Články na téma: pravidla

 • Aleš Libecajt
  1

  Zprávy

  Od tuny knih k The Open. Nová pravidla se mi líbí, říká Aleš Libecajt

  26. března 2018 – Honza Fait

  ​Změny v golfových pravidlech, které čekají na hráče od 1. ledna 2019, nesou i českou stopu. V Pravidlové komisi R&A totiž v době jejich vzniku čtyři roky zasedal také od konce loňského roku nový generální sekretář České golfové federace Aleš Libecajt. Ten si navíc v posledních čtyřech letech užil také "pískání" na The Open.

 • Drop Tony Finau
  2

  Zprávy

  Odhalena nová golfová pravidla, mimo jiné půjde dropovat aut

  13. března 2018 – GolfExtra.cz

  V pondělí byla organizacemi R&A a USGA odhalena nová podoba golfových pravidel, která vejde v platnost 1. ledna 2019. Kromě už ohlášených úprav vyšly najevo další čtyři zásadní změny, které výrazně ovlivní a podle všeho hráčům také ulehčí hru.

 • Skórkarta
  3

  Zprávy

  Pro české hráče toho nový HCP systém příliš nezmění

  1. března 2018 – Honza Fait

  ​Když v minulém týdnu zástupci R&A a USGA oznámili, že od roku 2020 přejde celý golfový svět na jednotný hendikepový systém, začala se spousta hráčů pídit po tom, co jim změna přinese a jak na tom budou. Dalibor Procházka, předseda hendikepové a normovací komise ČGF, však má pro české hráče jasný vzkaz – příliš se toho pro vás nezmění.

 • Kevin Na
  4

  Bleskovky

  Kevin Na se brání: Ten putt měl metr a šlo o balík

  26. února 2018 – GolfExtra.cz

  Odpověď Kevina Na ohledně jeho dlouhé přípravy na krátký putt na sebe nenechala dlouho čekat. Americký golfista se brání nařčení bývalého anglického reprezentanta v kriketu Kevina Pietersena, když argumentuje především délkou puttu a penězi, o které se hrálo.

 • Míček skoro v jamce
  5

  Bleskovky

  Zapeklitá golfová otázka. Je míček v jamce, nebo ne?

  22. února 2018 – GolfExtra.cz

  V tomto týdnu se na Instagramu objevila fotka, která vyobrazila situaci, při které by se zapotil nejeden golfista. A to hlavně kvůli tomu, jak by se musel vypořádat s celou situací podle pravidel. Jak jste na tom vy? Co myslíte, je míček už v jamce, nebo ještě ne?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení