Články na téma: Phil Mickelson

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  16

  Bleskovky

  Woods vs. Mickelson. Fanoušci mají smůlu, hlavně ti v Evropě

  12. října 2018 – pv

  Fanoušci, kteří doufali, že si koupí lístky a na vlastní oči uvidí souboj Tigera Woodse a Phila Mickelsona o 9 milionů dolarů, mají smůlu. Podle zámořských médii se na hřiště dostane jen malá skupina sponzorů a VIP hostů. Úplnou smůlu pak mají fanoušci v Evropě.

 • Phil Mickelson
  17

  Zprávy

  Mickelson omezí turnaje. Asi tím někoho naštvu, očekává

  9. října 2018 – pv

  Phil Mickelson odehrál v uplynulých deseti týdnech osm turnajů včetně Ryder Cupu. Bez přestávky přešel z jedné sezóny do druhé a na Safeway Open v Kalifornii připustil, že to byla chyba, kterou už nebude opakovat. V následující sezóně hodlá zredukovat svůj herní plán.

 • Phil Mickelson
  18

  Zprávy

  Mickelson dal zapomenout na trapný Ryder Cup, je třetí

  5. října 2018 – haf

  V minulém týdnu byl nejhorším hráčem amerického týmu na Ryder Cupu, v tomto týdnu ale zatím září na úvodním turnaji nové sezony PGA Tour. Phil Mickelson ve čtvrtek vystřihl na Safeway Open kolo za 65 ran (-7), přesto se svou hrou nebyl úplně spokojený.

 • Phil Mickelson
  19

  Bleskovky

  Phil by párování s Tigerem uvítal. Co na to Furyk?

  27. září 2018 – haf

  Podle jmen jsou největšími hvězdami amerického rydercupového týmu. Zatímco forma Tigera Woodse ale před pařížským soubojem s Evropou gradovala, Phil Mickelson neprožíval úplně nejlepší týdny. Potkají se oba společně na hřišti v Le Golf National?

 • Henrik Stenson
  20

  Bleskovky

  Stenson vytrolil Mickelsona. Opětoval jeho střelbu

  20. září 2018 – pv

  Phil Mickelson na svém nově založeném Twitteru před několika dny vypustil do světa video, kde střílí z odstřelovací pušky. Napsal k tomu, že je to součástí tréninku na Ryder Cup, ale celé to byl spíš „varovný“ vzkaz Evropě. Teď mu přišla odpověď od Henrika Stensona.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení