Články na téma: PGA Tour

 • Ernie Els
  21

  Bleskovky

  Ernie Els překvapil: Masters mi chybět nebude

  12. března 2019 – jom

  Zahrát si na slavném Masters? Pro většinu golfistů na světě životní sen. Ne každému se ale přání postavit se na odpaliště Augusta National vyplní. Ernie Els má s až posvátnou půdou majoru bohaté zkušenosti. Hrál tu už třiadvacetkrát. Ale možná už nikdy více. Podle svých slov s Maters nadobro skoncoval.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  Rory McIlroy zapomněl vyhrávat, deptá ho i tempo hry

  12. března 2019 – haf

  Rory McIlroy prožívá jak skvělé, tak vlastně otřesné období. Jeho hra je konsistentní, týden co týden, kdy je ve hře, může myslet na titul. Jenže to je tak všechno, zůstává u myšlenek, trofeje sbírají jiní. A McIlroy tomu musí pouze, často v rámci posledního flightu, přihlížet.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  23

  Zprávy

  Woods i Mickelson s nadějí. Dočká se The Players svých hvězd?

  11. března 2019 – pv

  Tiger Woods má v úterý před The Players naplánovanou tiskovou konferenci, a tak organizátoři i fanoušci věří, že bude na prestižním turnaji také hrát poté, co se minulý týden kvůli zranění krku odhlásil z Bay Hill. Pozitivně to nakonec vypadá se startem Phila Mickelsona.

 • Francesco Molinari
  24

  Zprávy

  Agresivní Molinari vyhrál v Bay Hill, puttoval nejlépe v životě

  11. března 2019 – haf

  Nové hole v bagu ani nerozehranost v novém roce nebyly v neděli v Bay Hill na Francescu Molinarim znát. Italský golfový hrdina loňského roku zahrál na Arnold Palmer Invitational fantastické finálové kolo a došel si pro třetí titul na PGA Tour v kariéře.

 • Rory McIlroy
  25

  Zprávy

  McIlroy už v Bay Hill zase řádí. Ve finále bude nahánět Fitzpatricka

  10. března 2019 – jom

  Rory McIlroy a hřiště Bay Hill je spojení, které funguje. Obhájce titulu Arnold Palmer Invitiational v sobotním třetím kole zavelel k útoku a po 66 ranách ztrácí jedinou ránu na vedoucího Matta Fitzpatricka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení