Články na téma: Pro Golf Tour

 • Michal Pospíšil
  1

  Bleskovky

  Pospíšil bude hrát na úvod Pro Golf Tour o cut. Šebrle zahrál 90

  15. ledna 2019 – GolfExtra.cz

  V úterý odstartovala v Egyptě nová sezóna Pro Golf Tour. Ačkoliv kartu na třetiligový evropský okruh pořádaný německou PGA má letos devět Čechů, úvodního turnaje Red Sea Egyptian Classic 2019 se účastní pouze Michal Pospíšil.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Konec nadějí. Lieser kartu na Challenge Tour nezískal

  26. září 2018 – haf

  Kdyby se letos hrálo na Castanea Resort Championship kolo pouze na třináct jamek, dost možná by Ondřej Lieser vyhrál a získal by kartu na Challenge Tour. Jenže v golfu se hraje na jamek 18 a českému profíkovy závěry kol na finále Pro Golf Tour prostě nevyšly.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Lieserovi se Challenge Tour vzdálila, jeho soupeři září

  25. září 2018 – haf

  Sen o zisku plné karty pro Challenge Tour v příštím roce se začíná Ondřeji Lieserovi rozplývat. Na finálovém turnaji letošní Pro Golf Tour se totiž ani v druhém kole nedostal výrazně pod par, přestože to měl opět parádně rozehrané. Jenže finiše mu v Adendorfu prostě nejdou.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser začal bitvu o Challenge Tour dobře, pak zaváhal

  24. září 2018 – haf

  Nastal klíčový týden sezony pro Ondřeje Liesera. Ten trochu nečekaně bojuje na Pro Golf Tour o jednu z pěti plných karet na Challenge Tour pro příští rok. Rozhodne se na závěrečném Castanea Resort Championship, do kterého český profesionál (ne)vstoupil dobře.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Lieser skončil na jamkovce třetí, v boji o kartu si však pohoršil

  5. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser uhrál na Pro Golf Tour další skvělý výsledek! Na premiérové jamkovce obsadil třetí místo, přesto se jeho pozice v boji o celkovou pátou příčku v pořadí Order of Merit zhoršila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení