Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty se řídil radou malého kluka. A dobře udělal

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson si užívá interakci s fanoušky a na posledním turnaji PGA Tour to opět potvrdil. To když dostal od malého chlapce radu, jak má zahrát ránu, a on se jí následně řídil. A ještě mu "nabídl práci".

 • Phil Mickelson
  22

  Zprávy

  Co trápí Mickelsona? Neovládá své myšlenky

  13. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý rok po sobě, ale teprve potřetí během své hvězdné kariéry, neprošel Phil Mickelson cutem na dvou majorech v jedné sezóně. A poprvé za 22 let si nezahrál o víkendu na PGA Championship. Všichni se ptají, so se to s velkým šampionem děje.

 • Phil Mickelson
  23

  Bleskovky

  Mickelson vyhodil driver. Na The Open bude hrát bez něj

  19. července 2017 – GolfExtra.cz

  Když vezmete v úvahu, že už jednou hrál Phil Mickelson na majoru bez driveru, zatímco v jednom jiném případě měl naopak dva, nepřekvapí vás zase až tolik, že na nadcházejícím The Open opět nebude mít v bagu standardní výbavu. Pokud se tedy nezmění počasí.

 • Xander Schauffele
  24

  Zprávy

  Na PGA Tour vyhrál další nováček, Čejka skončil v TOP 10

  10. července 2017 – GolfExtra.cz

  Poprvé o sobě dal výrazně vědět před necelým měsícem, kdy skončil dělený pátý na US Open. Novic na okruhu PGA Tour Xander Schauffele si tehdy dokázal, že má na to soupeřit s těmi nejlepšími. Stačily tři týdny a vystoupal na stupínek nejvyšší. Vyhrál Greenbrier Classic.

 • Alex Čejka
  25

  Zprávy

  Čejka blízko TOP 10, dařilo se i duu Mickelson

  7. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jen dvě umístění mezi pětadvaceti nejlepšími hráči má v aktuální sezoně PGA Tour na svém kontě Alex Čejka. Nyní má šanci si bilanci vylepšit na Greenbrier Classic. Po prvním kole je jen ránu od TOP 10 a dvě rány od děleného třetího místa. Musí to ale potvrdit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení