Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  11

  Zprávy

  Quail Hollow láká hvězdy, další v řadě je Phil Mickelson

  19. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj Wells Fargo Championship patří k těm, které rok co rok vyhledávají golfové hvězdy. A ani letošek není výjimkou. Do jejich řady se jako poslední zařadil Phil Mickelson, který v Quail Hollow potvrdil svůj start. Nyní se čeká, zda se přihlásí i Tiger Woods.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  12

  Zprávy

  Tiger a Phil spolu potrénovali, zničili své soupeře

  4. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Vůbec poprvé si Tiger Woods a Phil Mickelson dali před majorem společnou tréninkovou devítku. A před letošním Masters ukázali v Augustě nejen báječnou formu, ale také to, že jsou v maximální psychické pohodě. Vypadali dokonce jako nejlepší kamarádi.

 • Phil Mickelson
  13

  Bleskovky

  Vodník Mickelson utopil v Houstonu už 6 míčků

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Před měsícem vyhrál Phil Mickelson v Mexiku svůj první turnaj na PGA Tour téměř po pěti letech. Nyní v Houstonu prožívá vystřízlivění a to v tu nejméně vhodnou chvíli. Týden před Masters. Může za to především jeho driver, kterým během posledních tří kol utopil už šest míčků.

 • Phil Mickelson
  14

  Bleskovky

  Mickelson před Masters: Nejlepší příprava? Hrát o titul!

  29. března 2018 – GolfExtra.cz

  Patří mezi tu skupinku hráčů, která si v týdnu před prvním majorem sezony nedává volno, ale hraje turnaj v Houstonu. Phil Mickelson se zdejšího Open zúčastní už pojedenácté v řadě a bude věřit, že se co nejlépe připraví na boj o své čtvrté zelené sako.

 • Dustin Johnson
  15

  Zprávy

  DJ, Rory a Lefty na úvod jamkovky padli, Suri překvapil

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  O několik překvapení se postarali nejlepší golfisté světa během úvodního dne WGC jamkovky? S nepořízenou v texaském Austinu odešli mimo jiné Dustin Johnson, Rory McIlroy nebo Phil Mickelson. Ostatní favorité ale většinou svou roli splnili, nebo remizovali.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení