Články na téma: Phil Mickelson

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Tiger před The Players. Přijel jako boss a řekl: Všechno je OK

  12. března 2019 – pv

  Opravdu se zdá, že Tiger Woods již není ve stavu, který by mu bránil nastoupit do nejprestižnějšího turnaje PGA Tour mimo majory. Na TPC Sawgrass, kde se tento týden hraje The Players, přijel ve stylu s čepicí dozadu, s černými brýlemi a v kraťasech a prohlásil, že je v pořádku.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Woods i Mickelson s nadějí. Dočká se The Players svých hvězd?

  11. března 2019 – pv

  Tiger Woods má v úterý před The Players naplánovanou tiskovou konferenci, a tak organizátoři i fanoušci věří, že bude na prestižním turnaji také hrát poté, co se minulý týden kvůli zranění krku odhlásil z Bay Hill. Pozitivně to nakonec vypadá se startem Phila Mickelsona.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelson hrál napravo a pod plotem. I přes dabláče je třetí!

  8. března 2019 – haf

  Phil Mickelson během prvního kola Arnold Palmer Invitational opět bavil diváky. A to nejen svou skvělou hrou, díky které je na děleném třetím místě, ale i bláznivou myšlenkou, která ho napadla na desítce. Nakonec z toho bylo double bogey, které ale prostě stálo za to!

 • Phil Mickelson
  4

  Bleskovky

  Mickelson se ukáže v Bay Hill. Zpochybnil účast na The Players

  27. února 2019 – pv

  Phil Mickelson potvrdil svůj další start na PGA Tour. Poprvé od roku 2013 se ukáže v Bay Hill na Arnold Palmer Invitational. Svou účastí doplní již tak skvělé startovní pole, které zahrnuje šest hráčů z TOP 10 aktuálního světového žebříčku a třináct z TOP 20.

 • Phil Mickelson
  5

  Bleskovky

  To jsou lýtka! Neuhodnete, komu z hvězdných golfistů patří

  19. února 2019 – haf

  Pondělní oznámení PGA Tour, že umožní hráčům nosit během Pro-Amů a tréninkových kol šortky, vyvolalo vlnu pozitivních ohlasů. Mimo jiné i od Phila Mickelsona, který na Twitter umístil fotku sebe sama v šortkách. A rozjel další vlnu reakcí, ale trochu jiným směrem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení