Články na téma: PGA Tour

 • Dustin Johnson
  21

  Zprávy

  DJ post světové jedničky neřeší, čeká ho Spieth

  7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Je tu další týden, po kterém už Dustin Johnson nemusí být světovou golfovou jedničkou. Na jeho golfový trůn si brousí zuby španělský supertalent Jon Rahm, který dostane v Pebble Beach další šanci. Stále je ale v lepší pozici DJ, který si tím však příliš hlavu neláme.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woods vyhlíží další start. Vrací se mu vzpomínky

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco tento týden na PGA Tour proběhne ještě relativně poklidně, ten následující už zase vypukne šílenství okolo Tigera Woodse. Na rozdíl od loňska se chystá osobně jako hráč zúčastnit turnaje Genesis Open v Rivieře.

 • Centimetry od jamky
  23

  Bleskovky

  Proklaté centimetry! Odmítly esa i albatross z písku

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Golf je hra centimetrů. Často těch mezi golfistovými ušima, ale ještě častěji těch přímo na hřišti. Opět se o tom přesvědčili ti nejlepší hráči na PGA Tour, když některé jejich doslova historické rány v minulých dnech končily těsně vedle. Centimetry od momentální slávy.

 • Gary Woodland
  24

  Zprávy

  "Stále ji miluji," slzel Woodland po emotivním vítězství

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Dlouhých pět let si musel Gary Woodland počkat na svůj další titul na PGA Tour. Kvůli tomu se mu ale oči slzami po vítězství na Waste Management Phoenix Open nezalily. Emotivní vítězství přišlo necelý rok po bolestivé ztrátě, nyní ale Američan věří, že se vše v dobré otáčí.

 • Rickie Fowler
  25

  Zprávy

  To bude finále! Fowler je první, Rahm druhý, Lefty pátý

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Dlouho to vypadalo, že po třetím kole Waste Management Phoenix Open se bude nejvíce mluvit o jiných jménech. Jenže Rickie Fowler předvedl parádní finiš, když se s kolem v TPC Scottsdale rozloučil třemi berdíky, a před finálovou rundou se ujal vedení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení