Články na téma: Prague Challenge

 • Penati
  1

  Zprávy

  Challenge Tour se bude hrát na Kaskádě, vrací se slovenské Penati

  6. prosince 2018 – haf

  Vůbec poprvé v historii bude promotérská společnost Relmost pořádat během jediného roku hned čtyři turnaje pod hlavičkou European Tour. Vedle už šestého ročníku D+D REAL Czech Masters to totiž v roce 2019 budou i tři turnaje Challenge Tour.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Zbraslav Mrůzkovi nepřeje. Po roce tu opět nedal cut

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Filip Mrůzek už má Prague Golf Challenge za sebou. Bohužel. Na Zbraslavi si opět zahrál jen dvě kola, stejně jako před rokem. Nevyužil tak výbornou formu, se kterou se na posledních třech startech na Challenge Tour dostal pokaždé do TOP 25.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Challenge Tour na Zbraslavi má jistou 11 Čechů. O koho jde?

  26. června 2018 – haf

  Už v příštím týdnu se na pražské Zbraslavi uskuteční letošní druhý turnaj Challenge Tour pořádaný v Česku. Prague Golf Challenge má přitom jistou už 11 českých hráčů, osm profesionálů a tři amatéři.

 • Zbraslav
  4

  Bleskovky

  Chcete hrát Pro-Am na Challenge Tour? Máte šanci na Zbraslavi

  20. června 2018 – GolfExtra.cz

  Jsou součástí prakticky každého profi turnaje a Prague Golf Challenge na Zbraslavi není výjimkou. Pro-Am turnaj se v Prague City Golfu bude hrát ve středu před akcí Challenge Tour a vy se ho můžete zúčastnit! Stačí uspět v kvalifikaci, která se hraje už tuto sobotu.

 • Czech Challenge
  5

  Zprávy

  Potvrzeno! V kalendáři Challenge Tour je 2x Česko i majory

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Celkem 23 zemí se v roce 2017 podělí o 29 turnajů Challenge Tour. Dalších pět turnajů bude do žebříčku série započítáno z European Tour včetně dvou majorů - US Open a The Open. V Česku se série zastaví dvakrát, na Kunětické Hoře a na Zbraslavi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení