Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  31

  Bleskovky

  I když je pokořil, přáli mu to. Lefty čekal tak dlouho

  6. března 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson se v neděli po čtyřech a půl letech a 96 turnajích opět pomazlil s pohárem pro vítěze turnaje PGA Tour. Nebyl snad nikdo, kdo by to Leftymu nepřál, včetně Justina Thomase, který byl v play off jeho poslední překážkou na cestě k vytouženému návratu do vítězného kolotoče.

 • Phil Mickelson
  32

  Zprávy

  Konec čekání! Phil Mickelson zvítězil v Mexiku

  5. března 2018 – GolfExtra.cz

  Čtyři a půl roku si musel počkat na svůj další titul. Ale stálo to za to! Phil Mickelson si v neděli na WGC-Mexico Championship vynutil play-off s Justinem Thomasem, aby ho následně hned na první jamce porazil. Raduje se tak poprvé od svého triumfu na The Open 2013.

 • Phil Mickelson
  33

  Zprávy

  Souboj generací na WGC. Sharma vede, Lefty útočí

  4. března 2018 – GolfExtra.cz

  Na prvním místě WGC-Mexico Championship se i po třetím kole drží nejmladší účastník turnaje Shubhankar Sharma. Už jen dvě rány na něj ale ztrácí nejstarší ze startovního pole Phil Mickelson po skvělé sobotě za 65 ran.

 • Phil Mickelson
  34

  Bleskovky

  Únorové probuzení. Phil Mickelson je zpátky na špici

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson už může opět pomýšlet na turnajový titul, první od senzačního vítězství na The Open v roce 2013. Nejistota z předešlé sezony je zdá se pryč, v posledních týdnech našel Lefty ztracenou formu se sebevědomím a opět bavíc své golfové fanoušky.

 • Ted Potter Jr.
  35

  Zprávy

  DJ finále nezvládl. Vyhrál Ted Potter jr., Mickelson druhý

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Třetího vítězství v Pebble Beach se Dustin Johnson v neděli nedočkal. Na slavném hřišti se nedokázal dostat pod par a dal šanci ostatním. Tu využil k překvapení všech Ted Potter Jr., který si připsal své druhé vítězství na PGA Tour v kariéře. A může se těšit na Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení