Články na téma: Prague Challenge

 • Ondřej Lieser
  26

  Zprávy

  Lieser řádí! Opět vyhrál a zahraje si i Prague Golf Challenge

  25. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Ondřej Lieser pokračuje ve sbírání karet na největší české podniky. Poté, co v pondělí vyhrál první kolo kvalifikace na Zbraslavi a zajistil si kartu na Kunětickou Horu, zapsal nejnižší skóre i v úterý. Získal tak právo startu i na druhé Challenge Tour pořádané Relmostem.

 • Kvalifikace Czech Masters
  27

  Zprávy

  Uzávěrka nejen pro kvalifikaci Czech Masters! Poslední šanci mají hráči v úterý

  18. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu vypuknou na pražské Zbraslavi boje o karty na D+D REAL Czech Masters a také dva turnaje Challenge Tour, které Relmost v Česku pořádá. V úterý pak mají profesionální hráči poslední šanci se do třídenní kvalifikace (24.-26. dubna) přihlásit.

 • Zbraslav
  28

  Zprávy

  Zbraslav se těší na Challenge Tour, je pro ni satisfakcí po povodních

  13. prosince 2016 – Honza Fait

  Byla to nečekaná zpráva, která ale musela potěšit všechny golfové fanoušky nejen v Praze, ale i jejím okolí. Už v příštím roce se bude hrát na Zbraslavi turnaj Challenge Tour, druhé nejvyšší evropské profesionální série. Kdo by něco takového řekl před čtyřmi roky, kdy se místní osmnáctka vzpamatovávala z ničivých povodní.

 • Czech Masters
  29

  Zprávy

  Všichni čeští profíci mají šanci na Czech Masters, Lieser už se hlásí

  8. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Až do tohoto roku byl start českých hráčů na domácích turnajích European Tour a Challenge Tour pouze v rukách Petra Dědka, který coby šéf Relmostu rozdával pozvánky. Od příštího roku to bude jiné, jak na D+D REAL Czech Masters, Czech Challenge a nově také Prague Challenge si může uhrát start úplně každý. Díky kvalifikaci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení