Články na téma: Presidents Cup

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Dá Woods divokou kartu sám sobě? Doufá, že nebude muset

  7. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods se chystá na svou první týmovou soutěž, ve které povede americký tým jako kapitán. Protože svou premiéru bere s maximální zodpovědností, nachází se momentálně s ročním předstihem v Royal Melborne a obhlíží si dějiště příštího Presidents Cupu.

 • Ernie Els
  2

  Zprávy

  Els očekává, že bude Woods hrajícím kapitánem

  26. listopadu 2018 – haf

  Když byl začátkem roku Tiger Woods nominován do role amerického kapitána pro příští Presidents Cup, nejspíše ani on sám netušil, jak velkolepý golfový comeback v následujících měsících předvede. Jeho protějšek Ernie Els tak už počítá s tím, že Tiger bude i hrát.

 • Tori Slater
  3

  Zprávy

  OBRAZEM: Miss Presidents Cup! Paulina, Tori nebo Allison?

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Dali jsme si za vás tu práci a v množství fotek krásných žen, které byly součástí letošního Presidents Cupu, jsme vybrali trojici, která by se podle nás umístila "na bedně" v pomyslné Miss Presidents Cup. Která ale byla tou nejkrásnější?

 • Erica Herman a Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Ukázal Tiger Woods v New Jersey novou přítelkyni?

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až nečekaně v utajení se povedlo Tigeru Woodsovi představit na Presidents Cupu svou podle všeho novou přítelkyni. A to se přitom spolu ukazovali veřejně skoro všude. O koho jde? Ericu Herman, manažerku z Woodsovy restaurace.

 • Adam Scott
  5

  Bleskovky

  Presidents Cup? Byli jsme zmasakrovaní, ví Scott

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěli zabojovat o druhé vítězství nad Spojenými státy v historii Presidents Cupu, místo toho utrpěli další debakl. Hráči Mezinárodního týmu během úvodních tří dní vůbec nestačili držet krok a nechybělo mnoho a rozhodnuto bylo už před nedělními singly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení