Články na téma: Prague Challenge

 • Prague Golf Challenge 2017
  21

  Zprávy

  OBRAZEM: Přípravy na Prague Golf Challenge 2017

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu zavítá poprvé v historii do Prahy turnaj Challenge Tour. Na pražské Zbraslavi bude mimo jiné 11 českých hráčů bojovat o celkové prize money 180 000 eur na Prague Golf Challenge, hřiště ale na poslední chvíli prochází lehkou zkouškou.

 • Ondřej Lieser
  22

  Zprávy

  Start na Prague Golf Challenge má jistý 10 českých hráčů

  26. června 2017 – GolfExtra.cz

  Necelé dva týdny před startem druhého letošního českého turnaje Challenge Tour, který se bude premiérově konat na pražské Zbraslavi, má jistotu startu 10 českých golfistů. Jedenáctého ještě musí donominovat Česká golfová federace.

 • Koláž Czech Challenge 2017
  23

  Bleskovky

  OBRAZEM: Brezovský, Schellong, Gál a Kumpošt na Kuňce

  1. června 2017 – GolfExtra.cz

  Turnaj D+D REAL Czech Challenge pro ně skončil zklamáním, i když většina z nich ještě stále spíše sbírá zkušenosti. Přesto mířili výše, minimálně k hranici cutu. Od té ale byli vzdáleni až příliš.

 • Ondřej Lieser
  24

  Zprávy

  Zklamaný Lieser těží z klidu, trénuje jako nikdy předtím

  28. dubna 2017 – Honza Fait

  Přestože si z kvalifikačních kol na Zbraslavi odnesl začátkem tohoto týdne dvě karty na turnaje Challenge Tour u nás, je Ondřej Lieser zklamaný. Chtěl být totiž stoprocentní, a tak ho mrzí, že také nezískal pozvánku na D+D REAL Czech Masters. Jinak je ale momentálně spokojený, golfem se opět baví a přiznává, že jeho trénink má konečně řád. I když trochu jiný, než byste čekali.

 • Filip Mrůzek
  25

  Zprávy

  OBRAZEM: Kvalifikační boje na Zbraslavi

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Tři české šampiony přinesly kvalifikace o Czech Masters a dva turnaje Challenge Tour na našem území. V uplynulých dnech se na pražské Zbraslavi radovali nejprve dvakrát Ondřej Lieser a poté Filip Mrůzek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení