Články na téma: PGA Tour

 • Rory McIlroy
  26

  Zprávy

  McIlroy zničil soupeře drtivým finišem a má první triumf z Kanady

  10. června 2019 – pv

  Těsno na čele leaderboadru RBC Canadian Open slibovalo před finálovým kolem drama. To se ale nekonalo. Drtivým finišem, při kterém koketoval s magickou 59, si pro sebe vzal vítězství Rory McIlroy. Vyhrál o sedm ran a na US Open odjede se svým druhým letošním triumfem.

 • Rory McIlroy
  27

  Bleskovky

  McIlroy už v Kanadě vede a útočí na své šesté národní Open

  9. června 2019 – pv

  RBC Canadian Open má před svým finálovým kolem zaděláno na drama. Po 54 jamkách je ve vedení hned trojice hráčů. K Mattu Kucharovi se na čelo leaderboardu dotáhli Webb Simpson a Rory McIlroy. Další tři hráči na ně ztrácejí pouhou ránu.

 • Brandt Snedeker
  28

  Zprávy

  Snedeker zase útočil na magických 59 ran, v Kanadě už vede Kuchar

  8. června 2019 – pv

  Krásnou rundu odehrál ve 2. kole RBC Canadian Open Brandt Snedeker. 38letý Američan měl šanci podruhé v životě pokořit 60 ran a zahrát magických 59, ale nakonec zůstal "jen" na šedesátce. Ani ta mu však nestačila na vedení v turnaji, kde se skóruje jako na běžícím páse.

 • Port Royal Golf Club
  29

  Bleskovky

  PGA Tour má nový turnaj v kalendáři. Navštíví exotické Bermudy

  7. června 2019 – jom

  PGA Tour v příští sezóně zamíří do exotiky. Nejlepší mužská golfová série oznámila zařazení nového turnaje do kalendáře sezóny 2019-2020, který se uskuteční na Bermudských ostrovech.

 • Mackenzie Hughes
  30

  Zprávy

  Kanadská exploze. Doma září fanoušek Vancouveru i Toronta

  7. června 2019 – pv

  Kanadský golf na tom nikdy nebyl lépe a domácí turnaj PGA Tour RBC Canadian Open to jen potvrzuje. Ve FedEx Cupu je pět Kanaďanů do 125. místa, přímo v Hamiltonu jich je po prvním kole sedm do děleného 41. místa. Nejvýše z nich je Nick Taylor na děleném 2. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení