Články na téma: PGA Tour

 • Dustin Johnson
  21

  Bleskovky

  Roseův návrat, Johnsonův zmar. Obojí se zapsalo do historie

  31. října 2017 – GolfExtra.cz

  Vítězství Justina Rose a finálový kolaps Dustina Johnsona v Šanghaji znamenal pro oba hráče zajímavý zápis do historie. Radovat se z něj bude ale pochopitelně jenom prvně jmenovaný Angličan, který se stal autorem třetího největšího comebacku na PGA Tour.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Tiger Woods oznámil datum svého návratu

  31. října 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před pár měsíci se to zdálo jako naprosto nereálná věc, v posledních týdnech ale golfoví fanoušci začínali doufat. A nyní to mají potvrzené. Ještě letos uvidí na hřišti Tigera Woodse, který oznámil datum návratu ke golfu po čtvrté operaci zad.

 • Shugo Imahira
  23

  Bleskovky

  Nestihl start a byl diskvalifikován. Přesto bral milion

  30. října 2017 – GolfExtra.cz

  Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Obvykle to tak platí a byl to případ i Shugo Imahiry, který nestihl svůj tee time třetího kola na WGC-HSBC Champions a z turnaje tak byl diskvalifikován. Jeho zklamání ale nebylo tak veliké, když se v pondělí podíval na své bankovní konto.

 • Ryan Armour
  24

  Zprávy

  Armour není jako DJ a slaví, Čejka diskvalifikován

  30. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco Dustin Johnson v neděli prohospodařil v Číně náskok šesti ran a přišel o titul, Ryan Armour si na Sanderson Farms Championship náskok pěti ran pohlídal. Jednačtyřicetiletý Armour se tak mohl radovat ze svého prvního titulu na PGA Tour v kariéře.

 • Justin Rose
  25

  Zprávy

  Šok! Kolaps Johnsona využil Rose, vyhrál poprvé od Ria

  29. října 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to čekal málokdo! Dustin Johnson si kráčel na WGC-HSBC Champions pro jasné vítězství, jenže ve finálovém kole jeho hra naprosto zkolabovala, čehož využil Justin Rose.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení