Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  6

  Bleskovky

  Mickelson terčem posměchu: Měl jsi zůstat v kanceláři

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ve čtvrtek to nebyl to šťastný den pro Phila Mickelsona. Nejenže zahrál v prvním kole The Players hrozivé skóre +7 a odstřelil se tím z boje o dobré umístění, ale ještě sklidil posměch za své oblečení.

 • Tiger Woods
  7

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  8

  Bleskovky

  Tiger Woods vs. Phil Mickelson. Jak hrají, když jdou spolu?

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkově 36. a 37. přímý souboj na PGA Tour čeká v následujících dvou dnech na Tigera Woodse a Phila Mickelsona. Ve společných rundách se zatím nepatrně lépe vedlo Tigerovi, v posledním vzájemném měření sil ale jasně dominoval Lefty. Jak tomu bude tentokrát?

 • Phil Mickelson
  9

  Bleskovky

  VIDEO: Zázračná záchrana paru v podání Phila Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson v neděli opět převedl kousek ze své golfové geniality. V situaci, ve které by většina hráčů dropovala s jednou trestnou, se rozhodl pokusit zachránit par odvážnou ranou o kámen. I díky následnému dlouhému jednoputtu se mu to nakonec podařilo.

 • Woods a Mickelson
  10

  Zprávy

  Flight snů? The Players spojí Woodse, Fowlera a Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit atraktivnější golfový flight. Úvodní dvě kola letošního The Players totiž nabídnou spojení pravděpodobně tří nejoblíbenějších hráčů současnosti - Tigera Woodse, Phila Mickelsona a Rickieho Fowlera. Ti si takto společně zahrají vůbec poprvé.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení