Články na téma: PGA Tour

 • Joaquin Niemann
  16

  Bleskovky

  Bravo Joaco! Chilský teenager prorazil mezi elitu na PGA Tour

  10. července 2018 – pv

  Joaquin Niemann se minulý týden na Greenbrier o jedinou ránu nekvalifikoval na The Open. Ale to už by chtěl možná trochu moc. Teprve devatenáctiletý Chilan si totiž především svým děleným pátým místem definitivně zajistil kartu na PGA Tour pro příští sezónu.

 • Kevin Na
  17

  Bleskovky

  VIDEO: Emotivní vzkaz Kevina Na ke korejským fanouškům

  10. července 2018 – GolfExtra.cz

  Když čekáte na své další velké golfové vítězství dlouhých sedm let, je jasné, že když se vám to povede, emoce s vámi pořádně cloumají. A i když to Kevin Na dlouho nedával v neděli najevo, i on nakonec otevřel fanouškům své srdce. Když promluvil k těm v Koreji.

 • John Peterson
  18

  Zprávy

  Osud si s ním pohrál. Velký talent předčasně končí kariéru

  10. července 2018 – pv

  Někdejší velký talent amerického golfu John Peterson končí teprve v 29 letech kariéru. Osud si s ním během ní nepěkně pohrával a stejně tak hořký byl příznačně i její konec, když si Peterson myslel, že si uchoval svůj status minimálně do konce sezony. Jenže to byl omyl.

 • Phil Mickelson
  19

  Bleskovky

  Mickelson opět porušil pravidla, za co dostal 2 trestné rány?

  9. července 2018 – haf

  Phil Mickelson v posledních měsících neplní novinové titulky ani tak svými skvělými výkony, jako spíš pravidlovými přestupky. Zatímco na US Open dostal dvě trestné rány záměrně, tentokrát to byla na hřišti Old White TPC pouze hloupá a vlastně nepochopitelná chyba.

 • Kevin Na
  20

  Zprávy

  Kdo si počká, ten se dočká. Na nedal nikomu šanci a slaví

  9. července 2018 – haf

  Trpělivost. Vlastnost, kterou golfisté zmiňují asi nejčastěji ze všech. V golfu je skutečně klíčová, ať už v krátkodobém, nebo dlouhodobém horizontu. Kevin Na by mohl vyprávět. Jelikož jí ale sám disponuje, mohl se v neděli radovat ze svého druhého titulu na PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení