Články na téma: PGA Tour

 • Rory McIlroy
  466

  Bleskovky

  Fowlerovy šance spolknul strom. Malý fanoušek měl radost

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler měl šanci zopakovat dva roky starý příběh, kdy na The Players v neděli zaútočil zezadu a zvítězil. Když v sobotu týčkoval na osmnáctce, šel kolo za -3 a měl v tu chvíli ztrátu jen čtyř ran na vedení. Pak mu ale strom nevydal míček, nechal si ho v koruně.

 • Sergio Garcia
  467

  Zprávy

  Garcia už je v TOP 10. The Players čeká velké finále

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Neoficiální pátý major světa bude mít dramatický finiš. Dvanáct hráčů v TOP 10 je v rozmezí pěti ran. Tipovat vítěze The Players se podobá věštbě z křišťálové koule. Ve vedení jsou Američané J.B. Holmes a Kyle Stanley (-9). Pak už se to různými vlaječkami v leaderbordu jen hemží.

 • Rory McIlroy
  468

  Bleskovky

  Rory hraje na The Players s bolestí. Doufá, že o nic nejde

  13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Před The Players Rory McIlroy myslel, že bude čelit pouze nástrahám záludného hřiště TPC Sawgrass. Jenže momentálně bojuje i s bolestmi zad, kterého sužují na stejném místě, kde si na začátku sezony sedm týdnů léčil únavovou zlomeninu žebra.

 • The Players
  469

  Zprávy

  Divoký pátek na The Players. Sedmnáctka utopila 29 míčů

  13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Legendární sedmnáctá jamka na TPC Sawgrass zažila mokrý den. Především kvůli silnému větru, poloze navrtání a tvrdosti greenu utopila hráčům nejvíce míčků během jediného kola na PGA Tour od roku 2003. Hřiště zatím drží favority na uzdě. Někteří už se i odhlásili z hotelových pokojů.

 • Sergio Garcia
  470

  Bleskovky

  OBRAZEM: Reakce hráčů i diváků na Garciovo hole-in-one

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to jasně nejlepší okamžik prvního kola letošního The Players. Sergio Garcia na závěr svého do té doby nepovedeného kola vystřihl na ikonické ostrovní 17. jamce eso a vrátil se zpět do hry o cut. Oslavili to všichni - on, ostatní hráči i diváci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení