Články na téma: Phil Mickelson

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  6

  Bleskovky

  OBRAZEM: Ty nejlepší fotky z duelu Tigera s Philem

  24. listopadu 2018 – haf

  Byla to velkolepá podívaná. Očekávaný duel mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem nabídl vše, co si golfoví fanoušci přáli. Větší radost měli nakonec příznivci Leftyho, který vyhrál na 22. jamce.

 • Phil Mickelson
  7

  Zprávy

  The Match ovládl Mickelson až za tmy, Woods se držel 22 jamek

  24. listopadu 2018 – haf

  Sice se původně za tmy hrát nemělo, ale nakonec se hrálo. The Match mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem totiž dospěl až na 22. jamku, kdy už se v Las Vegas setmělo. Pod září reflektorů tentokrát o trochu více zazářil Lefty a svého odvěkého rivala porazil.

 • Shadow Creek Golf Course
  8

  Bleskovky

  OBRAZEM: Místo, kde se utkají Woods s Mickelsonem

  23. listopadu 2018 – haf

  Už v pátek, našeho času od 21:00, se utkají Tiger Woods a Phil Mickelson v ostře sledovaném a diskutovaném klání The Match. Ať už jste na straně těch, kteří se na jejich souboj těší, nebo těch, kteří jím pohrdají, jedno musíme uznat všichni - proběhne na krásném hřišti.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  9

  Zprávy

  Patetické a zkažené. Hráči kritizují Woodse s Mickelsonem

  23. listopadu 2018 – pv

  Angličan Eddie Pepperell se přidal k rostoucímu počtu lidí odsuzující páteční souboj Phila Mickelsona a Tigera Woodse v Las Vegas, jehož vítěz shrábne 9 milionů dolarů. A jako vždy si nebral servítky. Nad zápasem se kriticky pousmál i Španěl Jon Rahm a další hráči.

 • woo3.jpg
  10

  Zprávy

  Tiger vs. Phil. Atmosféra prý během souboje zhoustne

  22. listopadu 2018 – pv

  Do unikátní sportovní události zbývají už jen hodiny. Těžké golfové váhy Tiger Woods a Phil Mickelson se chystají v pátek vstoupit do ringu, kterým bude hřiště Shadow Creek v Las Vegas. Kromě devíti milionů pro vítěze se během hry uskuteční sedm nebo osm dalších sázek o vysoké sumy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení