Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  21

  Zprávy

  Spieth se vrací do hry dřív než obvykle. Chce otočit list

  1. listopadu 2018 – pv

  Jordan Spieth už se nemůže dočkat, až tento týden vstoupí do nové sezóny a definitivně tak otočí list za tím, co sám poněkud optimisticky nazývá "rokem budování". Na uplynulou sezonu určitě nebude trojnásobný major šampion vzpomínat v dobrém.

 • Aaron Wise
  22

  Bleskovky

  Kvůli chudobě nosí větší boty. Teď je Wise Nováčkem roku

  31. října 2018 – pv

  Aaron Wise má před sebou zřejmě skvělou kariéru. Jako individuální i týmový univerzitní šampion NCAA z roku 2016 zatím zvládá naplňovat velká očekávání i jako profík, což se aktuálně promítlo i do jeho zvolení Nováčkem roku na PGA TOUR. Ne vždy mu ale bylo tak hej.

 • Euro
  23

  Bleskovky

  Neuvěřitelná golfová sázka! Šťastlivec vyhrál čtvrt milionu

  30. října 2018 – haf

  Také si občas rádi vsadíte na sport? A pokud i na golf, tak moc dobře víte, jak těžké je v tomto neuvěřitelně vyrovnaném sportu trefit nejen vítěze turnaje, ale třeba i TOP 10. Toho se ale nezalekl jeden irský tipér, který na jeden tiket dal hned dva vítěze. A vydělal balík.

 • Justin Rose
  24

  Bleskovky

  Rose propásl dvě příležitosti naráz. Matný Koepka se ubránil

  29. října 2018 – pv

  Justin Rose si nechal v neděli protéct mezi prsty dvě velké příležitosti. Jednak nevyužil možnost obhájit triumf na WGC-HSBC Champions, a za druhé propásnl šanci vrátit se na pozici světové jedničky.

 • Cameron Champ
  25

  Zprávy

  Nová hvězda? PGA Tour oslavuje šampiona Champa

  29. října 2018 – haf

  Máme takový dojem, že ještě před týdnem jste to jméno nejspíše ani neznali. Nyní si ho ale asi budeme všichni muset zvykat poslouchat a vyslovovat výrazně častěji. Cameron Champ. Nový šampion PGA Tour, a to má odehrané jako člen pouze dva turnaje na okruhu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení