Články na téma: Prague Challenge

 • Jan Cafourek
  21

  Zprávy

  Tee timy Čechů a Slováků na Prague Golf Challenge

  5. července 2017 – GolfExtra.cz

  Celkem dvanáct českých a tři slovenští golfisté vstoupí ve čtvrtek do premiérového ročníku Prague Golf Challenge. Na Zbraslavi se bude hrát vůbec poprvé v historii Challenge Tour v Praze, což si z domácích hráčů nenechá ujít deset profesionálů a dva amatéři.

 • Cyril Suk
  22

  Zprávy

  Suka připravilo o PGA Tour zranění, chybí mu rohlíky a svíčková

  5. července 2017 – Honza Fait

  Jestli někdo z českých profesionálních golfistů žije opravdu kočovným životem, je to Cyril Suk. Doma už je především na Floridě, ale vrací se i do Česka. Hodně hraje na Blízkém východě, v Asii, Jižní Africe a zkusil i Jižní Ameriku. V tomto týdnu se ale představí v Praze.

 • Filip Ráža
  23

  Bleskovky

  ČGF poslala na Zbraslav Filipa Rážu, zahraje si i profík Petr Nič

  3. července 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední dva čeští zástupci byli koncem minulého týdne donominováni na Prague Golf Challenge. Česká golfová federace poslala do turnaje 15letého Filipa Rážu, desítku profesionálů pak doplnil na pozvánku Relmostu Petr Nič.

 • Prague Golf Challenge 2017
  24

  Zprávy

  OBRAZEM: Přípravy na Prague Golf Challenge 2017

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu zavítá poprvé v historii do Prahy turnaj Challenge Tour. Na pražské Zbraslavi bude mimo jiné 11 českých hráčů bojovat o celkové prize money 180 000 eur na Prague Golf Challenge, hřiště ale na poslední chvíli prochází lehkou zkouškou.

 • Ondřej Lieser
  25

  Zprávy

  Start na Prague Golf Challenge má jistý 10 českých hráčů

  26. června 2017 – GolfExtra.cz

  Necelé dva týdny před startem druhého letošního českého turnaje Challenge Tour, který se bude premiérově konat na pražské Zbraslavi, má jistotu startu 10 českých golfistů. Jedenáctého ještě musí donominovat Česká golfová federace.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení