Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  26

  Bleskovky

  Mickelson před Masters: Nejlepší příprava? Hrát o titul!

  29. března 2018 – GolfExtra.cz

  Patří mezi tu skupinku hráčů, která si v týdnu před prvním majorem sezony nedává volno, ale hraje turnaj v Houstonu. Phil Mickelson se zdejšího Open zúčastní už pojedenácté v řadě a bude věřit, že se co nejlépe připraví na boj o své čtvrté zelené sako.

 • Dustin Johnson
  27

  Zprávy

  DJ, Rory a Lefty na úvod jamkovky padli, Suri překvapil

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  O několik překvapení se postarali nejlepší golfisté světa během úvodního dne WGC jamkovky? S nepořízenou v texaském Austinu odešli mimo jiné Dustin Johnson, Rory McIlroy nebo Phil Mickelson. Ostatní favorité ale většinou svou roli splnili, nebo remizovali.

 • Jordan Spieth a Phil Mickelson
  28

  Bleskovky

  Mickelson se kdysi Spiethovi nepodepsal. Ten na něj zanevřel

  21. března 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson je jeden z neuznávanějších hráčů na PGA Tour, pokud jde o vstřícnost směrem k fanouškům. Rozdáváním autogramů strávil hodiny. Ale někdy se vnímaní může odklonit od reality, jako se to stalo malému Jordanu Spiethovi, když toužil po podpisu svého idolu.

 • Phil Mickelson
  29

  Zprávy

  Má Mickelson protekci? Hatton po WGC zuřil

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nečekanou dohru má dva týdny staré vítězství Phila Mickelsona na WGC-Mexico Championship. Angličan Tyrrell Hatton totiž pro podcast Sky Sports prozradil příhodu z finálového kola, která mu pořádně hnula žlučí. A dodnes vlastně nechápe, co se na hřišti stalo.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  30

  Bleskovky

  Woods sledoval triumf Mickelsona: Bylo to skvělé!

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Je jedním z těch, kdo si v neděli užíval triumf Phila Mickelsona na WGC-Mexico Championship. Ani Tigera Woodse nenechalo chladným dlouho očekávané vítězství jeho kariérního rivala, který na další titul čekal čtyři a půl roku. A dodalo mu možná i další naději.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení