Články na téma: pravidla

 • Adam Scott
  1

  Bleskovky

  Scott si stěžuje na nová pravidla. Jsou prý směšná

  17. února 2019 – pv

  Australský vítěz Masters z roku 2013 Adam Scott se veřejně přidal k zástupu lidí kritizujících nová Pravidla golfu, která jsou v platnosti od 1. ledna 2019. Podle něj se golf díky nim stává směšným.

 • Edoardo Molinari
  2

  Zprávy

  Molinariho výzkum: Vlajku nechávat v jamce se nevyplatí

  12. února 2019 – pv

  Od té doby, co 1. ledna 2019 vešla v platnost, jsou nová Pravidla golfu stále jedním z hlavních témat článků v médiích, analýz v televizích i debat na sociálních sítích. Jedním z evergreenů je praporková tyč. Jestli se má vyndavat nebo ponechat v jamce, velice pečlivě zkoumal také Edoadro Molinari.

 • Dustin Johnson a kedík
  3

  Zprávy

  Vyjasněno? Kontroverzní pravidlo získalo rychle dva dodatky

  7. února 2019 – haf

  Strach hráčů a z kedíků z dalších trestů podle nového pravidla 10-2b(4) může (snad) odeznít. Zástupci USGA a R&A vydali ve středu dva dodatky, kterými se pokoušejí trochu narovnat pravidlo, které má od 1. ledna zabraňovat kedíkům v rovnání hráčů v postoji k ráně.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Fowler zvýšil svůj náskok, trest pro McCarthyho byl zrušen

  3. února 2019 – haf

  Rickie Fowler i ve třetím kole letošního Waste Management Phoenix Open potvrdil, že se mu v TPC Scottsdale dlouhodobě daří a před nedělním finále si vypracoval náskok čtyř ran. Dvě rány pak byly vráceny Dennymu McCarthymu, který dostal v pátek bizarní trest.

 • Denny McCarthy
  5

  Zprávy

  Další hráč dostal trest za stojícího kedíka, a to při cvičném švihu!

  2. února 2019 – haf

  Jestli vám potrestání Haotonga Li v Dubaji přišlo značně bizarní, tak si nyní raději sedněte. Během druhého kola Waste Management Pheonix Open byl totiž stejným trestem dvou ran potrestán Denny McCarthy, za kterým jeho kedík skutečně stál. Ale při cvičném švihu! O den později ale rozhodčí hráči trest zrušili a vrátili mu dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení