Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  V Maroku pokračuje Pro Golf Tour. Cafourek chce hrát

  17. února 2020 – haf

  Druhým letošním marockým turnajem pokračuje od úterý Pro Golf Tour ve startovní listině i s Janem Cafourkem. Ten turnaj z minulého týdne nedohrál, na vině byly zdravotní problémy s levým kotníkem. Český profík však věří, že tentokrát už to půjde.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Cafourka trápí zranění, z turnaje PGT odstoupil a řeší, co dál

  13. února 2020 – haf

  Nepříjemné problémy musí řešit Jan Cafourek v úvodu nové sezony. V tomto týdnu se těšil na svůj první start v roce 2020, z turnaje Open Palmeraie Country Club v rámci Pro Golf Tour však musel po prvním kole odstoupit kvůli bolavému kotníku v levé noze.

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Cafourek zahájil sezónu. Cut má na PGT v Maroku daleko

  12. února 2020 – pv

  Jan Cafourek má za sebou první kolo v nové sezóně. Na Pro Golf Tour v marocké Casablance v něm na turnaji Open Palmeraie Country Club 2020 zahrál 79 ran (+7) a patří mu dělené 144. místo ze 168 startujících.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Cafourka čeká první start v roce 2020, Matuše reparát v JAR

  11. února 2020 – pv

  První turnaj v roce 2020 čeká tento týden Jana Cafourka. Odehraje ho v rámci série Pro Golf Tour v marockém Palmeraie Country Clubu v Casablance. Třetí turnaj ve třetím týdnu na Challenge Tour v Jihoafrické republice pak odehraje Stanislav Matuš.

 • Abel Gallegos
  5

  Zprávy

  Sedmnáctileté talenty vyrazily za slávou. Každý svou cestou

  23. ledna 2020 – pv

  Každý si jde svou vlastní cestou, cíl mají však oba stejný. Oba sedmnáctiletí mladíci netouží po ničem jiném, než se stát v budoucnu hvězdou světového golfu. Abel Gallegos je zatím amatér, ale už se může těšit na Masters a The Open. Jean Bekirian už má za sebou své první vítězství jako profesionál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení