Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Stabilitou jsem potěšený. Letos by to mohlo šlapat

  11. února 2018 – Petr Vlček

  Jan Cafourek má za sebou vydařený marocký vstup do sezóny. V sedmi dnech stihl odehrát dva turnaje série Pro Golf Tour, celkem šest soutěžních kol. Po 28. místě na Open Prestigia se blýskl parádním třetím místem na Open Casa Green Golf.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Skvělý Cafourek! V Maroku skončil dělený třetí

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek dosáhl na Pro Golf Tour v marocké Casablance skvělého výsledku. Finálovým kolem za 68 ran se nejen udržel v TOP 10, ale posunul se na celkové dělené třetí místo. Na vítěze ztratil jen dvě rány.

 • Jan Cafourek
  3

  Zprávy

  Cafourek se posunul do TOP 10, cut dali 4 Češi

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Po druhém kole má turnaj Open Casa Green Golf 2018 ze série Pro Golf Tour nejlépe z českých hráčů rozehraný Jan Cafourek. Ten se i druhý den dostal tři rány pod par hřiště a se skóre -6 je dělený osmý. Cut dali ještě Martin Příhoda, Cyril Suk a Stanislav Matuš.

 • Martin Příhoda
  4

  Zprávy

  Příhoda je v TOP 10, dobře začali i Suk a Cafourek

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Také na čtvrtém letošním turnaji Pro Golf Tour mohou pomýšlet čeští golfisté na skvělé umístění. Po prvním kole Open Casa Green Golf 2018 je na děleném osmém místě Martin Příhoda, Cyril Suk s Janem Cafourkem jsou jen jednu ránu za TOP 10. Ostatní už ale ztrácejí.

 • Cyril Suk
  5

  Zprávy

  Skvělý Suk udržel TOP 7! Cafourek s Matušem odpadli

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Jediný Cyril Suk zahrál z Čechů finálové kolo Pro Golf Tour v Maroku pod par. Poslední rundou za 71 ran (-1) se Suk udržel na skvělém děleném 7. místě, které mu patřilo i po cutu. Stanislavu Matušovi, Janu Cafourkovi a Martinu Příhodovi se finále tolik nepovedlo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení