Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  96

  Zprávy

  Skvělý Matuš na Pro Golf Tour dělí před finále první místo!

  24. května 2017 – GolfExtra.cz

  Parádně rozehraný další turnaj Pro Golf Tour má Stanislav Matuš. Po prvním kole vedl o dvě rány, po nedohraném druhém dělí první místo. Ve čtvrtek tak bude bojovat o vytoužené vítězství, které potřebuje k tomu, aby měl šanci získat plnou kartu na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  97

  Bleskovky

  Matuš stihl v St. Pöltenu jen čtyři jamky, přesto začal skvěle

  23. května 2017 – GolfExtra.cz

  Pouhé čtyři jamky stihl odehrát Stanislav Matuš na Pro Golf Tour v rakouském St. Pöltenu. Po několika přerušeních kvůli bouřkám vyšel do prvního kola až v deset minut po šesté hodině večer, přesto stihl hned dvakrát skórovat.

 • David Benák
  98

  Zprávy

  Loni maturita řekla NE, letos Benák už na Pro Golf Tour zazářil

  9. května 2017 – Honza Fait

  Byl to z českého pohledu jeden z nejúspěšnějších turnajů v historii Pro Golf Tour. A to i díky amatérovi Davidu Benákovi, který byl jedním ze šesti Čechů, kteří v minulém týdnu prošli na liberecké Ypsilonce v rámci EXTEC Pro Golf Tour by Czech One cutem.

 • Aleš Kořínek
  99

  Zprávy

  Kořínek jede na vlně, body do svěťáku oslaví boucháním kachliček

  5. května 2017 – Honza Fait

  Prožil báječné dva týdny, během kterých si připsal tři umístění v TOP 5. Příliš času na odpočinek ale Aleš Kořínek mít nebude. Dělené čtvrté místo z Pro Golf Tour, které mu přinese první body do světového žebříčku v kariéře, pak oslaví stylově. Prací.

 • Ondřej Lieser
  100

  Zprávy

  Báječní Kořínek s Lieserem skončili na Pro Golf Tour v TOP 10

  4. května 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté prožili na Ypsilonce báječný turnaj Pro Golf Tour. Nejen že jich cutem prošlo hned šest, ale Aleš Kořínek s Ondřejem Lieserem se dokonce probojovali do TOP 10. Kořínek si navíc díky finálovému kolu za 65 ran připsal první body do světového žebříčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení