Články na téma: PGA Tour

 • Bubba Watson
  21

  Zprávy

  Bubba se cítí jako doma, útočí na letošní čtvrtý titul

  8. července 2018 – haf

  Po úvodním kole mluvil o otřesném skóre, i když zahrál pod par. A stoprocentně spokojený nebyl ani po dalších dvou rundách, přesto bude Bubba Watson v neděli bojovat v Greenbrieru o titul. Jeho už případný čtvrtý v této sezoně PGA Tour.

 • John Peterson
  22

  Bleskovky

  Na PGA Tour jede birdie festival, Peterson si prodloužil kariéru

  7. července 2018 – haf

  V zámoří se na nejprestižnějších golfových sériích v tomto týdnu skóruje o sto šest. Na LPGA kvůli tomu neprošla Klára Spilková cutem ani se skóre -3 a birdie festival se rozpoutal i na PGA Tour. Také ve druhém kole byli fanoušci v Greenbrieru svědky výsledku 61 ran (-9).

 • Webb Simpson
  23

  Bleskovky

  Birdie dostihy v Greenbrieru vede Simpson. Útočil na 59

  6. července 2018 – GolfExtra.cz

  Ani 63 ran chilského talentu Joaquina Niemanna nestačilo na vedení po prvním kole A Military Tribute at The Greenbrier. Nestačilo ani 62 ran Korejce Whee Kima. Až skóre 61 Webba Simpsona si zasloužilo být na čele leaderboardu. Phil Mickelson začal za 66 a dělí deváté místo.

 • Tiger Woods a Bronson Burgoon
  24

  Zprávy

  Nová doba, nové tváře. Woods našel po návratu jinou PGA Tour

  4. července 2018 – pv

  Ačkoliv se to nezdá, když už je zase zpět, Tiger Woods se se svými zraněními a démony potýkal nějaký ten pátek. Čas, po který se snažil vrátit se zpět k soutěžnímu golfu, nešel zastavit, a tak si teď dělá na PGA Tour nové přátele. Pro mnoho z nich býval dětským idolem.

 • Sung Kang
  25

  Zprávy

  Skvrna na Woodsově turnaji. Jeho přemožitel prý podváděl

  3. července 2018 – pv

  Právo startu na nadcházejícím The Open a k tomu skoro půl milionu dolarů. Takové jsou zisky Sunga Kanga z Quicken Loans National. Turnaje, který pořádal Tiger Woods. Právě o místo před ním na děleném třetím místě Korejec skončil. Prý ale podvodem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení