Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser skončil v Bavorsku třetí. Na vítěze ztratil dvě rány

  18. srpna 2019 – pv

  Ondřej Lieser podal na Pro Golf Tour další velmi kvalitní výkon. Na Starnberg Open v Bavorsku dohrál na třetím místě, když v posledním kole zahrál 68 ran. S celkovým skóre -11 ztratil na vítěze dvě rány.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieser hraje v Bavorsku na Pro Golf Tour o další vítězství

  17. srpna 2019 – pv

  Ondřej Lieser bojuje tento týden na Pro Golf Tour v Německu o další příděl bodů do celkového pořadí, který by ho přiblížil vysněné kartě na Challenge Tour. A bojuje skvěle. Po druhém kole na Starnberg Open za 66 ran ztrácí ze třetího místa se skóre -8 na vedení dvě rány.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Cafourek finiš na Pro Golf Tour pokazil, Lieserovi naopak vyšel

  26. července 2019 – haf

  Před finálovým kolem Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2019 mohl český golfový profesionál Jan Cafourek pomýšlet na své letošní druhé vítězství na Pro Golf Tour, nakonec si ale pohoršil do druhé desítky. Výsledkově se tak na něho dotáhl v pátek skvělý Ondřej Lieser.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek je na Pro Golf Tour šestý, Kořínek diskvalifikován

  25. července 2019 – haf

  I po druhém kole může Jan Cafourek pomýšlet na své letošní druhé vítězství na Pro Golf Tour, které by ho dostalo reálně do hry o plnou kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2019 je před finále šestý, tři rány za prvním místem.

 • Jan Cafourek
  5

  Bleskovky

  Cafourek s Pospíšilem jsou na Pro Golf Tour v TOP 10

  24. července 2019 – haf

  Parádně vstoupili do turnaje Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Jan Cafourek a Michal Pospíšil. Oba jsou po prvním kole Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2019 se skóre -5 na děleném osmém místě, na vedoucího Nizozemce Robbieho van Westa ztrácejí pět ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení