Články na téma: Prague Challenge

 • Daniel Suchan
  16

  Zprávy

  Stejný výsledek, různé pocity. Trio Čechů ránu pod parem

  6. července 2017 – Petr Vlček

  Tři nejlepší Češi z dopoledních flightů, tři stejné výsledky -1, tři odlišné pocity. Ondřej Lieser odcházel z 18. greenu naštvaný, Daniel Suchan byl spokojený tak napůl, Lukáš Tintěra asi nejspokojenější.

 • Peter Valášek
  17

  Zprávy

  Slovák Valášek září v Praze. Se skóre -6 útočí na první místo

  6. července 2017 – Honza Fait

  Takřka bezchybným kolem vstoupil do Prague Golf Challenge Peter Valášek. Slovenský profesionál ještě před poslední jamkou dokonce dělil první místo, pak ale pokazil jedinou ránu dne a zahrál své jediné bogey. Přesto je se skóre -6 na průběžném děleném šestém místě.

 • Filip Ráža
  18

  Zprávy

  Od zklamání k euforii. Filip Ráža chce předvést, co umí

  6. července 2017 – Honza Fait

  Je nejmladším účastníkem Prague Golf Challenge. Ale rozhodně ne nejmenším. Patnáctiletý amatér Filip Ráža, kterého na turnaj Challenge Tour pořádaný Relmostem nominovala Česká golfová federace, se už může pochlubit 189 centimetry. Sám ale přiznává, že rychlý růst v posledních letech nebyl vždy pouze k užitku.

 • Jan Cafourek
  19

  Zprávy

  Tee timy Čechů a Slováků na Prague Golf Challenge

  5. července 2017 – GolfExtra.cz

  Celkem dvanáct českých a tři slovenští golfisté vstoupí ve čtvrtek do premiérového ročníku Prague Golf Challenge. Na Zbraslavi se bude hrát vůbec poprvé v historii Challenge Tour v Praze, což si z domácích hráčů nenechá ujít deset profesionálů a dva amatéři.

 • Cyril Suk
  20

  Zprávy

  Suka připravilo o PGA Tour zranění, chybí mu rohlíky a svíčková

  5. července 2017 – Honza Fait

  Jestli někdo z českých profesionálních golfistů žije opravdu kočovným životem, je to Cyril Suk. Doma už je především na Floridě, ale vrací se i do Česka. Hodně hraje na Blízkém východě, v Asii, Jižní Africe a zkusil i Jižní Ameriku. V tomto týdnu se ale představí v Praze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení