Články na téma: Prague Challenge

 • Gordan Brixi
  1

  Zprávy

  Český golfový talent z Číny žije v USA a obdivuje Ovečkina

  16. května 2019 – Honza Fait

  Nejen golfový, ale i životní příběh Gordana Brixiho je zatím jakýkoliv, jen ne všední. Syn bývalého českého tenisty Ivana Brixiho se narodil v Číně, druhou polovinu dosavadního života ale strávil USA. Přesto se cítí pouze jako Čech, a je tak velkou nadějí českého golfu.

 • Zbraslav 18
  2

  Zprávy

  Zbraslavská 18. Hráče trápila, málem ale dala auto za milion

  14. května 2019 – haf

  Neobvyklý závěr hřiště tříparem je jedním z charakteristických rysů osmnáctky na Zbraslavi. Finiš hřiště Prague City Golf v minulém týdnu prověřil už potřetí hráče na Challenge Tour a nabídl spoustu příběhů. Ať už pozitivních, nebo negativních.

 • Longest Drive Prague Golf Challenge 2019
  3

  Bleskovky

  Neil napálil svůj drive, kromě eaglu vyhrál i pivo na rok

  13. května 2019 – haf

  Ve finálovém kole Prague Golf Challenge už nehrál o vítězství, přesto si Skot Bradley Neil v závěru kola na pětiparové sedmičce udělal radost. Díky povedenému drivu zahrál eagle, díky kterému si vydělal více eur a navíc získal zásobu piva Pilsner Urquell na rok zdarma.

 • Antoine Rozner
  4

  Zprávy

  Matuš si polepšil do třetí desítky, na Zbraslavi dominoval Rozner

  12. května 2019 – haf

  Parádním kolem se s třetím ročníkem Prague Golf Challenge rozloučil Stanislav Matuš. Svým nejlepším výsledkem týdne 69 ran si polepšil o tři rány na konečné skóre -4 a dělenou 29. pozici. Z jasného vítězství o sedm ran se raduje Francouz Antoine Rozner (-17).

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš se na Zbraslavi drží v šesté desítce, vede Francouz Rozner

  11. května 2019 – haf

  Sice si v sobotu polepšil o jednu ránu, ale v pořadí si Stanislav Matuš na Prague Golf Challenge o dvě příčky pohoršil. Po kole za 71 ran je před nedělním finále na skóre -3 a dělené 53. pozici. Ve vedení o jedinou ránu je Francouz Antoine Rozner (-13).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení