Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Nastal čas něco dokázat i v golfu, věří starší a moudřejší Lieser

  3. října 2019 – Petr Vlček

  Ondřej Lieser dosáhl ve středu velkého úspěchu. Na Pro Golf Tour si uhrál kartu na Challenge Tour pro příští sezónu a posune se tak do druhé nejvyšší evropské série. Jak moc se jeho golfová kariéra změní a kam se posune, zatím netuší. Teď myslí nejvíc na to, jak své rodině vrátí čas, který strávil během sezóny na cestách.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  BOMBA! Skvělý Ondřej Lieser získal kartu na Challenge Tour

  2. října 2019 – haf

  Ondřej Lieser to dokázal. Přestože opět neodehrál na Pro Golf Tour plnou sezonu, dokázal se propracovat mezi pět nejlepších hráčů v pořadí Order of Merit, což znamená zisk karty na Challenge Tour pro příští rok. Děkuje za to druhému místu z finálového turnaje.

 • Petr Gál
  3

  Zprávy

  Gál vstoupil nadějně do Q-School, Pro Golf Tour trápí déšť

  1. října 2019 – haf

  Povedené první kolo v rámci turnaje první fáze Q-School European Tour za sebou má v italském Bogognu český golfový profesionál Petr Gál, který je díky výsledku 69 ran (-3) na začátku třetí desítky. Finálový turnaj Pro Golf Tour v Německu pak trápí počasí.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek rozehrál finále PGT výborně, v TOP 10 i Lieser

  30. září 2019 – pv

  V pondělí začalo v Castanea Golf Resortu v německém Adendorfu finále letošní sezóny Pro Golf Tour. V prvním ze tří kol se z pěti Čechů ve startovní listině vedlo nejlépe Janu Cafourkovi, který zahrál 69 ran a se skóre -3 se usadil na děleném čtvrtém místě. Také Ondřej Lieser je o ránu za ním v TOP 10.

 • David Heinzinger
  5

  Bleskovky

  Němec rozstřílel Karlovy Vary, vytvořil nový rekord hřiště

  26. srpna 2019 – haf

  Hráči v minulém týdnu na turnaji EXTEC CzechOne Open by Atomic Drinks sice v globálu zapisovali lepší výsledky na hřišti v Sokolově, ale i na osmnáctce v Karlových Varech dokázali přinést do klubovny hezké číslo. To vůbec nejlepší ze všech zaznamenal v nedělní finálové rundě Němec David Heinzinger, který dokonce vytvořil nový rekord hřiště.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení