Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  81

  Zprávy

  Senzační Matuš! Na Pro Golf Tour v Maroku skončil dělený druhý

  25. března 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní závěrečné kolo na turnaji Open Ocean v Maroku vystřihl český profesionál Stanislav Matuš. V sobotu zahrál 67 ran (-4) a posunul se na dělené druhé místo. Získal za to dva body do světového žebříčku a zároveň se přiblížil svému cíli uhrát si na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  82

  Bleskovky

  Matuš se drží v Maroku na paru, před finále je v TOP 10

  24. března 2017 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku má Stanislav Matuš. Ten se velmi dobře vyrovnal během úvodních dvou dní s těžkými větrnými podmínkami a na hřišti Golf de l'Ocean je po 36 odehraných jamkách v paru. V neúplném leaderboardu je dělený šestý.

 • Pro Golf Tour v Maroku
  83

  Bleskovky

  Matuše silný vítr neodvál, zatím je v Maroku v paru

  23. března 2017 – GolfExtra.cz

  Brutální vítr, který lámal v resortu Golf de l'Ocean stromy, nedovolil hráčům na Pro Golf Tour dohrát čtvrteční první kolo Open Ocean 2017. Platí to i pro Stanislava Matuše, který se však s těžkými podmínkami vyrovnal skvěle a po 11 jamkách je v paru.

 • Filip Mrůzek
  84

  Zprávy

  Další úspěch na Pro Golf Tour, Mrůzek i Matuš skončili v TOP 10

  10. března 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělý výsledek na dalším turnaji Pro Golf Tour si připsali Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Na Open Royal Golf Anfa Mohammedia skončili pět ran pod parem hřiště, což stačilo na dělené sedmé místo. Jen dvě rány je přitom dělily od zisku dalších bodů do světového žebříčku.

 • Filip Mrůzek
  85

  Zprávy

  Dědek si v klidu došel pro kartu, Mrůzek poskočil do TOP 10

  9. března 2017 – GolfExtra.cz

  S naprostým přehledem si došel pro kartu na Mena Golf Tour Petr Dědek junior. Po kolech za 73, 75 a znovu 75 ran obsadil v kvalifikační škole dělenou desátou příčku. Na Pro Golf Tour se pak daří Filipu Mrůzkovi se Stanislavem Matušem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení