Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  Divočina podle Cafourka. Od TOP 10 ho dělila jediná rána

  4. června 2019 – haf

  Až třináctý turnaj této sezony německé série Pro Golf Tour zamířil konečně do Německa. Na KUHN Maßkonfektion Open se pak neztratili ani čeští hráči, především pak Jan Cafourek, který prožil doslova bláznivé finálové kolo. Cutem prošli i Michal Pospíšil a Aleš Kořínek.

 • Marek Siakala
  2

  Bleskovky

  Siakala aspoň v paru. Na Ypsilonce byl z Čechů nejlepší

  12. května 2019 – pv

  Finálové kolo EXTEC Trophy 2019 by ATOMIC DRINKS na liberecké Ypsilonce se odehrávalo za velmi chladného počasí, které vesměs neumožnilo hrát nízká kola. Ze tří Čechů, kteří prošli na turnaji série Pro Golf Tour cutem, se nejlépe umístil Marek Siakala, který jako jediný z domácích hráčů udržel celkové skóre aspoň v paru.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Finále PGT na Ypsilonce si zahrají Lieser, Siakala a Pospíšil

  11. května 2019 – pv

  Tři Češi z jedenácti prošli na domácím podniku Pro Golf Tour na Ypsilonce cutem. Finálové kolo EXTEC Trophy 2019 by ATOMIC DRINKS si zahrají Ondřej Lieser, Marek Siakala a Michal Pospíšil.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  PGT na Ypsilonce si zahraje 11 Čechů, první vítězství má Lieser

  9. května 2019 – haf

  Celkem 11 českých golfistů se představí na liberecké Ypsilonce od pátku do neděle v rámci EXTEC Pro Golf Tour by Atomic Drinks ze série Pro Golf Tour. Středeční kvalifikační turnaj vyhrál skorodomácí favorit turnaje Ondřej Lieser, který zahrál za mínus tři.

 • Jan Cafourek
  5

  Zprávy

  Cafourek nejprve titul "nechtěl", pak mu skoro spadl do klína

  27. dubna 2019 – Honza Fait

  ​Pro první zahraniční profesionální titul nemusel Jan Cafourek až tak daleko, vždyť rakouský Haugschlag leží jen pár kilometrů od českých hranic. Na jeho radosti to ale nic neměnilo, nebyl důvod. Vyhrát turnaj Pro Golf Tour, to je na začátku sezony parádní povolený doping.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení