Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  6

  Bleskovky

  Cafourek zabojoval a v Maroku na Pro Golf Tour dal cut

  4. března 2019 – haf

  Po prvním kole nebyl v ideální pozici, ale v pondělním kole druhém Jan Cafourek zabojoval a nakonec přesně na ránu prošel na turnaji Open Madaef Golfs 2019 cutem. V úterý ho tak na další akci Pro Golf Tour čeká finálové kolo, do kterého jde z dělené 41. pozice.

 • Michal Pospíšil
  7

  Zprávy

  To zamrzí. Češi nepropadli, ale v Maroku nemá cut ani jeden

  14. února 2019 – pv

  Po žních z minulého týdne, kdy všichni tři Češi prošli cutem a skončili v TOP 30 a Jan Cafourek dokonce v TOP 3, se hned v dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku nepodívá do finálového kola ani jeden z nich. Přitom jak Cafourek, tak i Michal Pospíšil i Štěpán Daněk nezahráli vyloženě špatně.

 • Jan Cafourek
  8

  Bleskovky

  Cafourek i Daněk vstoupili dobře do další akce Pro Golf Tour

  13. února 2019 – haf

  Jan Cafourek pokračuje v Maroku ve skvělých výkonech a v úvodu dalšího turnaje Pro Golf Tour se k němu přidal také Štěpán Daněk. Michal Pospíšil a Slovák Peter Valášek jsou naopak po prvním kole Open Palmeraie Country Club 2019 pod hranicí cutu.

 • Pro Golf Tour
  9

  Bleskovky

  Pro Golf Tour odtajnila svůj kalendář, do Česka zamíří třikrát

  12. února 2019 – haf

  Hned třikrát se v tomto roce představí na českém území Pro Golf Tour, jedna ze satelitních sérií druhé evropské ligy Challenge Tour. Dvakrát díky promotérské společnosti Česká 1, ve třetím případě půjde o nový turnaj pod hlavičkou České golfové federace (ČGF).

 • Jan Cafourek
  10

  Zprávy

  Skvělý Cafourek! Na Pro Golf Tour v Maroku vybojoval TOP 3

  10. února 2019 – pv

  Jan Cafourek se ve svém druhém letošním soutěžním startu blýskl výborným výsledkem i hrou. Na Pro Golf Tour v marocké Casablance vybojoval na turnaji Open Casa Green Golf v konkurenci 178 hráčů dělené třetí místo. Do TOP 30 se vešli Štěpán Daněk i Michal Pospíšil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení