Články na téma: pravidla

 • Soomin Lee
  1

  Bleskovky

  Smolná diskvalifikace na Czech Masters, kvůli chybě kedíka

  18. srpna 2019 – haf

  Tak to je pech! Korejec Soomin Lee dosta letos první šanci zahrát si na European Tour, hrál skvěle a v neděli mohl zabojovat klidně o TOP 20. Jenže v sobotu večer přišla tvrdá rána - diskvalifikace! A to kvůli neznalosti pravidel a chybě Korejcova kedíka.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Bleskovky

  2 minuty na putt, 3 na ránu wedgí. DeChambeau opět pod palbou

  11. srpna 2019 – haf

  Téma už ani ne pomalé, ale doslova šnečí hry opět rezonuje golfovým prostředím. Poté, co se kriticky k tempu hry vyjádřili během turnaje The Northern Trust mimo jiné Tiger Woods, Rory McIlroy nebo Brooks Koepka předvedl její ukázkový příklad Bryson DeChambeau.

 • Webb Simpson
  3

  Bleskovky

  Další trest za banalitu. Simpson chce v pravidlech úmysl

  18. března 2019 – pv

  Usilujíc o své nejlepší kolo na turnaji a o co nejlepší výsledek, vytrhl v neděli Webba Simpsona z relativního klidu na 14. jamce konflikt s pravidly, když se soustředil na svůj putt z foregreenu ze 14 metrů. Přičetl trestnou ránu a zapsal bogey, což ho pořádně rozladilo.

 • Justin Thomas
  4

  Bleskovky

  USGA couvla: Thomas opravdu žádnou schůzku nezrušil

  6. března 2019 – pv

  USGA vzala zpět své sobotní prohlášení, že Justin Thomas zrušil každé setkání, ve kterých měly obě strany diskutovat nad novými Pravidly golfu. Thomas se proti tomu ostře ohradil s tím, že žádná schůzka naplánována nebyla.

 • Thomas Bjorn a Padraig Harrington
  5

  Zprávy

  Bjorn s Harringtonem brání změny pravidel, snaží se i PGA Tour

  5. března 2019 – haf

  V novém roce se zatím více než skvělé golfové výkony řeší změny v golfových pravidlech. A to především ty mezi hráči méně populární. Ani minulý týden na PGA Tour nebyl výjimkou, nyní ale zaznívají také první hlasy, které novinky v Pravidlech brání a podporují.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení