Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  6

  Bleskovky

  Lieser se drží naděje, Matuš nedal o ránu cut na Challenge Tour

  17. srpna 2018 – pv

  Ondřej Lieser je před závěrečným třetím kolem Starnberg Open v dobré pozici k útoku na další kvalitní výsledek na Pro Golf Tour, když v pátek zahrál 68 ran (-3). Celkově je se skóre -5 na děleném 17. místě. Stanislavu Matušovi těsně unikl cut na Challenge Tour.

 • Aleš Kořínek
  7

  Zprávy

  Kořínek už v Berouně vede, Matušovi se v Irsku nedařilo

  16. srpna 2018 – haf

  Berounské WGM Czech Open vidělo i ve druhém kole vyrovnání rekordu hřiště, do děleného vedení se pak dostal Aleš Kořínek. Těžký boj o cut naopak na Challenge Tour čeká Stanislava Matuše, Ondřej Lieser rozehrál další akci Pro Golf Tour kolem pod par.

 • Ondřej Lieser
  8

  Zprávy

  Skvělý Lieser skončil opět na bedně, v Lipsku obsadil 3. příčku

  8. srpna 2018 – haf

  Ondřej Lieser se opět o něco více přiblížil svému bláznivému cíli získat kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. A proč bláznivému? Protože o ni na Pro Golf Tour hraje i přesto, že má na svém kontě jen čtyři odehrané turnaje z celkových sedmnácti. Na tom posledním - Leipziger Golf Open - skončil třetí, jedinou ránu od play-off.

 • Ondřej Lieser
  9

  Zprávy

  Lieser opět září na Pro Golf Tour! Před finále je dělený druhý

  7. srpna 2018 – haf

  Ondřej Lieser předvádí letos na Pro Golf Tour neuvěřitelné výkony. Odehrál sice zatím jen tři turnaje, ale díky třem umístěním na bedně může pomýšlet na zisk karty na Challenge Tour. A to i díky tomu, že na dalším turnaji v Lipsku je před finálovým kolem dělený druhý!

 • Martin Příhoda
  10

  Bleskovky

  Češi začali na PGT výborně. Příhoda dělí páté, Lieser 14. místo

  6. srpna 2018 – pv

  I v dalším turnaji Pro Golf Tour v Lipsku o sobě hned v prvním kole dali hlasitě vědět čeští hráči. Martin Příhoda je po prvním kole na děleném 5. místě, vítěz předchozího turnaje Ondřej Lieser je těsně za TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení