Články na téma: pravidla

 • Skórkarta
  1

  Zprávy

  Co všechno chcete a musíte vědět o změně hendikepového systému

  12. listopadu 2019 – Honza Fait

  ​Opět po roce přichází s přelomem roku velká golfová debata. Loni se týkala výrazné změny pravidel, letos přechodu na nový světově jednotný hendikepový systém. K němu se bude možné přihlásit od 1. ledna a Česká republika bude jednou z prvních zemí, která tak učiní.

 • Luis Gagne a Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Hloupý konec v Q-School, velký talent nepodepsal skórkartu

  8. listopadu 2019 – haf

  Kostaričan Luis Gagne před sebou může mít velkou golfovou kariéru. Hned na jejím začátku ale sám přibrzdil svůj rozlet hloupou chybou v zámořské Q-School na Korn Ferry Tour, když po prvním kole turnaje druhé fáze nepodepsal svou skórkartu. Byl diskvalifikován.

 • Christina Kim
  3

  Bleskovky

  Kontroverze na Q-Series. Kim dala dvě trestné spoluhráčkám

  5. listopadu 2019 – haf

  Pořádně bizarní situace nastala během šestého kola letošní Q-Series. Dvě hráčky, jedna skrze svého kedíka, během něho porušily pravidla, na což po dohrání upozornila třetí z flightu Christina Kim. Její spoluhráčky kvůli tomu dostaly dvě trestné rány.

 • Jesper Parnevik
  4

  Zprávy

  Zase ta pravidla! Slavný Švéd si nevzal mulligana a dostal trest

  16. října 2019 – pv

  Na neznalost pravidel doplatil švédský veterán Jesper Parnevik, který až v 54 letech přišel s nadsázkou na to, že když nezahraje mulligana, může přijít i penalizace. Stalo se tak na SAS Championship, turnaji PGA Tour Champions. Ale co vlastně provedl?

 • Tony Finau
  5

  Bleskovky

  Tempo hry na European Tour bude hlídat GPS lokátor v bagu!

  17. září 2019 – haf

  Se zajímavou novinkou v boji s pomalým tempem hry přichází v tomto týdnu European Tour. Ta bude na akci BMW PGA Championship ve Wentworthu sledovat pohyb hráčů po hřišti díky speciálním GPS lokátorům. V každém flightu ho bude mít jeden hráč ve svém bagu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení