Články na téma: Presidents Cup

 • Abraham Ancer
  1

  Bleskovky

  Tigere, chci tě, volá mexický nováček před Presidents Cupem

  14. listopadu 2019 – pv

  Brzy se Abraham Ancer stane první Mexičanem, který nastoupí v Presidents Cupu v mezinárodním týmu. A už se nemůže dočkat. Nejvíc by si přál, kdyby mohl v singlech vyzvat na souboj Tigera Woodse.

 • Patrick Reed a Jordan Spieth
  2

  Zprávy

  Sladká odplata? Ani ne. Reed věří, že se Spieth vrátí

  13. listopadu 2019 – pv

  Po loňském prohraném Ryder Cupu vybublaly z šatny Američanů nepěkné věci. Vynesl je na povrch především ukřivděný Patrick Reed, který těžce nesl, že byl oddělen od Jordana Spietha. Nyní vybral Tiger Woods na Presidents Cup právě jeho, zatímco Spietha opomenul.

 • Presidents Cup
  3

  Zprávy

  Elsovi hoši za otloukánky? Ne úplně. Dálky Američanům nevoní

  11. listopadu 2019 – pv

  Poslední golfový vrchol roku 2019 se blíží, a i když může nechat evropského golfového diváka z fanouškovského hlediska v klidu, určitě bude na co se dívat. Jednak bude hrát Presidents Cup i Tiger Woods, a to je vždycky atraktivní, a za druhé jeho tým nebude tak jasným favoritem, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 • Tiger Woods a Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Nevzít Rickieho? Nejtěžší rozhodnutí, přiznal Woods

  9. listopadu 2019 – jom

  Také vám někdo ve výběru USA pro Presidents Cup chybí? Na fanoušky milovaného a hráči respektovaného Rickieho Fowlera nezbylo místo. Říct to svému kamarádovi do telefonu bylo pro kapitána Tigera Woodse těžké.

 • Patrick Reed a Tiger Woods
  5

  Komentáře

  Amerika Reeda potřebuje

  8. listopadu 2019 – Honza Fait

  Po posledním Ryder Cupu jste mohli mít dojem, že pokud si Patrick Reed kdykoliv příště neuhraje místo v americkém týmu pro jakékoliv klání svými výsledky, nemá šanci se do něho dostat. Hned první příklad dokázal, že tomu tak rozhodně není.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení