Články na téma: Pro Golf Tour

 • Filip Mrůzek
  86

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek skončil v Egyptě dělený třetí, loučil se eaglem

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní turnaj za sebou má Filip Mrůzek. Na druhé letošní zastávce Pro Golf Tour v Egyptě obsadil dělenou třetí příčku, za kterou si připíše podruhé v kariéře body do světového žebříčku. Stanislavu Matušovi naopak tentokrát útok na TOP 10 nevyšel, skončil dělený dvacátý.

 • Stanislav Matuš
  87

  Zprávy

  Matuš opět začal skvěle a je čtvrtý, v Egyptě se daří i Mrůzkovi

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš to se ziskem karty na Challenge Tour skrze Pro Golf Tour myslí skutečně vážně! Po děleném pátém místě z úvodního turnaje sezony začal skvěle i ten druhý, když mu po prvním kole Red Sea Ain Sokhna Classic 2017 patří se skóre -5 dělená čtvrtá příčka. Povedený start prožil také Filip Mrůzek (-3, T15).

 • Stanislav Matuš
  88

  Zprávy

  Matuš je v Egyptě dělený třetí, Mrůzek dal cut jen tak tak

  18. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  V parádních výkonech pokračuje ve svém prvním startu v novém roce Stanislav Matuš. Na úvodním turnaji Pro Golf Tour v Egyptě je po druhém kole na děleném třetím místě a ve čtvrtek tak bude útočit na senzační vítězství! Cutem nakonec prošel s velkým štěstím také Filip Mrůzek, Martinu Příhodovi chyběla jedna rána.

 • Stanislav Matuš
  89

  Zprávy

  Skvělý Stanislav Matuš je v Egyptě na Pro Golf Tour dělený druhý

  17. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Fantasticky vstoupil do nové sezony Pro Golf Tour český profesionální golfista Stanislav Matuš. V prvním kole Red Sea Egyptian Classic 2017 se dostal pět ran pod par hřiště a po úvodní osmnáctce tak dělí druhou příčku, když na tu první ztrácí jedinou ránu.

 • Jan Cafourek
  90

  Bleskovky

  Cafourek zazářil v q-school Pro Golf Tour, kartu získal i Příhoda

  16. října 2016 – GolfExtra.cz

  Sice stále sní o kartě minimálně na Challenge Tour, kde má díky spolupráci s Relmostem jistých pro příští sezonu osm startů, přesto si Jan Cafourek pojistil pro příští rok starty na Pro Golf Tour. V její kvalifikační škole skončil na skvělé páté příčce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení