Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  6

  Zprávy

  Cafourek si kartu pohlídal, Suk pro ni došel eaglem

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Z kvalifikační školy Pro Golf Tour se početná česká výprava vrací s dvěma plnými kartami na příští sezonu. Získali je Jan Cafourek s Cyrilem Sukem, jen těsně pak unikla Michalu Pospíšilovi. I ten ale získal kategorii, díky které si zahraje většinu turnajů.

 • Cyril Suk
  7

  Zprávy

  Suk začal skvěle, pak chyboval. Cafourek je čtvrtý

  12. října 2017 – GolfExtra.cz

  Kvalifikační škola Pro Golf Tour má za sebou první ze dvou kol a velmi dobře ji má rozehranou Jan Cafourek. Ještě lépe na tom mohl být Cyril Suk, ten ale nezvládl svou druhou devítku a v pátek bude tvrdě bojovat o plnou kartu. Ze hry ale nejsou ani další Češi.

 • Jan Cafourek
  8

  Zprávy

  Cafourek vyhrál předturnaj q-school Pro Golf Tour

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím jde pouze o první krok, ale je to krok pozitivní a úspěšný. Jan Cafourek ovládl druhý předturnaj kvalifikační školy Pro Golf Tour pro příští sezonu a do hlavního turnaje jde jako jeden z favoritů na zisk plné karty. Společně s ním postoupili další 4 Češi a Slovák Ján Friesz.

 • Cyril Suk
  9

  Bleskovky

  Do q-school Pro Golf Tour jde zkusit štěstí 7 Čechů

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  Hned sedm českých golfistů se jde poprat o karty na Pro Golf Tour pro příští sezonu. Jejich motivaci zvyšuje fakt, že z Pro Golf Tour se letos jako druhý Čech v historii probojoval na Challenge Tour Stanislav Matuš, který skončil šestý v celkovém pořadí Order of Merit.

 • Stanislav Matuš
  10

  Zprávy

  Matuš prožil úžasné září, ale říká: Sezona ještě nekončí!

  29. září 2017 – Honza Fait

  ​Splnil si svůj cíl a sen, na kterém se svým týmem dva roky tvrdě pracoval. Stanislav Matuš si ve středu díky děleném druhému místu na finálovém turnaji Pro Golf Tour uhrál plnou kartu na Challenge Tour pro příští rok. Do toho se stal před pár týdny poprvé otcem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení