Články na téma: Presidents Cup

 • Ernie Els
  1

  Bleskovky

  Jednou a dost. Els už kapitánem v Presidents Cupu nebude

  8. února 2020 – jom

  Loňský Presidents Cup byl pro Ernieho Else s největší pravděpodobností posledním v roli kapitána Mezinárodního týmu. Jihoafričan se nenechal přemluvit a nabídku vést svůj tým do boje proti USA příští rok v Quail Hollow odmítl. I u Else ale platí otřepané klišé nikdy neříkej nikdy.

 • Abraham Ancer a Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Zklamání z médií a Woodse zahání Mexičan vlastní značkou tequily

  8. ledna 2020 – pv

  Abraham Ancer i před Sony Open stále čelil otázkám ohledně svých slov o Tigeru Woodsovi, která jako nevinou poznámku řekl před prosincovým Presidents Cupem. I proto rád přešel k veselejšímu tématu. Tím je jeho vlastní značka tequily, kterou uvádí na trh.

 • Fred Couples a Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Fyzicky to nezvládal, vysvětlil Couples, proč Woods v sobotu nehrál

  19. prosince 2019 – pv

  Bylo s podivem, že poté, co Tiger Woods vyhrál po boku Justina Thomase čtvrteční i páteční čtyřhry, nenominoval sám sebe do sobotního programu. Fourbally i foursomy absolvoval pouze ve své kapitánské roli, za což se dočkal i kritiky. Jeho asistent Fred Couples nyní přišel s vysvětlením.

 • Paulina Gretzky
  4

  Bleskovky

  OBRAZEM: Přítelkyně a manželky hráčů Presidents Cupu

  16. prosince 2019 – haf

  Presidents Cup, to je stejně jako Ryder Cup kromě golfového klání také společenská událost. A té se samozřejmě neúčastní pouze hráči, ale i jejich hezčí polovičky. Jinak tomu nebylo ani letos, když hráče obou týmů doprovázely v Melbourne přímo na hřišti.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods objímal a neubránil se slzám, Trump gratuloval

  15. prosince 2019 – jom

  Vidět Tigera Woodse plakat se nevidí moc často. V neděli ale i jeho dojal americký obrat v Presidents Cupu. A to je co říct. Obvykle totiž nedává emocím volný průchod, jenže týmová soutěž je něco jiného. Každému spoluhráči i svým asistentům pak věnoval upřímné objetí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení