Články na téma: Pro Golf Tour

 • Peter Valášek
  91

  Zprávy

  Valášek rozstřílel Slavkov a na PGT vede, z Čechů nejlepší Matuš

  12. června 2017 – GolfExtra.cz

  Naprosto senzačně vstoupil do turnaje Pro Golf Tour na Slavkově slovenský profesionál Peter Valášek. Ten po prvním kole Austerlitz Classic vede se skóre 63 (-9) o tři rány před Francouzem Stanislasem Gautierem. Z Čechů začal nejlépe Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  92

  Bleskovky

  Matuš vstával se slepicemi. Finále zahrál za 79 ran

  31. května 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš v Rakousku nenavázal na své týden staré vítězství. Na dalším podniku Pro Golf Tour v Ramsau zahrál ve finálovém kole +9 a skončil na děleném 37. místě. Do Order of Merit si tak připsal pouze 309 bodů a propadl se na páté místo.

 • Stanislav Matuš
  93

  Zprávy

  Matuš prošel v Ramsau cutem, ale k další výhře má daleko

  30. května 2017 – GolfExtra.cz

  Pět dní po svém vítězství v St. Pöltenu se Stanislav Matuš opět vrhnul do dalšího turnaje německé Pro Golf Tour. Na krásném, ale těžkém hřišti v rakouském Ramsau se snaží udržet, či ještě lépe vylepšit, svou pozici mezi nejlepší pětkou série.

 • Stanislav Matuš
  94

  Zprávy

  Byla to skvělá jamkovka, říká šampion Matuš. Chce vyhrát třikrát

  26. května 2017 – Honza Fait

  Od začátku sezony předvádí na Pro Golf Tour stabilní výkony, vytoužené vítězství ale ne a ne přijít. V jedenáctém turnaji se však Stanislav Matuš dočkal a velmi se přiblížil svému cíli - zisku karty na Challenge Tour. Vyhráno ale ještě nemá, svazovat se tím nechce.

 • Stanislav Matuš
  95

  Zprávy

  SENZACE! Májový Matuš slaví 2. titul na Pro Golf Tour

  25. května 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš opět po roce slaví v Rakousku velké vítězství! Zatímco loni v květnu ovládl turnaj v Haugschalgu, letos si na Pro Golf Tour připisuje vítězství v St. Pölten. Výrazně se tak přiblížil svému cíli, kterým je zisk karty na Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení