Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  31

  Zprávy

  Mickelson uznává chybu: Nebyl to můj nejlepší moment, omlouvám se

  21. června 2018 – haf

  Dost možná nejžhavější golfová debata dosavadního průběhu roku 2018 směřuje k uhašení. Po několika dnech, které musel strávit především na internetovém pranýři, se Phil Mickelson rozhodl omluvit za svůj zkrat během třetího kola US Open, kdy zahrál míček v pohybu.

 • Phil Mickelson
  32

  Zprávy

  Mickelson mohl být za porušení ducha hry diskvalifikován, myslí si Jon

  19. června 2018 – Honza Fait

  Největším tématem letošního US Open nebylo ani tak vítězství Brookse Koepky nebo předčasný konec řady hvězd včetně Tigera Woodse. O nejvíce palcových titulků a emocí na internetu se postaral Phil Mickelson, který se ve třetím kole rozhodl pro netradiční řešení situace – zahrál míček v pohybu.

 • Phil Mickelson
  33

  Zprávy

  Zbláznil se? Mickelson vědomě porušil pravidla: Není to neúcta

  17. června 2018 – Honza Fait

  Oslavu svých 48. narozenin si v Shinnecock Hills určitě představoval jinak. Nejen že Phil Mickelson v sobotu definitivně přišel o šanci vyhrát své první US Open a uzavřít kariérní grandslam, ale také se opět nesmazatelně zapsal do golfové historie. Ovšem v negativním smyslu.

 • Phil Mickelson
  34

  Bleskovky

  Zlomí Mickelson prokletí US Open? Nechce na to ani myslet

  13. června 2018 – GolfExtra.cz

  Na Masters to byl Rory McIlroy, který toužil, nakonec neúspěšně, zkompletovat kariérní grandslam. Na US Open se stejným cílem přijíždí Phil Mickelson. Mnozí tvrdí, že je to možná jeho poslední velká šance vzhledem k tomu, kde se druhý major sezóny hraje.

 • Phil Mickelson a Rickie Fowler na The Players
  35

  Bleskovky

  Buďte jako Mickelson. Jeho vysmívané košile jdou na trh

  8. června 2018 – GolfExtra.cz

  Fanoušci, kteří obdivují Phila Mickelsona, zvlášť jeho golfový outfit, teď mohou vypadat jako on. Populární Američan jde na trh se svými košilemi s dlouhým rukávem, za které však nedávno od mnoha fanoušků sklidil na sociálních sítích posměch.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení