Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Konec nadějí. Lieser kartu na Challenge Tour nezískal

  26. září 2018 – haf

  Kdyby se letos hrálo na Castanea Resort Championship kolo pouze na třináct jamek, dost možná by Ondřej Lieser vyhrál a získal by kartu na Challenge Tour. Jenže v golfu se hraje na jamek 18 a českému profíkovy závěry kol na finále Pro Golf Tour prostě nevyšly.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieserovi se Challenge Tour vzdálila, jeho soupeři září

  25. září 2018 – haf

  Sen o zisku plné karty pro Challenge Tour v příštím roce se začíná Ondřeji Lieserovi rozplývat. Na finálovém turnaji letošní Pro Golf Tour se totiž ani v druhém kole nedostal výrazně pod par, přestože to měl opět parádně rozehrané. Jenže finiše mu v Adendorfu prostě nejdou.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Lieser začal bitvu o Challenge Tour dobře, pak zaváhal

  24. září 2018 – haf

  Nastal klíčový týden sezony pro Ondřeje Liesera. Ten trochu nečekaně bojuje na Pro Golf Tour o jednu z pěti plných karet na Challenge Tour pro příští rok. Rozhodne se na závěrečném Castanea Resort Championship, do kterého český profesionál (ne)vstoupil dobře.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser skončil na jamkovce třetí, v boji o kartu si však pohoršil

  5. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser uhrál na Pro Golf Tour další skvělý výsledek! Na premiérové jamkovce obsadil třetí místo, přesto se jeho pozice v boji o celkovou pátou příčku v pořadí Order of Merit zhoršila.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser postoupil do čtvrtfinále jamkovky, Kořínek vypadl

  4. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser má jisté páté letošní TOP 10 na Pro Golf Tour, přestože hraje svůj teprve šestý turnaj v aktuální sezoně. A opět se o něco přiblížil zisku karty na Challenge Tour, když jeden z jeho konkurentů v boji o páté místo Order of Merit v úterý z jamkovky vypadl.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení