Články na téma: Pro Golf Tour

 • Filip Mrůzek
  6

  Zprávy

  V Maroku začali nejlépe Mrůzek a Příhoda, ostatní Češi v plusu

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Po třítýdenní pauze pokračuje dalším turnajem v Maroku letošní sezona Pro Golf Tour. Do Open Ocean 2018 v Agadiru vstoupili z českých hráčů nejlépe Filip Mrůzek s Martinem Příhodou, kteří zahráli za mínus jedna. Zbylí čtyři Češi par nepokořili.

 • Stanislav Matuš
  7

  Zprávy

  Výlet za všechny prachy. Matuš v Maroku nehrál, ještě ho okradli

  7. března 2018 – Honza Fait

  ​Přípravu na svou první sezonu s plnou kartou na Challenge Tour si určitě představoval jinak. Nejprve se Stanislav Matuš musel koncem minulého roku vypořádat s nepříjemným zraněním zad, aby mu v posledních týdnech dělalo starosti špatné počasí. Kvůli němu přišel i o poslední možný přípravný turnaj před začátkem sezony.

 • Open Palmeriae Country Club 2018
  8

  Bleskovky

  Šest Čechů čekalo marně. V Maroku zrušili turnaj

  3. března 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé v historii Pro Golf Tour se stalo, že musel být zrušen celý turnaj. Na vině bylo extrémní počasí, které nedovolilo odehrát ani jedno kompletní kolo, po kterém by mohly být vyhlášeny výsledky. Velká zkouška nervů to v Maroku byla i pro šest českých profesionálů.

 • Jan Cafourek
  9

  Bleskovky

  Cafourek v Maroku z Čechů opět nejlepší. Skončil T22

  27. února 2018 – GolfExtra.cz

  Z českých profesionálů, kteří startovali na pátém podniku série Pro Golf Tour v Maroku, se opět nejlépe umístil Jan Cafourek. Tentokrát neskončil na vynikajícím třetím místě jako v předchozím turnaji, ale do Order of Merit bral body za dělené 22. místo.

 • Jan Cafourek
  10

  Bleskovky

  Češi v Maroku nezářili. Nejlépe začal Cafourek

  25. února 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo dalšího turnaje Pro Golf Tour v Maroku příliš nevyšlo čtyřem českým profesionálům. Na Open Madaef 2018 je z nich na tom po úvodní osmnáctce nejlépe Jan Cafourek, který zahrál +3 a na děleném 38. místě ztrácí šest ran na čelo leaderboardu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení