Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Mickelson: S Tigerem se budeme sázet o 50 000 dolarů

  27. října 2018 – haf

  Jeden milion korun. Cena báječného automobilu, bytu v Ostravě nebo pár lahví luxusního šampaňského Dom Perignon White Gold Jarobeám. A nebo také třeba sázka na neproměněný putt ve velmi očekávaném souboji Tigera Woodse a Phila Mickelsona.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Známe cenu za sledování duelu Tiger vs. Phil, a co Evropa?

  26. října 2018 – haf

  Organizátoři očekávaného duelu mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem o 9 milionů dolarů ve čtvrtek odhalili cenu, za kterou budou moci golfoví fanoušci v USA a Kanadě "The Match" sledovat. Zaplatí za něj 19,99 dolarů, na cenovku pro zbytek světa se čeká.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  3

  Bleskovky

  Woods vs. Mickelson. Fanoušci mají smůlu, hlavně ti v Evropě

  12. října 2018 – pv

  Fanoušci, kteří doufali, že si koupí lístky a na vlastní oči uvidí souboj Tigera Woodse a Phila Mickelsona o 9 milionů dolarů, mají smůlu. Podle zámořských médii se na hřiště dostane jen malá skupina sponzorů a VIP hostů. Úplnou smůlu pak mají fanoušci v Evropě.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Mickelson omezí turnaje. Asi tím někoho naštvu, očekává

  9. října 2018 – pv

  Phil Mickelson odehrál v uplynulých deseti týdnech osm turnajů včetně Ryder Cupu. Bez přestávky přešel z jedné sezóny do druhé a na Safeway Open v Kalifornii připustil, že to byla chyba, kterou už nebude opakovat. V následující sezóně hodlá zredukovat svůj herní plán.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Mickelson dal zapomenout na trapný Ryder Cup, je třetí

  5. října 2018 – haf

  V minulém týdnu byl nejhorším hráčem amerického týmu na Ryder Cupu, v tomto týdnu ale zatím září na úvodním turnaji nové sezony PGA Tour. Phil Mickelson ve čtvrtek vystřihl na Safeway Open kolo za 65 ran (-7), přesto se svou hrou nebyl úplně spokojený.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení