Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  76

  Bleskovky

  Phil Mickelson opustil dějiště US Open. Kvůli škole dcery Sophie

  16. června 2016 – GolfExtra.cz

  Už několikrát prokázal, že je pro něho rodina nade vše. Phil Mickelson jednoduše neupřednostňuje golf před pro něho důležitými věcmi a prokázal to i na letošním US Open. Na den totiž opustil Oakmont, aby mohl být se svou dcerou Sophie během jejího velkého dne.

 • Phil Mickelson
  77

  Zprávy

  Příběh golfového DiCapria. Jak Mickelsonovi uniká poslední major

  14. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Je to smolař. Alespoň co se US Open týče. Ač k tomu byl několikrát hodně blízko, druhý major sezony Phil Mickleson ještě nikdy v životě nevyhrál. Hned šestkrát skončil druhý. Uspěje konečně letos?

 • 78

  O smrti soupeře, stíhání Woodse a prvním velkém kolapsu

  14. června 2016 – Adam Kotrbatý

  První tři druhá místa přinesla tři rozdílné příběhy. Po tom prvním Mickelson nesmutnil, jelikož se mu narodila dcera. V roce 2002 zase druhé místo spíše vybojoval než ztratil. To o dva roky později bylo zklamání podstatně větší.

 • Klára Spilková
  79

  Zprávy

  Dýšina i druhý major. Nabitý golfový týden startuje

  13. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Ač se to ve stínu fotbalového Eura nemusí zdát, Česko bude tento týden znovu žít golfem. A tuzemští fanoušci se připravují na turnajový dvojboj. Přes den mohou naživo sledovat evropskou ženskou sérii na Dýšině a večer si vychutnat přenosy z druhého majoru sezony v americkém Oakmontu.

 • Phil Mickelson
  80

  Zprávy

  Zkušenosti nestačily. Mickelson skončil druhý, vyhrál Berger

  13. června 2016 – GolfExtra.cz

  Na jedné straně protřelí veteráni s více než 50 tituly na PGA Tour, na straně druhé stále ještě golfový zelenáč, čekající na své první velké vítězství. Co se týče zkušeností, karty byly v neděli v Memphisu rozdány jasně. Své trumfy však ukázal Daniel Berger.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení