Články na téma: Presidents Cup

 • Erica Herman a Tiger Woods
  6

  Zprávy

  Ukázal Tiger Woods v New Jersey novou přítelkyni?

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až nečekaně v utajení se povedlo Tigeru Woodsovi představit na Presidents Cupu svou podle všeho novou přítelkyni. A to se přitom spolu ukazovali veřejně skoro všude. O koho jde? Ericu Herman, manažerku z Woodsovy restaurace.

 • Adam Scott
  7

  Bleskovky

  Presidents Cup? Byli jsme zmasakrovaní, ví Scott

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěli zabojovat o druhé vítězství nad Spojenými státy v historii Presidents Cupu, místo toho utrpěli další debakl. Hráči Mezinárodního týmu během úvodních tří dní vůbec nestačili držet krok a nechybělo mnoho a rozhodnuto bylo už před nedělními singly.

 • Presidents Cup
  8

  Zprávy

  OBRAZEM: Americké oslavy vítězství v Presidents Cupu

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nebyly to tak euforické oslavy, jako po loňském Ryder Cupu, ale i tak si je Američané užili. Mohli se na ně navíc připravovat prakticky od sobotního večera, když jim v neděli stačilo získat jediný bod. O ten se postaral mladičký Daniel Berger a mohlo se začít slavit.

 • Objetí Woods a Mickelson
  9

  Bleskovky

  VIDEO: Woods chlapsky objal vítězného Mickelsona

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Během většiny kariéry je pojila velká rivalita. Špičkovali se, jeden chtěl porážet druhého a nikdy nebyli nejlepší kámoši. V posledních letech se ale spojili, aby pomohli Spojeným státům uspět především v Ryder Cupu. A nebo je zde další varianta, prostě zestárli...

 • Presidents Cup
  10

  Zprávy

  Američané si došli pro jasné vítězství, pohár předával Trump

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to jen formalita, otázka času. V neděli se pouze čekalo, kdy Američané získají svůj první bod z možných 12 a budou moci začít slavit obhajobu Presidents Cupu. Mezinárodní tým ale z New Jersey nakonec odjíždí se ctí, nedělní singly vyhrál a prohrál "jen" 11:19.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení