Články na téma: PGA Tour

 • Ellie Day
  16

  Zprávy

  Woods počítá ztráty, Dayova sarkastická žena je těhotná

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods bude na svém turnaji Hero World Challenge postrádat někdejší světovou jedničku Jasona Daye. Ten bude raději se svou těhotnou manželkou, která na Instagramu oznámila, že čeká třetího potomka. Tigerovi se odhlásil také další Australan Marc Leishman.

 • Alex Čejka
  17

  Bleskovky

  Druhý Čejka musel bojovat o cut, zachránil ho eagle v závěru

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole byl Alex Čejka v Las Vegas na děleném druhém místě a zdálo se, že ho na Shriners Hospitals for Children Open čeká pohodový turnaj. Ve druhém ale přišlo drama, když český rodák s německým pasem z ničeho nic bojoval o cut. Nakonec ho ale dal.

 • Alex Čejka
  18

  Bleskovky

  Skvělý Čejka je v Las Vegas po 1. kole dělený druhý

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před pár týdny neměl jistotu, že bude na PGA Tour pokračovat i v další sezoně. Minulý týden byl z turnaje diskvalifikován po druhém kole. V tomto týdnu ale Alex Čejka skvěle rozehrál turnaj v Las Vegas, na kterém je po prvním kole dělený druhý.

 • Bubba Watson
  19

  Bleskovky

  Watson zkrátil pauzu, žena ho poslala podpořit Las Vegas

  2. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Čtyřměsíční pauza, kterou si Bubba Watson naplánoval po vypadnutí v prvním kole FedEx Cupu na The Northern Trust, se zkrátila na polovinu. Dvojnásobný vítěz Masters už je v tomto týdnu ve startovní listině Shriners Hospitals for Children Open.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Nadšení z Tigerova návratu. Hráči se ho nemohou dočkat

  2. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Je to stejné jako před rokem, když Tiger Woods oznámil svůj návrat k soutěžnímu golfu. I letos se spousta hráčů PGA Tour zaradovala, že se král vrací mezi svůj lid. Tentokrát jsou ale v hlasech některých hráčů patrnější náznaky obezřetnosti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení