Články na téma: Presidents Cup

 • Presidents Cup
  6

  Zprávy

  OBRAZEM: Americké oslavy vítězství v Presidents Cupu

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nebyly to tak euforické oslavy, jako po loňském Ryder Cupu, ale i tak si je Američané užili. Mohli se na ně navíc připravovat prakticky od sobotního večera, když jim v neděli stačilo získat jediný bod. O ten se postaral mladičký Daniel Berger a mohlo se začít slavit.

 • Objetí Woods a Mickelson
  7

  Bleskovky

  VIDEO: Woods chlapsky objal vítězného Mickelsona

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Během většiny kariéry je pojila velká rivalita. Špičkovali se, jeden chtěl porážet druhého a nikdy nebyli nejlepší kámoši. V posledních letech se ale spojili, aby pomohli Spojeným státům uspět především v Ryder Cupu. A nebo je zde další varianta, prostě zestárli...

 • Presidents Cup
  8

  Zprávy

  Američané si došli pro jasné vítězství, pohár předával Trump

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to jen formalita, otázka času. V neděli se pouze čekalo, kdy Američané získají svůj první bod z možných 12 a budou moci začít slavit obhajobu Presidents Cupu. Mezinárodní tým ale z New Jersey nakonec odjíždí se ctí, nedělní singly vyhrál a prohrál "jen" 11:19.

 • Jordan Spieth
  9

  Zprávy

  Spieth přišel na Presidents Cupu o jamku, i přes protest soupeřů

  1. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco páteční trest pro Anirbana Lahiriho za cvičný švih z bunkeru se dal naprosto pochopit, nad sobotní diskvalifikací Jordana Spietha z jedné jamky během odpoledních fourballů už zůstává rozum stát. Proti trestu dokonce protestovali i jeho soupeři.

 • fowler - kopie (2).jpg
  10

  Bleskovky

  Fowler nehrál, ale bavil se. Kde? Mezi fanoušky!

  1. října 2017 – GolfExtra.cz

  Když se Rickie Fowler dozvěděl, že bude mít v sobotu odpoledne na Presidents Cupu volno, dostal nápad, aby i tak na prvním odpališti nechyběl. Vyrazil totiž mezi fanoušky, kde podporoval své parťáky z týmu při prvních odpalech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení