Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Mickelson v Pebble Beach zaklepe na bránu nesmrtelnosti

  22. května 2019 – pv

  Poté, co Rory McIlroy a Jordan Spieth své letošní pokusy propásli, přichází na řadu třetí díl ságy o kariérním grandslamu. S červnovým US Open bude jeho již tradičním hrdinou Phil Mickelson, pětinásobný major šampion, kterému ale právě titul z US Open jako jediný chybí.

 • Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Mickelson přípravu nepodcenil, udělal změnu ve svém bagu

  16. května 2019 – haf

  Phil Mickelson přípravu na letošní PGA Championship rozhodně nepodcenil. V místě konání druhého majoru sezony na Long Islandu je už od minulého týdne, když spřádá plány, jak znovu výsledkově nakopnout sezonu. Kde jinde, než na turnaji velké čtyřky!

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Jen pro dospělé. Neuvěříte, jak Mickelson setřel hvězdu country

  3. dubna 2019 – pv

  Phil Mickelson je proslulý tím, že je aktérem mnoha příběhů, nebo je sám vypráví. Ale tahle historka, kterou dala v rádiu k lepšímu hvězda amerického country a golfová celebrita Jake Owen, překračuje i Leftyho obvyklé standardy. A hlavně ukazuje, jaký je Mickelson formát.

 • Phil Mickelson
  4

  Bleskovky

  Druhý díl Mickelsonových rad, jak na Adónisova lýtka

  28. března 2019 – haf

  Pokud jste už zvládli první tréninkový dril, který nám všem doporučil Phil Mickelson s odkazem na jeho vypracovaná lýtka, můžete se pustit do druhého. Jen gauč budete tentokrát potřebovat větší, určitě to ale půjde i z postele. A to se nám hodně zamlouvá.

 • Phil Mickelson
  5

  Bleskovky

  Mickelson z pohodlí gauče radí, jak mít lýtka jako Adónis

  23. března 2019 – haf

  Je to zhruba měsíc, co většina golfistů závidí Philu Mickelsonovi jeho neskutečný lýtka. Abyste je mohli mít lýtka jako Adónis, ke komu se sám Lefty přirovnal, můžete využít tyto rady od mistra. I když máme pocit, že nás spíše jen tak provokuje. On ale může!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení