Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  Lefty se přestěhuje k Woodsovi. K veteránům se mu ještě nechce

  16. ledna 2020 – pv

  Na prahu padesátky musel Phil Mickelson řešit dvě zásadní životní otázky. Jak dlouho bude ještě hrát na PGA Tour a kde stráví druhou část svého života. Na obě již, zdá se, našel Lefty odpovědi.

 • Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Mickelson vytrolil Rose na Twitteru. Čím ho popíchnul?

  14. ledna 2020 – pv

  Phil Mickelson ještě v roce 2020 nezahrál soutěžní ránu, ale na sociálních sítích už začal rok zostra. Lefty si ostatně za 18 měsíců, co je používá, vybudoval pozici šprýmaře. Poslední terč, kterému dal pocítit ostrovtip svého online jazyku, je bývalá světová jednička Justin Rose.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Američané jsou klidní. I přes hrozbu války chtějí na Blízkém východě hrát

  5. ledna 2020 – jom

  Američtí golfisté přihlášení na lednové turnaje European Tour na Blízkém východě se musejí mít na pozoru. Po raketovém útoku v Íránu, při kterém zemřel íránský generál Kásem Solejmání, a následných odvetných akcích věnují daleko větší pozornost bezpečnosti v zemích, kde se zanedlouho objeví. Zatím jsou však relativně v klidu a odhlášení z turnajů neplánují.

 • Phil Mickelson a Santa
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Phil Mickelson vyrazil za Santou, co si přál k Vánocům?

  24. prosince 2019 – haf

  Phil Mickelson vyrazil před Vánoci za Santou, vyřídit si s ním nesplněné přání z předminulého roku a přát si něco nového pro rok 2020. Co to bylo a jaké se mu od Santy dostalo odpovědi?

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Mickelson chápe saúdskou kritiku, Woods odmítl neuvěřitelný balík peněz

  4. prosince 2019 – pv

  Phil Mickelson se ne nečekaně dočkal kritických ohlasů za to, že místo Phoenix Open, kam jezdil posledních 30 let, dal v příštím roce přednost startu na Saudi International na European Tour. Tam mohl startovat také Tiger Woods, ale podle všeho odmítl vysoké startovné.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení