Články na téma: Phil Mickelson

 • Objetí Woods a Mickelson
  66

  Bleskovky

  VIDEO: Woods chlapsky objal vítězného Mickelsona

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Během většiny kariéry je pojila velká rivalita. Špičkovali se, jeden chtěl porážet druhého a nikdy nebyli nejlepší kámoši. V posledních letech se ale spojili, aby pomohli Spojeným státům uspět především v Ryder Cupu. A nebo je zde další varianta, prostě zestárli...

 • Phil Mickelson
  67

  Bleskovky

  Mickelsonovi chyběla k finále FedEx Cupu jediná rána

  18. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jak daleko byl Phil Mickelson od účasti na letošním TOUR Championship zámořské PGA Tour? S trochou nadsázky pouhé centimetry. Právě ty chyběly v neděli odpoledne Leftymu při jeho pokusu o chip-in do eaglu na poslední jamce BMW Championship.

 • Phil Mickelson
  68

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty se řídil radou malého kluka. A dobře udělal

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson si užívá interakci s fanoušky a na posledním turnaji PGA Tour to opět potvrdil. To když dostal od malého chlapce radu, jak má zahrát ránu, a on se jí následně řídil. A ještě mu "nabídl práci".

 • Phil Mickelson
  69

  Zprávy

  Co trápí Mickelsona? Neovládá své myšlenky

  13. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý rok po sobě, ale teprve potřetí během své hvězdné kariéry, neprošel Phil Mickelson cutem na dvou majorech v jedné sezóně. A poprvé za 22 let si nezahrál o víkendu na PGA Championship. Všichni se ptají, so se to s velkým šampionem děje.

 • Phil Mickelson
  70

  Bleskovky

  Mickelson vyhodil driver. Na The Open bude hrát bez něj

  19. července 2017 – GolfExtra.cz

  Když vezmete v úvahu, že už jednou hrál Phil Mickelson na majoru bez driveru, zatímco v jednom jiném případě měl naopak dva, nepřekvapí vás zase až tolik, že na nadcházejícím The Open opět nebude mít v bagu standardní výbavu. Pokud se tedy nezmění počasí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení