP 15. Jeho sezóna tak v neděli skončila na Wyndham Championship, po kterém zůstal mimo 125 nejlepších hráčů sezóny.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení