Články na téma: Prague Challenge

 • Filip Ráža
  16

  Zprávy

  Od zklamání k euforii. Filip Ráža chce předvést, co umí

  6. července 2017 – Honza Fait

  Je nejmladším účastníkem Prague Golf Challenge. Ale rozhodně ne nejmenším. Patnáctiletý amatér Filip Ráža, kterého na turnaj Challenge Tour pořádaný Relmostem nominovala Česká golfová federace, se už může pochlubit 189 centimetry. Sám ale přiznává, že rychlý růst v posledních letech nebyl vždy pouze k užitku.

 • Jan Cafourek
  17

  Zprávy

  Tee timy Čechů a Slováků na Prague Golf Challenge

  5. července 2017 – GolfExtra.cz

  Celkem dvanáct českých a tři slovenští golfisté vstoupí ve čtvrtek do premiérového ročníku Prague Golf Challenge. Na Zbraslavi se bude hrát vůbec poprvé v historii Challenge Tour v Praze, což si z domácích hráčů nenechá ujít deset profesionálů a dva amatéři.

 • Cyril Suk
  18

  Zprávy

  Suka připravilo o PGA Tour zranění, chybí mu rohlíky a svíčková

  5. července 2017 – Honza Fait

  Jestli někdo z českých profesionálních golfistů žije opravdu kočovným životem, je to Cyril Suk. Doma už je především na Floridě, ale vrací se i do Česka. Hodně hraje na Blízkém východě, v Asii, Jižní Africe a zkusil i Jižní Ameriku. V tomto týdnu se ale představí v Praze.

 • Filip Ráža
  19

  Bleskovky

  ČGF poslala na Zbraslav Filipa Rážu, zahraje si i profík Petr Nič

  3. července 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední dva čeští zástupci byli koncem minulého týdne donominováni na Prague Golf Challenge. Česká golfová federace poslala do turnaje 15letého Filipa Rážu, desítku profesionálů pak doplnil na pozvánku Relmostu Petr Nič.

 • Prague Golf Challenge 2017
  20

  Zprávy

  OBRAZEM: Přípravy na Prague Golf Challenge 2017

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu zavítá poprvé v historii do Prahy turnaj Challenge Tour. Na pražské Zbraslavi bude mimo jiné 11 českých hráčů bojovat o celkové prize money 180 000 eur na Prague Golf Challenge, hřiště ale na poslední chvíli prochází lehkou zkouškou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení