Články na téma: PGA Tour

 • Rory Sabbatini
  26

  Zprávy

  Anketa mezi hráči PGA Tour: S kým hrají rádi a s kým vůbec?

  30. října 2019 – haf

  Každoroční anonymní anketa serveru GOLF.com mezi hráči na PGA Tour přinesla zajímavé výsledky. A to především ohledně toho, s kým hrají hráči na PGA Tour rádi v jednom flightu, a naopak s kým se raději potkávají pouze v klubovně.

 • woo3.jpg
  27

  Bleskovky

  Woods překonal na odměnách další hranici. Kolik už si vydělal?

  29. října 2019 – pv

  Tiger Woods si za vítězství na Zozo Championship v Japonsku připsal 1 775 000 milionu dolarů a jako první hráče v historii překonal hranici 120 milionů dolarů v kariérních výdělcích na PGA Tour. Druhý Phil Mickelson na něj ztrácí téměř 30 milionů dolarů.

 • Tiger Woods
  28

  Zprávy

  Vzpomínka na dávné setkání. Woods a Snead srovnali účet

  29. října 2019 – pv

  Trvalo to dlouhých 64 let, ale nakonec se přece jen našel někdo, kdo vyrovnal rekord legendárního Sama Sneada v počtu vítězství na PGA Tour. I Tiger Woods má od pondělí své číslo 82, ale pokud si chcete vsadit, že u něj dlouho nezůstane, udělejte to.

 • Tiger Woods
  29

  Zprávy

  Další výzvy před Woodsem. Překonat Sneada, ohrozit Nicklause

  28. října 2019 – pv

  V pondělí se v Japonsku psala golfová historie, ale ne ta správná pro Tigera Woodse, který jen vyrovnal rekord Sama Sneada v počtu vítězství na PGA Tour. Nyní bude chtít vládnout sám. Pak je tu ale ještě jeden trůn, ze kterého je potřeba vystrnadit vládnoucího krále.

 • Tiger Woods
  30

  Zprávy

  Když se ze soupeřů stávají fanoušci. Svět se klaní Woodsovi

  28. října 2019 – pv

  Pondělní finiš premiérového ročníku Zozo Championship v Japonsku opět ukázal, jak jsou Woodsovi soupeři zároveň i jeho velcí fanoušci. Jeden po druhém, jak končili svá kola, spěchali někam sledovat, jak Tiger kráčí za vyrovnáním rekordu Sama Sneada. Jak by ne, pro mnohé z nich byl dětským idolem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení