Články na téma: Phil Mickelson

 • Xander Schauffele
  71

  Zprávy

  Na PGA Tour vyhrál další nováček, Čejka skončil v TOP 10

  10. července 2017 – GolfExtra.cz

  Poprvé o sobě dal výrazně vědět před necelým měsícem, kdy skončil dělený pátý na US Open. Novic na okruhu PGA Tour Xander Schauffele si tehdy dokázal, že má na to soupeřit s těmi nejlepšími. Stačily tři týdny a vystoupal na stupínek nejvyšší. Vyhrál Greenbrier Classic.

 • Alex Čejka
  72

  Zprávy

  Čejka blízko TOP 10, dařilo se i duu Mickelson

  7. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jen dvě umístění mezi pětadvaceti nejlepšími hráči má v aktuální sezoně PGA Tour na svém kontě Alex Čejka. Nyní má šanci si bilanci vylepšit na Greenbrier Classic. Po prvním kole je jen ránu od TOP 10 a dvě rány od děleného třetího místa. Musí to ale potvrdit.

 • Tým KPMG Mickelson a Spilková
  73

  Zprávy

  Spilková potkala Mickelsona, čeká ji první major v tomto roce

  27. června 2017 – GolfExtra.cz

  Konečně se dočkala. Klára Spilková se v pondělí setkala s legendárním Philem Mickelsonem, se kterým patří do globálního týmu KPMG. Stalo se tak před turnajem KPMG Women's PGA Championship, prvním letošním majorem, kterého se nejlepší česká golfistka zúčastní.

 • Phil Mickelson
  74

  Zprávy

  ŠOK! Phil Mickelson se po 25 letech rozešel se svým kedíkem

  21. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle čekal málokdo. Jedno z nejdéle fungujících spojení ve světě golfu je minulosti. Phil Mickelson v úterý oznámil, že se rozhodl ukončit spolupráci se svým dlouholetým kedíkem Jimem "Bones" Mackayem. Spolupracovali spolu neuvěřitelný 25 let.

 • Phil Mickelson
  75

  Bleskovky

  Nad Erin Hills je čisté nebe. Mickelsonova naděje zhasla

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson se oficiálně odhlásil z účasti na letošním US Open. Kvůli slavnostnímu ceremoniálu zakončení střední školy své dcery by nestihl svůj tee time. Jeho jedinou šancí byl odklad startu turnaje nejméně o čtyři hodiny, jenže nebe nad Erin Hills je téměř bez mráčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení