Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  Cafourek v Maroku vybojoval umístění v top 20

  9. března 2019 – jom

  Jan Cafourek si připisuje další velmi dobrý výsledek z turnaje Pro Golf Tour. V Royal Golf Mohammedia v Maroku obsadil dělené 15. místo. Ve finálovém kole zahrál 73 ran (+3), což při pohledu na výsledkovou listinu není rozhodně špatné číslo. Pod par hřiště se totiž v sobotu dostali jen čtyři hráči.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Cafourek prožil divoký den a útočí na TOP 10, čtvrtý Kořínek dal dva eagly

  8. března 2019 – haf

  Jan Cafourek se v pátek popasoval s těžkými podmínkami na turnaji Pro Golf Tour v Maroku velmi dobře a nejen že bezpečně prošel cutem, ale v sobotu může zaútočit i na nejvyšší příčky. Aleš Kořínek pak skončil na Gecku dělený čtvrtý, v pátek trefil dva eagly.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  Kořínek zahrál o 14 ran lépe a je čtvrtý, Cafourek začal za +2

  7. března 2019 – haf

  Bláznivý finálový turnaj španělské Gecko Tour prožívá na hřišti Villa Padierna Golf Aleš Kořínek. V prvním kole se trápil, ve druhém naopak zářil a před pátečním finále je dělený čtvrtý. Jana Cafourka pak na Pro Golf Tour v Maroku čeká další boj o cut.

 • Štěpán Daněk
  4

  Zprávy

  Daněk je golfový samorost, chce hrát s těmi nejlepšími

  6. března 2019 – Honza Fait

  Čeští golfoví fanoušci mají dalšího hráče, kterého mohou sledovat a držet mu palce na té nejvyšší úrovni. Štěpán Daněk se i díky svému španělskému útočišti a cestě golfového samouka ztrácel ze zorného pole veřejnosti, to ale chce nyní změnit svými výsledky.

 • Jan Cafourek
  5

  Bleskovky

  Cafourkovo divoké finále. V Maroku se vešel pod par

  5. března 2019 – pv

  Jan Cafourek dokončil v Maroku svůj letošní čtvrtý turnaj série Pro Golf Tour. Na Open Madaef Golfs skončil po třech kolech na děleném 36. místě s celkovým skóre -1 a připsal si tak 313,50 eur a 296,57 bodů do Order of Merit, ve kterém mu patří 21. místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení