Články na téma: pravidla

 • Webb Simpson
  1

  Bleskovky

  Další trest za banalitu. Simpson chce v pravidlech úmysl

  18. března 2019 – pv

  Usilujíc o své nejlepší kolo na turnaji a o co nejlepší výsledek, vytrhl v neděli Webba Simpsona z relativního klidu na 14. jamce konflikt s pravidly, když se soustředil na svůj putt z foregreenu ze 14 metrů. Přičetl trestnou ránu a zapsal bogey, což ho pořádně rozladilo.

 • Justin Thomas
  2

  Bleskovky

  USGA couvla: Thomas opravdu žádnou schůzku nezrušil

  6. března 2019 – pv

  USGA vzala zpět své sobotní prohlášení, že Justin Thomas zrušil každé setkání, ve kterých měly obě strany diskutovat nad novými Pravidly golfu. Thomas se proti tomu ostře ohradil s tím, že žádná schůzka naplánována nebyla.

 • Thomas Bjorn a Padraig Harrington
  3

  Zprávy

  Bjorn s Harringtonem brání změny pravidel, snaží se i PGA Tour

  5. března 2019 – haf

  V novém roce se zatím více než skvělé golfové výkony řeší změny v golfových pravidlech. A to především ty mezi hráči méně populární. Ani minulý týden na PGA Tour nebyl výjimkou, nyní ale zaznívají také první hlasy, které novinky v Pravidlech brání a podporují.

 • Rickie Fowler
  4

  Bleskovky

  Fowler zahrál socket, špatně si dropnul a dostal trestnou

  23. února 2019 – haf

  Rickie Fowler zahrál v pátek na WGC-Mexico Championship dva dabláče a dokonce triple bogey na své úvodní jamce, kterou byla desítka. Přesto dokázal zachránit ještě přijatelné skóre 73 ran (+2).

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  PGA Tour povolila, i ona umožní hráčům nosit šortky

  19. února 2019 – haf

  Ještě před rokem a půl to bylo pro vedení PGA Tour nemyslitelné, nyní ale z ničeho nic mění svůj postoj a umožní hráčům nosit šortky i na turnajích. Stejně jako European Tour ale pouze v tréninkových rundách a Pro-Amech, jinak jsou dlouhé nohavice povinné dál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení