Články na téma: PGA Tour

 • Rory McIlroy
  466

  Bleskovky

  McIlroy se motá v kruhu. Hrát může, ale neví co dál

  13. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Rorymu Mc Ilroyovi se na PGA Championship nedaří podle představ. Ačkoliv byl považován za hlavního favorita, od vítězství ho kolo před koncem dělilo propastných 11 ran. Prý za to mohou následky zranění, kterých se celou sezonu nedokáže zbavit.

 • Graham DeLaet
  467

  Bleskovky

  Eso na čtyřparu? Historické trefě chyběly milimetry

  13. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jedinkrát v historii PGA Tour padlo v soutěžním kole eso na čtyřparu. Teď se to málem stalo znovu, na 14. jamce v Quail Hollow dlouhé přes 275 metrů. Místo historického momentu se udál "jen" eagle, ale rána, kterou vyslal Graham DeLaet, stejně stála za to.

 • Hideki Matsuayma
  468

  Zprávy

  Kisner vede i po třetím kole. Měl by se bát Matsuyamy

  13. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední major roku má před sebou poslední kolo a na čele leaderbordu se pořád drží muž, se kterým se moc nepočítalo. Jenže Kevin Kisner si dál drží svou tvář hráče pokeru a s dokonalou kontrolou emocí před sebe ještě nikoho nepustil. V neděli buď jeho tvář roztaje, nebo definitivně ztuhne.

 • Jason Day
  469

  Zprávy

  Gentlemani porazili tmu. Day objal Johnsona

  12. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Závěr druhého kola už se nořil do tmy. Každou chvílí se měl ozvat známý zvuk horny oznamující přerušení hry kvůli tmě. Hráči pak mají možnost dohrát rozehranou jamku. A v ten moment nastala chvíle gentlemanů. Na PGA Championship se jich ukázalo hned několik.

 • Andrew Johnston
  470

  Bleskovky

  Beef se smutně loučí s PGA Tour. Vrátí se zpátky do Evropy

  11. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Angličan Andrew "Beef" Johnston je jedním z nejpopulárnějších hráčů současnosti. Fanoušci ho pro jeho bezprostřední chování milují nejen v Evropě, ale i za oceánem. Jenže právě ti ho budou příští sezonu nejspíš postrádatSouhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení