Články na téma: Prague Challenge

 • Daniel Suchan
  11

  Zprávy

  Český výbuch na Zbraslavi, cut nedal nikdo

  7. července 2017 – Honza Fait

  Podruhé v historii turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem a poprvé na domácí půdě v Česku neprošel cutem ani jeden český hráč. Nejblíže byl Daniel Suchan, který ale pokazil závěr. Naopak nadále se daří Peteru Valáškovi, který je se skóre -7 dělený dvaadvacátý.

 • Filip Mrůzek
  12

  Zprávy

  Vyřízený Mrůzek, zklamaný Cafourek. Oba Češi v Praze dohráli

  7. července 2017 – Petr Vlček

  Mezi prvními Čechy, kteří v pátek dokončili druhé kolo a bohužel i zároveň celé účinkování na Prague Golf Challenge, byli Jan Cafourek a Filip Mrůzek. Oba neprošli cutem, a tak se jim pobyt na Zbraslavi v resortu Prague City Golf nehodnotil dobře.

 • Ondřej Lieser
  13

  Zprávy

  OBRAZEM: Úvodní kolo Prague Golf Challenge

  7. července 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělé počasí, parádní výkony a obstojné výsledky českých hráčů, to bylo první kolo letošní Prague Golf Challenge. Během něho navíc zazářil slovenský profík Peter Valášek, který se dostal šest ran pod par a usadil se v elitní desítce.

 • Jan Cafourek
  14

  Zprávy

  Cafourek na Zbraslavi nejlepší z Čechů. Pod par se dostali čtyři

  6. července 2017 – Petr Vlček

  I ve druhém letošním turnaji Challenge Tour na českém území je po prvním kole nejlepším z Čechů. Jan Cafourek tak potvrdil, že doma umí vykopnout dobře. S výsledkem -2 byl spokojený, přestože si několik jamek před koncem vedl mnohem lépe.

 • Daniel Suchan
  15

  Zprávy

  Stejný výsledek, různé pocity. Trio Čechů ránu pod parem

  6. července 2017 – Petr Vlček

  Tři nejlepší Češi z dopoledních flightů, tři stejné výsledky -1, tři odlišné pocity. Ondřej Lieser odcházel z 18. greenu naštvaný, Daniel Suchan byl spokojený tak napůl, Lukáš Tintěra asi nejspokojenější.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení