Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  Phil Mickelson před The Open zhubl 7 kilo, pil jen vodu a kafe

  15. července 2019 – haf

  Každý se na The Open připravuje jinak. Tiger Woods vstával na Floridě v jednu hodinu ráno, aby si zvykl na evropský čas. Phil Mickelson pak týden pil pouze vodu a kafe, aby své tělo dostal trochu do formy. A už v Royal Portrush věří, že to nakopne jeho sezonu.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Samá voda! Mickelson počítal trestné rány, od vítězství se trápí

  5. července 2019 – haf

  Phil Mickelson dokázal během jediného kola na PGA Tour posbírat čtyři trestné rán, když sám mluvil o sedmi. Pouze to ale dokumentuje horší období, které začalo nečekaně. Vítězstvím na AT&T Pabble Beach Pro-Am, od kterého "nemůže trefit balón".

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Poslední velká šance na grandslam je pryč, ví Mickelson

  19. června 2019 – pv

  I kdyby chtěl Mickelson zapomenout svůj věk, ve čtvrtém kole US Open neměl šanci. Měl ten den zrovna 49. narozeniny a jdouce po ikonickém hřišti v Pebble Beach mu to fanoušci několikrát připomněli sborovým Happy Birthday. Už věděl, že jeho sen o kariérním grandslamu se mu nejspíš nikdy nesplní.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Mickelson přestal komunikovat, nastala jeho hodina H

  12. června 2019 – pv

  Phil Mickelson bývá před turnaji obvykle dobře naladěný, vstřícný k médiím i fanouškům. V Pebble Beach se ale uzavřel do sebe a maximálně se soustředí na turnaj, který může jako poslední změnit pohled na jeho kariéru.

 • Phil Mickelson
  5

  Bleskovky

  Mickelson dal eso na replice sedmičky v Pebble Beach. Šílel z toho

  6. června 2019 – pv

  Známý americký sportovní komentátor Jim Nantz ze stanice CBS Sports je mimo jiné golfový fanatik. A proto má na zahradě svého domu repliku ikonické sedmé jamky v Pebble Beach, kde se bude příští týden hrát US Open. Před třetím majorem roku se za Nantzem stavil Phil Mickelson, a takhle to dopadlo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení