• Phil Mickelson
    31

Bleskovky

9. října 2017 – GolfExtra.cz

I na Phila Mickelsona to byl z odpaliště hodně nepřesný týden. Přesto, nebo možná právě proto, ale hrál na Safeway Open až do posledních jamek o celkové vítězství. A ještě během toho stihl bavit fanoušky.

• Brendan Steele
    32

Zprávy

Mickelson bojoval, ale je třetí. Titul obhájil Steele

Na nejlepší umístění za posledních 15 měsíců dosáhl na Safeway Open Phil Mickelson. Ten sice neukončil více jak čtyřleté čekání na turnajový titul, ale do nové sezony se nakopl děleným třetím místem. Titul v Napě obhájil Brendan Steele.

33

Zprávy

Mickelson má šanci na titul. V Napě stíhá nováčky

8. října 2017 – GolfExtra.cz

Phil Mickelson si v sobotu na Safeway Open vybojoval šanci na svůj první titul na PGA Tour od The Open 2013. Ve třetím kole inauguračního turnaje nové sezóny zahrál 68 ran a posunul se čtyři rány za čelo leaderboardu.

34

Bleskovky

Phil Mickelson vstoupil do sezony tradičně (ne)přesně

6. října 2017 – GolfExtra.cz

Začínáme se trochu bát toho, že až začne Phil Mickelson po kariéře stavět jedno hřiště za druhým, aby na nich byly také nějaké fairwaye. Populární Lefty se s nimi totiž příliš často na turnajích nepotkává a úvodní kolo nové sezony PGA Tour nebylo výjimkou.