Články na téma: Pro Golf Tour

 • Petr Nič
  91

  Zprávy

  Matuš začal v Polsku parem, v Ropici se ujal vedení Nič

  25. července 2016 – GolfExtra.cz

  Poklidným kolem v paru začal Stanislav Matuš turnaj Pro Golf Tour, který se koná v tomto týdnu v Polsku. V Ropici se pak hraje další akce Czech PGA Tour, do které vstoupil nejlépe Petr Nič. Zahrál 66 ran, tedy šest ran pod par hřiště.

 • Stanislav Matuš
  92

  Bleskovky

  Matuš opět pod par, ale málo. Hinnerové se finiš v Belgii nepovedl

  16. července 2016 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš zahrál i ve třetím kole turnaje Sparkassen Open 2016 pod par, z pohledu celkového pořadí Pro Golf Tour je však jeho celkové skóre -5 a konečná dělená 32. příčka "málo". Finálové kolo na turnaji LET Access v Belgii se pak příliš nevydařilo Lucii Hinnerové.

 • Stanislav Matuš
  93

  Bleskovky

  Matuš si v Německu zahraje i v sobotu, dařilo se Hinnerové

  15. července 2016 – GolfExtra.cz

  O jednu ránu lépe než ve čtvrtek si vedl Stanislav Matuš na turnaji Sparkassen Open v německé Bochumi. Podnik, jenž spadá do série Pro Golf Tour si tak zahraje i v sobotním finálovém kole. Cutem prošla i Češka Lucie Hinnerová, jež zápolí na nižší ženské sérii LET Access.

 • Stanislav Matuš
  94

  Bleskovky

  Matuš začal v Německu za -1, v Belgii z Češek nejlépe Hinnerová

  14. července 2016 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš pokračuje ve svém boji o elitní pětici na Pro Golf Tour. Zatím mu v pořadí Order of Merit patří sedmá příčka, a jelikož do konce sezony zbývá už jen pět turnajů, není na co čekat. Na další akci v Bochumi je po prvním kole na skóre -1.

 • Jan Cafourek
  95

  Zprávy

  Cafourek prožil vesmírnou rovnováhu, Matuš skončil v TOP 20

  9. července 2016 – Honza Fait

  Po úvodních dvou divokých kolech prožil Jan Cafourek na Penati klidnou sobotu a díky jedné ráně pod par hřiště si na D+D REAL Slovakia Challenge polepšil o osm příček. Stanislav Matuš skončil na turnaji Pro Golf Tour v elitní dvacítce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení