Články na téma: PGA Tour

 • Woods a Mickelson
  21

  Zprávy

  Flight snů? The Players spojí Woodse, Fowlera a Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit atraktivnější golfový flight. Úvodní dvě kola letošního The Players totiž nabídnou spojení pravděpodobně tří nejoblíbenějších hráčů současnosti - Tigera Woodse, Phila Mickelsona a Rickieho Fowlera. Ti si takto společně zahrají vůbec poprvé.

 • Rickie Fowler
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Fowlerova odpověď! Dal eagle putt z 23 metrů

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Golf prostě někdy nemá logiku. O uplynulém víkendu se o tom přesvědčil mimo jiné také Rickie Fowler, který v sobotu potřeboval na šest metrů čtyři putty, aby o den později poslal do jamky pokus do eaglu z více jak 23 metrů! A pak hrajte vyrovnaný golf.

 • Tiger Woods
  23

  Zprávy

  Woodsův týden plný frustrace. Vrcholem byl den bez birdie

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ne nadarmo se říká, že v golfu se drivuje pro zábavu, ale puttuje pro peníze. Poslední týden Tigera Woodse to dokazuje. Woods sice v Quail Hollow nehrál špatně, ale na greenech doslova trpěl. Výsledkem byl týden plný frustrace, který zakončilo kolo bez jediného birdie.

 • Jason Day
  24

  Zprávy

  Day porazil démony ve své hlavě, slaví 12. titul na PGA Tour

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Špatný rok 2017 je snad definitivně pryč. Bývalý nejlepší golfista světa Jason Day získal v neděli v Quail Hollow svůj druhý letošní titul na PGA Tour a dvanáctý celkově. Posunul se díky tomu na druhé místo ve FedEx Cupu a může opět začít pomýšlet na usednutí na golfový trůn.

 • Rickie Fowler
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Šok pro Fowlera, zahrál čtyřputt z šesti metrů

  6. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler si musel po dohrání 3. kola Wells Fargo Championship pořádně drbat hlavu. Místo toho, aby si před finálovým kolem vytvořil skvělou výchozí pozici, si ji nečekaným čtyřputtem na sedmnáctce pořádně ztížil. Do té doby hrál přitom parádní golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení