Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  91

  Zprávy

  Matuš i Cafourek si na Pro Golf Tour pohoršili, ale prošli cutem

  10. února 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš si v marocké Casablance pokazil dobře rozjetý podnik Pro Golf Tour. Po prvním kole za 65 zahrál v pátek o celých deset ran hůře a z druhého místa se propadl na dělené pětadvacáté. Turnaj uzavře sobotní třetí kolo.

 • Stanislav Matuš
  92

  Zprávy

  Matuš je na Pro Golf Tour druhý, Cafourek útočí na TOP 10

  9. února 2017 – GolfExtra.cz

  Další skvěle rozehraný turnaj má na Pro Golf Tour český golfový profesionál Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole Open The Tony Jacklin 2017 na děleném druhém místě, když se skóre -7 ztrácí na vedoucího Portugalce Pedra Figueireda jedinou ránu.

 • Filip Mrůzek
  93

  Zprávy

  Mrůzek ladil hru na WhatsAppu a říká: Mohlo to být klidně o pár ran lepší

  26. ledna 2017 – Honza Fait

  Do Egypta odjížděl s tím, že chce po delší pauze svou hru pořádně otestoval. Do Česka se Filip Mrůzek po dvou turnajích vrací s prvním umístěním na bedně v roce 2017 a dalšími body do světového pořadí. Takže převládá spokojenost, možná nad očekávání.

 • Filip Mrůzek
  94

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek skončil v Egyptě dělený třetí, loučil se eaglem

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní turnaj za sebou má Filip Mrůzek. Na druhé letošní zastávce Pro Golf Tour v Egyptě obsadil dělenou třetí příčku, za kterou si připíše podruhé v kariéře body do světového žebříčku. Stanislavu Matušovi naopak tentokrát útok na TOP 10 nevyšel, skončil dělený dvacátý.

 • Stanislav Matuš
  95

  Zprávy

  Matuš opět začal skvěle a je čtvrtý, v Egyptě se daří i Mrůzkovi

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš to se ziskem karty na Challenge Tour skrze Pro Golf Tour myslí skutečně vážně! Po děleném pátém místě z úvodního turnaje sezony začal skvěle i ten druhý, když mu po prvním kole Red Sea Ain Sokhna Classic 2017 patří se skóre -5 dělená čtvrtá příčka. Povedený start prožil také Filip Mrůzek (-3, T15).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení