Články na téma: PGA Tour

 • Davis Love III. a Dru Love
  21

  Bleskovky

  Za dva dny našel synovo ukradené auto, i díky sociálním sítím

  8. ledna 2019 – haf

  Když se v sobotu obrátil Davis Love III. na své internetové fanoušky s prosbou o pomoc při hledání synova ukradeného auta, netušil, že už v pondělí bude moci slavit jeho nalezení. I díky síle sociálních sítí totiž policie auto po dvou dnech skutečně našla.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  McIlroy navázal na loňské krachy. Přesto získal sebevědomí

  7. ledna 2019 – pv

  Čtvrté místo v takové konkurenci není vyloženě propadák. Ale Rory McIlroy dal na Havaji přeci jen vzpomenout na krachy, kterých se loni v závěrečných kolech dopouštěl, pokud šel v posledním flightu. I na Sentry Tournament of Champions z takové pozice nezvítězil.

 • Xander Schauffele
  23

  Zprávy

  Prvním vítězem roku 2019 je Schauffele. Na Havaji měl senzační neděli

  7. ledna 2019 – pv

  Prvním vítězem na PGA Tour v roce 2019 se stal Xander Schauffele. Na Sentry Tournament of Champions ho získal naprosto úchvatným závěrečným kolem za 62 ran (-11). Pětadvacetiletý Američan v napínavém finiši porazil o jedinou ránu Garyho Woodlanda. Třetí skončil Justin Thomas.

 • Rory McIlroy
  24

  Zprávy

  McIlroy ztrácí na Havaji tři rány. Doufá, že se poučil

  6. ledna 2019 – haf

  Hned ve svém prvním turnaji roku 2019 bude Rory McIlroy v neděli ve hře o titul. A velmi rychle může dát zapomenout nejen na nepovedený rok 2018, ale také na trápení ve finálových kolech, ve kterých byl v závěrečném flightu. Na Turnaji šampionů PGA Tour je druhý.

 • Dustin Johnson
  25

  Zprávy

  DJ hrál špatný míč a dostal dvě trestné, Bradley zvládl kolo za 3 hodiny

  5. ledna 2019 – haf

  Jak je důležité se vždy přesvědčit o tom, že míček, který hrajete, je opravdu váš, si během 2. kola Turnaje šampionů PGA Tour na Havaji připomněl Dustin Johnson. I kvůli hloupé chybě skončila v Kapalue jeho úžasná série a na lídra Garyho Woodlanda ztrácí už sedm ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení