Články na téma: Presidents Cup

 • Charley Hoffman
  11

  Zprávy

  USA dominují! Vedou o jedenáct bodů, ze singlů jim stačí jediný

  1. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zdálo se to jako špatný vtip, ale moc nechybělo, a stal se realitou. Američané málem slavili vítězství nad Mezinárodním týmem na letošním Presidents Cupu už po sobotním programu a nedělení singly by tak byly zbytečné. I když, oni vlastně jsou zbytečné i tak...

 • Anirban Lahiri
  12

  Bleskovky

  Lahiri byl diskvalifikován na jednu jamku, co provedl?

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Něco podobného byste na tak prestižní golfové události nečekali. Ale i ti nejlepší hráči někdy prostě mají své dny a udělají hloupost, za kterou musí pykat. Tentokrát se to stalo Indovi Anirbanu Lahirimu, který za to byl na Presidents Cupu diskvalifikován na jednu jamku.

 • Presidents Cup
  13

  Zprávy

  Američané drtí svět, v Presidents Cupu vedou 8:2

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Letošní Presidents Cup je americkou exhibicí. Zatímco během prvního dne získal výběr světa alespoň bod a půl, v pátek už se nezmohl ani na celý bod. Spojené státy tak vedou před víkendem v New Jersey 8:2 a začíná hrozit, že se v neděli bude dohrávat jen z povinnosti.

 • Paulina Gretzky
  14

  Bleskovky

  OBRAZEM: Manželky a přítelkyně hráčů Presidents Cupu

  29. září 2017 – GolfExtra.cz

  Presidents Cup, to není pouze skvělý golf v podání nejlepších hráčů Spojených států a zbytku světa bez Evropanů. To jsou také krásné ženy, které golfisty pravidelně na těch nejlepších turnajích světa doprovázejí. Kdo by pak vyhrál v tomto klání? USA nebo svět?

 • Rickie Fowler a Justin Thomas
  15

  Bleskovky

  Američané se ujali vedení, zářili Fowler s Thomasem

  29. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na úvod letošního Presidents Cupu se neudálo žádné překvapení. Čtvrteční foursomy ovládli v New Jersey jasně domácí Američané, kteří se po pěti duelech ujali na výběrem světa vedení 3,5:1,5.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení