Články na téma: Prague Challenge

 • Garrick Porteous pivo
  6

  Bleskovky

  Tuplovaný šampion! Porteous vyhrál také pivo na rok

  10. července 2017 – GolfExtra.cz

  Angličan Garrick Porteous prožil v neděli na pražské Zbraslavi báječný den. Nejen že vyhrál premiérový ročník Prague Golf Challenge, ale díky triumfu ve speciální vložené soutěži Longest drive na sedmé jamce získal také pivo Pilsner Urquell na rok zdarma.

 • Garrick Porteous
  7

  Zprávy

  Valášek prožil skvělý závěr, Zbraslav ovládl Porteous

  9. července 2017 – Honza Fait

  Konec dobrý, všechno dobré, může si po Prague Golf Challenge říci slovenský profík Peter Valášek. S turnajem se rozloučil povedenou devítkou a v neděli si v leaderboardu polepšil o 12 míst. Nejlépe ze všech zahrál všechna čtyři kola Angličan Garrick Porteous.

 • Filip Ráža
  8

  Zprávy

  Rážu potěšila jeho délka, zatím se rozhoduje jinak

  9. července 2017 – Honza Fait

  Má za sebou ve svých 15 letech neocenitelnou zkušenost. Filip Ráža si v tomto týdnu poprvé v kariéře vyzkoušel, jaké to je hrát na Challenge Tour. A na Prague Golf Challenge si rozhodně ostudu neudělal.

 • Peter Valášek
  9

  Zprávy

  Valášek si pohoršil, na Zbraslavi vede Angličan Porteous

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím nejhorší den prožil na premiérové Prague Golf Challenge slovenský profesionál Peter Valášek. Naštěstí pro něho přišel až v sobotu, tedy den po cutu. Ve vedení je na Zbraslavi před finálovou rundou Angličan Garrick Porteous, který má náskok čtyř ran.

 • Praha
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Challenge Tour zavítala poprvé v historii do Prahy

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Vůbec poprvé v historii zavítala letos Challenge Tour do Prahy. A české hlavní město si okamžitě hráče druhé evropské golfové ligy získalo. A nejde přitom pouze o skvělou osmnáctku na Zbraslavi, ale i fakt, že hráči mají kde trávit svůj volný čas mezi jednotlivými koly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení