Články na téma: Presidents Cup

 • Presidents Cup
  6

  Zprávy

  Američané si došli pro jasné vítězství, pohár předával Trump

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to jen formalita, otázka času. V neděli se pouze čekalo, kdy Američané získají svůj první bod z možných 12 a budou moci začít slavit obhajobu Presidents Cupu. Mezinárodní tým ale z New Jersey nakonec odjíždí se ctí, nedělní singly vyhrál a prohrál "jen" 11:19.

 • Jordan Spieth
  7

  Zprávy

  Spieth přišel na Presidents Cupu o jamku, i přes protest soupeřů

  1. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco páteční trest pro Anirbana Lahiriho za cvičný švih z bunkeru se dal naprosto pochopit, nad sobotní diskvalifikací Jordana Spietha z jedné jamky během odpoledních fourballů už zůstává rozum stát. Proti trestu dokonce protestovali i jeho soupeři.

 • fowler - kopie (2).jpg
  8

  Bleskovky

  Fowler nehrál, ale bavil se. Kde? Mezi fanoušky!

  1. října 2017 – GolfExtra.cz

  Když se Rickie Fowler dozvěděl, že bude mít v sobotu odpoledne na Presidents Cupu volno, dostal nápad, aby i tak na prvním odpališti nechyběl. Vyrazil totiž mezi fanoušky, kde podporoval své parťáky z týmu při prvních odpalech.

 • Charley Hoffman
  9

  Zprávy

  USA dominují! Vedou o jedenáct bodů, ze singlů jim stačí jediný

  1. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zdálo se to jako špatný vtip, ale moc nechybělo, a stal se realitou. Američané málem slavili vítězství nad Mezinárodním týmem na letošním Presidents Cupu už po sobotním programu a nedělení singly by tak byly zbytečné. I když, oni vlastně jsou zbytečné i tak...

 • Anirban Lahiri
  10

  Bleskovky

  Lahiri byl diskvalifikován na jednu jamku, co provedl?

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Něco podobného byste na tak prestižní golfové události nečekali. Ale i ti nejlepší hráči někdy prostě mají své dny a udělají hloupost, za kterou musí pykat. Tentokrát se to stalo Indovi Anirbanu Lahirimu, který za to byl na Presidents Cupu diskvalifikován na jednu jamku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení