Články na téma: Phil Mickelson

 • Adam Long
  16

  Zprávy

  Mickelsona zradilo puttování, v La Quintě slaví nováček Long

  21. ledna 2019 – haf

  Od prvního kola vedl a ještě na poslední jamce mohl turnaj Desert Classic poslat alespoň do play-off, nakonec se ale Phil Mickelson musel spokojit s děleným druhým místem. O jedinou ránu totiž v La Quintě nestačil na nečekaného šampiona Adam Longa.

 • Phil Mickelson
  17

  Zprávy

  Mickelson si jde pro titul, Čejka i Sabbatini dali cut

  20. ledna 2019 – haf

  Zdá se, že jak PGA Tour, tak European Tour by mohly během jediného týdne poznat vítěze, kteří si pro titul došli stylem start-cíl. Po Shane Lowrym z Abú Zabí se o něco podobného pokusí v neděli Phil Mickelson v La Quintě. Rozhodnuto ale ještě určitě není.

 • Phil Mickelson
  18

  Bleskovky

  Lefty už vlajku v jamce nenechá a přiznává: Neznám pravidla

  19. ledna 2019 – haf

  Pokud Phil Mickelson v tomto týdnu poruší na Desert Classic pravidla, nebude to jako někdy v minulosti záměrně, ale proto, že je dostatečně nezná. Přiznal to po 2. kole v La Quintě, po kterém stále drží vedení.

 • Alex Čejka
  19

  Zprávy

  Mickelson drží v La Quintě vedení, Čejka útočí na TOP 10

  19. ledna 2019 – haf

  Senzačního prvního kola na Desert Classic využil Phil Mickelson k vedení i po kole druhém. Jeho náskok v čele leaderboardu se však ztenčil na dvě rány, přesto je před víkendem ve skvělé pozici. A to samé se dá říci také o Alexi Čejkovi.

 • Phil Mickelson
  20

  Zprávy

  Mickelson začal rok senzačně, opět flirtoval s magickou 59

  18. ledna 2019 – haf

  Od prvních soutěžních kol v roce si golfisté moc neslibují a byl to i případ Phila Mickelsona v La Quintě. Jenže jeho úvodní runda v roce 2019 se na Desert Classic změnila na hon za magickým skóre 59, které Leftymu potřetí v kariéře uniklo o jedinou ránu. Vede o tři.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení