Články na téma: Phil Mickelson

 • Jordan Spieth a Phil Mickelson
  16

  Bleskovky

  Mickelson se kdysi Spiethovi nepodepsal. Ten na něj zanevřel

  21. března 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson je jeden z neuznávanějších hráčů na PGA Tour, pokud jde o vstřícnost směrem k fanouškům. Rozdáváním autogramů strávil hodiny. Ale někdy se vnímaní může odklonit od reality, jako se to stalo malému Jordanu Spiethovi, když toužil po podpisu svého idolu.

 • Phil Mickelson
  17

  Zprávy

  Má Mickelson protekci? Hatton po WGC zuřil

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nečekanou dohru má dva týdny staré vítězství Phila Mickelsona na WGC-Mexico Championship. Angličan Tyrrell Hatton totiž pro podcast Sky Sports prozradil příhodu z finálového kola, která mu pořádně hnula žlučí. A dodnes vlastně nechápe, co se na hřišti stalo.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  18

  Bleskovky

  Woods sledoval triumf Mickelsona: Bylo to skvělé!

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Je jedním z těch, kdo si v neděli užíval triumf Phila Mickelsona na WGC-Mexico Championship. Ani Tigera Woodse nenechalo chladným dlouho očekávané vítězství jeho kariérního rivala, který na další titul čekal čtyři a půl roku. A dodalo mu možná i další naději.

 • Phil Mickelson
  19

  Bleskovky

  I když je pokořil, přáli mu to. Lefty čekal tak dlouho

  6. března 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson se v neděli po čtyřech a půl letech a 96 turnajích opět pomazlil s pohárem pro vítěze turnaje PGA Tour. Nebyl snad nikdo, kdo by to Leftymu nepřál, včetně Justina Thomase, který byl v play off jeho poslední překážkou na cestě k vytouženému návratu do vítězného kolotoče.

 • Phil Mickelson
  20

  Zprávy

  Konec čekání! Phil Mickelson zvítězil v Mexiku

  5. března 2018 – GolfExtra.cz

  Čtyři a půl roku si musel počkat na svůj další titul. Ale stálo to za to! Phil Mickelson si v neděli na WGC-Mexico Championship vynutil play-off s Justinem Thomasem, aby ho následně hned na první jamce porazil. Raduje se tak poprvé od svého triumfu na The Open 2013.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení