Články na téma: Phil Mickelson

 • Joaquin Niemann
  1

  Bleskovky

  Niemann nutí Else přemýšlet. Chilan je blízko Presidents Cupu

  20. září 2019 – pv

  Zatímco Ernie Els bojuje na největším turnaji European Tour v sezóně, krátí se mu jako kapitánovi mezinárodního týmu pro Presidents Cup čas do jmenování čtyř zbylých hráčů. Do oznámení kapitánské volby má ještě měsíc a půl času, ale ve čtvrtek ve Wentworthu uvedl, že už se mu začíná vykreslovat definitivní podoba týmu.

 • Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Mickelson a Koepka hvězdami turnaje PGA Tour v Las Vegas

  6. září 2019 – haf

  Pokud se bojíte, že na PGA Tour uvidíte své nejoblíbenější hráče zase až v příštím roce, je to strach zbytečný. Doba, kdy podzimní turnaje byli převážně pro nováčky, nebo hráče bez formy, je pryč. A dokazuje to i úlovek, kterým se pochlubilo Shriners Hospitals for Children Open.

 • Phil Mickelson
  3

  Bleskovky

  Poznáte ho? Neskutečně vyrýsovaný Mickelson si užívá dovolenou

  23. srpna 2019 – pv

  Sestra Phila Mickelsona Tina nepoužívá na rozdíl od svého bratra sociální sítě moc často. Ve svém teprve čtvrtém příspěvku na Twitteru v tomto roce ale odhalila, jak moc se Mickelson v posledních měsících proměnil. Z kdysi lehce obézního chlapíka je definitivně vysoustružený atlet.

 • Phil Mickelson
  4

  Bleskovky

  Phil Mickelson před The Open zhubl 7 kilo, pil jen vodu a kafe

  15. července 2019 – haf

  Každý se na The Open připravuje jinak. Tiger Woods vstával na Floridě v jednu hodinu ráno, aby si zvykl na evropský čas. Phil Mickelson pak týden pil pouze vodu a kafe, aby své tělo dostal trochu do formy. A už v Royal Portrush věří, že to nakopne jeho sezonu.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Samá voda! Mickelson počítal trestné rány, od vítězství se trápí

  5. července 2019 – haf

  Phil Mickelson dokázal během jediného kola na PGA Tour posbírat čtyři trestné rán, když sám mluvil o sedmi. Pouze to ale dokumentuje horší období, které začalo nečekaně. Vítězstvím na AT&T Pabble Beach Pro-Am, od kterého "nemůže trefit balón".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení