Články na téma: pravidla

 • Emily Nash
  1

  Komentáře

  (Ne)dejte jí ten pohár

  30. října 2017 – Honza Fait

  Golfovým světem v posledních dnech hýbe kauza o "okradené" Emily Nash, která coby statečná dívka porazila na jednom zámořském školním turnaji všechny chlapce, ale nedostala za to pohár pro vítěze. Proč? Protože by to bylo jednoduše proti pravidlům.

 • Ryan Fox
  2

  Bleskovky

  Divák mu sebral míček a dostal 2 trestné. Idi**, ulevil si

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle je skutečně pešek! Ryan Fox měl skvěle rozehraný turnaj European Tour v Itálii, na kterém se hraje o 7 milionů dolarů. V samém závěru prvního kola ale musel řešit situaci, která ho stála dvě rány a v pátek kvůli tomu bude Novozélanďan bojovat o cut.

 • Matthew Southgate
  3

  Zprávy

  Jeho míček zasáhl letící list, dostal čtyři trestné rány

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Další čtyři trestné rány byly letos uděleny na velmi sledovaném profesionálním turnaji. Tentokrát, na rozdíl od Lexi Thompson, kde se jednalo o značně kontroverzní rozhodnutí, si však za postih mohl hráč sám. Neznal totiž dostatečně dobře pravidla.

 • Drop
  4

  Zprávy

  Nová pravidla testovaly tisíce hráčů. Co požadují?

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Světové golfové řídící orgány chtěly zpětnou vazbu od hráčů a dostaly ji. V rámci pokračujícího úsilí o zjednodušení Pravidel golfu přišly v březnu R&A a USGA s přehledem navrhovaných změn a daly hráčům po celém světě možnost se k nim vyjádřit. Šestiměsíční lhůta nyní vypršela a jedno je jasné, golfisté po celém světě měli hodně co říct.

 • Chris Crawford
  5

  Zprávy

  Sám sebe diskvalifikoval z US Amateur, kvůli chybě kedíka

  17. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Tedy všechna čest! Chris Crawford opět ukázal, proč je golf tak odlišný od většiny ostatních sportů. Přestože sám neudělal nic špatného a o jeho nevědomém prohřešku, který navíc spáchal jeho kedík, by se nejspíše nikdo nedozvěděl, diskvalifikoval sebe sama z dobře rozehraného prestižního turnaje US Amateur.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení