Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  26

  Bleskovky

  Mickelson natočil ujetou reklamu. Divně tančí a dělá červa

  4. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson už měl ve své kariéře několik zvláštních momentů. Naposledy nedávno na US Open, kdy na greenu zahrál míček, který byl ještě v pohybu. Nyní v zámoří kroutí hlavou nad tím, jakou reklamu jinak geniální hráč natočil pro výrobce svých košil.

 • Patrick Reed
  27

  Bleskovky

  Reed nabádá: Mickelson a Woods by měli hrát o své peníze

  12. července 2018 – haf

  Jak ještě více vyšperkovat velmi očekávaný duel Tigera Woodse a Phila Mickelsona, ve kterém má jít o 10 milionů dolarů? Patrick Reed nyní přišel s několika tipy, když ten nejzásadnější je hodně odvážný - obě golfové americké legendy by do banku měly dát svoje peníze.

 • Phil Mickelson
  28

  Bleskovky

  Mickelson opět porušil pravidla, za co dostal 2 trestné rány?

  9. července 2018 – haf

  Phil Mickelson v posledních měsících neplní novinové titulky ani tak svými skvělými výkony, jako spíš pravidlovými přestupky. Zatímco na US Open dostal dvě trestné rány záměrně, tentokrát to byla na hřišti Old White TPC pouze hloupá a vlastně nepochopitelná chyba.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  29

  Bleskovky

  Souboj Woodse a Mickelsona o 10 milionů dolarů je stále ve hře

  7. července 2018 – haf

  Původně se spekulovalo o tom, že by se měla golfová bitva Tigera Woodse s Philem Mickelsonem o 10 milionů dolarů uskutečnit v tomto týdnu v Las Vegas, ale nakonec z ní sešlo. Z čeho však nesešlo jsou plány, podle kterých by se měl souboj legend uskutečnit.

 • Phil Mickelson
  30

  Zprávy

  Mickelson si snaží napravit pověst, poprvé veřejně promluvil

  26. června 2018 – GolfExtra.cz

  Poté, co před dvěma týdny na US Open zažehl Phil Mickelson velkou kontroverzi, promluvil v pondělí poprvé na veřejnosti. Bylo znát, že si je vědom pošramocené pověsti nejen svojí, ale i sportu jako takového.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení