Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  76

  Zprávy

  Mickelson dal 30metrový putt (VIDEO), na Tour Championship vede DJ

  23. září 2016 – GolfExtra.cz

  Hon na 10 000 000 dolarů dospěl na PGA Tour až do velkého finále. Prvním kolem odstartoval v Atlantě Tour Championship, který určí letošního šampiona FedEx Cupu. Nejlépe do turnaje odstartovali Dustin Johnson, Kevin Chappell a Hideki Matsuyama.

 • Phil Mickelson
  77

  Bleskovky

  Mickelson: Pro Ryder Cup máme detailní plán, pomáhal i Woods

  12. září 2016 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, složení amerického rydercupového týmu pro letošní souboj s Evropou bylo jasné už před posledním turnajem BMW Championship. Vyplývá to alespoň ze slov Phila Mickelsona, který se rozhovořil jen pár hodin předtím, než kapitán Davis Love III odhalí tři divoké karty. Čtvrtou si nechá až po TOUR Championship.

 • Phil Mickelson
  78

  Zprávy

  Mickelson zahrál sněhuláka i nadpozemský flop, je (skoro) poslední

  3. září 2016 – GolfExtra.cz

  Prožíval hodně špatné kolo, ale na jeho závěr si pro své fanoušky nechal Phil Mickelson jednu úžasnou lahůdku. S úvodní osmnáctkou na Deutsche Bank Championship se rozloučil berdíkem po dost možná nejlepším flopu tohoto roku. Alespoň nějaká náplast.

 • NFL exhibice
  79

  Bleskovky

  Exhibice na fotbalovém hřišti. Lefty ji vyhrál, i když hrál napravo

  2. září 2016 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson je prostě bourák. Před druhým turnajem play-off FedEx Cupu si se svými rydercupovými parťáky odskočil na exhibici na fotbalový stadion New England Patriots, kde ovládl připravenou exhibici narest to pin. A to i přesto, že hrál na pravou stranu!

 • Phil Mickelson
  80

  Zprávy

  Mickelson se těší na dlouhé volno. Cítí, že je jeho hra zpátky

  1. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Mnozí čekali, že bude po skvělém představení na British Open bojovat o titul i na závěrečném majoru sezony PGA Championship. A i když to v Baltusrolu tak dobré nebylo, je Phil Mickelson se svou hrou spokojený. Nyní se však těší na pořádné volno.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení