81

Zprávy

Senzační Matuš! Na Pro Golf Tour v Maroku skončil dělený druhý

25. března 2017 – GolfExtra.cz

Parádní závěrečné kolo na turnaji Open Ocean v Maroku vystřihl český profesionál Stanislav Matuš. V sobotu zahrál 67 ran (-4) a posunul se na dělené druhé místo. Získal za to dva body do světového žebříčku a zároveň se přiblížil svému cíli uhrát si na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour.

82

Bleskovky

Matuš se drží v Maroku na paru, před finále je v TOP 10

24. března 2017 – GolfExtra.cz

Skvěle rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku má Stanislav Matuš. Ten se velmi dobře vyrovnal během úvodních dvou dní s těžkými větrnými podmínkami a na hřišti Golf de l'Ocean je po 36 odehraných jamkách v paru. V neúplném leaderboardu je dělený šestý.

• Pro Golf Tour v Maroku
    83

Bleskovky

Matuše silný vítr neodvál, zatím je v Maroku v paru

23. března 2017 – GolfExtra.cz

Brutální vítr, který lámal v resortu Golf de l'Ocean stromy, nedovolil hráčům na Pro Golf Tour dohrát čtvrteční první kolo Open Ocean 2017. Platí to i pro Stanislava Matuše, který se však s těžkými podmínkami vyrovnal skvěle a po 11 jamkách je v paru.

• Filip Mrůzek
    84

Zprávy

Další úspěch na Pro Golf Tour, Mrůzek i Matuš skončili v TOP 10

10. března 2017 – GolfExtra.cz

Skvělý výsledek na dalším turnaji Pro Golf Tour si připsali Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Na Open Royal Golf Anfa Mohammedia skončili pět ran pod parem hřiště, což stačilo na dělené sedmé místo. Jen dvě rány je přitom dělily od zisku dalších bodů do světového žebříčku.

85

Zprávy

Dědek si v klidu došel pro kartu, Mrůzek poskočil do TOP 10

9. března 2017 – GolfExtra.cz

S naprostým přehledem si došel pro kartu na Mena Golf Tour Petr Dědek junior. Po kolech za 73, 75 a znovu 75 ran obsadil v kvalifikační škole dělenou desátou příčku. Na Pro Golf Tour se pak daří Filipu Mrůzkovi se Stanislavem Matušem.