Články na téma: Pro Golf Tour

 • Cyril Suk
  81

  Bleskovky

  Do q-school Pro Golf Tour jde zkusit štěstí 7 Čechů

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  Hned sedm českých golfistů se jde poprat o karty na Pro Golf Tour pro příští sezonu. Jejich motivaci zvyšuje fakt, že z Pro Golf Tour se letos jako druhý Čech v historii probojoval na Challenge Tour Stanislav Matuš, který skončil šestý v celkovém pořadí Order of Merit.

 • Stanislav Matuš
  82

  Zprávy

  Matuš prožil úžasné září, ale říká: Sezona ještě nekončí!

  29. září 2017 – Honza Fait

  ​Splnil si svůj cíl a sen, na kterém se svým týmem dva roky tvrdě pracoval. Stanislav Matuš si ve středu díky děleném druhému místu na finálovém turnaji Pro Golf Tour uhrál plnou kartu na Challenge Tour pro příští rok. Do toho se stal před pár týdny poprvé otcem.

 • Stanislav Matuš
  83

  Zprávy

  Matuš skončil druhý a došel si pro kartu na Challenge Tour!

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Loňský nezdar z finálového turnaje Pro Golf Tour Stanislav Matuš nezopakoval a došel si pro kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Musí ale děkovat Němci Nicolaii von Dellingshausenovi, díky kterému se na Pro Golf Tour hrálo o kartu navíc. A právě tu získal Matuš.

 • Stanislav Matuš
  84

  Zprávy

  Matuš je dělený třetí a jde si pro kartu na Challenge Tour

  26. září 2017 – GolfExtra.cz

  Velmi blízko k zisku karty na Challenge Tour pro příští sezonu je před finálovým kolem šampionátu Pro Golf Tour český profesionál Stanislav Matuš. Přesto ještě nemá vyhráno, i přes dělené třetí místo je zde stále jedna varianta, která by Matuše stála kartu.

 • Stanislav Matuš
  85

  Zprávy

  Matuš začal finále dobře, jeho soupeři však vedou

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle vypadá na drama do posledního puttu. Stanislav Matuš sice vstoupil do finálového turnaje Pro Golf Tour velmi dobře a díky kolu za mínus čtyři je na děleném 7. místě, jeho pronásledovatelé v boji o kartu na Challenge Tour jsou na tom ale ještě lépe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení