Články na téma: Prague Challenge

 • Koláž Czech Challenge 2017
  26

  Bleskovky

  OBRAZEM: Brezovský, Schellong, Gál a Kumpošt na Kuňce

  1. června 2017 – GolfExtra.cz

  Turnaj D+D REAL Czech Challenge pro ně skončil zklamáním, i když většina z nich ještě stále spíše sbírá zkušenosti. Přesto mířili výše, minimálně k hranici cutu. Od té ale byli vzdáleni až příliš.

 • Ondřej Lieser
  27

  Zprávy

  Zklamaný Lieser těží z klidu, trénuje jako nikdy předtím

  28. dubna 2017 – Honza Fait

  Přestože si z kvalifikačních kol na Zbraslavi odnesl začátkem tohoto týdne dvě karty na turnaje Challenge Tour u nás, je Ondřej Lieser zklamaný. Chtěl být totiž stoprocentní, a tak ho mrzí, že také nezískal pozvánku na D+D REAL Czech Masters. Jinak je ale momentálně spokojený, golfem se opět baví a přiznává, že jeho trénink má konečně řád. I když trochu jiný, než byste čekali.

 • Filip Mrůzek
  28

  Zprávy

  OBRAZEM: Kvalifikační boje na Zbraslavi

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Tři české šampiony přinesly kvalifikace o Czech Masters a dva turnaje Challenge Tour na našem území. V uplynulých dnech se na pražské Zbraslavi radovali nejprve dvakrát Ondřej Lieser a poté Filip Mrůzek.

 • Ondřej Lieser
  29

  Zprávy

  Lieser řádí! Opět vyhrál a zahraje si i Prague Golf Challenge

  25. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Ondřej Lieser pokračuje ve sbírání karet na největší české podniky. Poté, co v pondělí vyhrál první kolo kvalifikace na Zbraslavi a zajistil si kartu na Kunětickou Horu, zapsal nejnižší skóre i v úterý. Získal tak právo startu i na druhé Challenge Tour pořádané Relmostem.

 • Kvalifikace Czech Masters
  30

  Zprávy

  Uzávěrka nejen pro kvalifikaci Czech Masters! Poslední šanci mají hráči v úterý

  18. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu vypuknou na pražské Zbraslavi boje o karty na D+D REAL Czech Masters a také dva turnaje Challenge Tour, které Relmost v Česku pořádá. V úterý pak mají profesionální hráči poslední šanci se do třídenní kvalifikace (24.-26. dubna) přihlásit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení