Články na téma: Phil Mickelson

 • Tiger Woods
  61

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  62

  Bleskovky

  Tiger Woods vs. Phil Mickelson. Jak hrají, když jdou spolu?

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkově 36. a 37. přímý souboj na PGA Tour čeká v následujících dvou dnech na Tigera Woodse a Phila Mickelsona. Ve společných rundách se zatím nepatrně lépe vedlo Tigerovi, v posledním vzájemném měření sil ale jasně dominoval Lefty. Jak tomu bude tentokrát?

 • Phil Mickelson
  63

  Bleskovky

  VIDEO: Zázračná záchrana paru v podání Phila Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson v neděli opět převedl kousek ze své golfové geniality. V situaci, ve které by většina hráčů dropovala s jednou trestnou, se rozhodl pokusit zachránit par odvážnou ranou o kámen. I díky následnému dlouhému jednoputtu se mu to nakonec podařilo.

 • Woods a Mickelson
  64

  Zprávy

  Flight snů? The Players spojí Woodse, Fowlera a Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit atraktivnější golfový flight. Úvodní dvě kola letošního The Players totiž nabídnou spojení pravděpodobně tří nejoblíbenějších hráčů současnosti - Tigera Woodse, Phila Mickelsona a Rickieho Fowlera. Ti si takto společně zahrají vůbec poprvé.

 • Phil Mickelson
  65

  Zprávy

  Quail Hollow láká hvězdy, další v řadě je Phil Mickelson

  19. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj Wells Fargo Championship patří k těm, které rok co rok vyhledávají golfové hvězdy. A ani letošek není výjimkou. Do jejich řady se jako poslední zařadil Phil Mickelson, který v Quail Hollow potvrdil svůj start. Nyní se čeká, zda se přihlásí i Tiger Woods.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení