Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  96

  Zprávy

  Matuš je v Egyptě dělený třetí, Mrůzek dal cut jen tak tak

  18. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  V parádních výkonech pokračuje ve svém prvním startu v novém roce Stanislav Matuš. Na úvodním turnaji Pro Golf Tour v Egyptě je po druhém kole na děleném třetím místě a ve čtvrtek tak bude útočit na senzační vítězství! Cutem nakonec prošel s velkým štěstím také Filip Mrůzek, Martinu Příhodovi chyběla jedna rána.

 • Stanislav Matuš
  97

  Zprávy

  Skvělý Stanislav Matuš je v Egyptě na Pro Golf Tour dělený druhý

  17. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Fantasticky vstoupil do nové sezony Pro Golf Tour český profesionální golfista Stanislav Matuš. V prvním kole Red Sea Egyptian Classic 2017 se dostal pět ran pod par hřiště a po úvodní osmnáctce tak dělí druhou příčku, když na tu první ztrácí jedinou ránu.

 • Jan Cafourek
  98

  Bleskovky

  Cafourek zazářil v q-school Pro Golf Tour, kartu získal i Příhoda

  16. října 2016 – GolfExtra.cz

  Sice stále sní o kartě minimálně na Challenge Tour, kde má díky spolupráci s Relmostem jistých pro příští sezonu osm startů, přesto si Jan Cafourek pojistil pro příští rok starty na Pro Golf Tour. V její kvalifikační škole skončil na skvělé páté příčce.

 • Stanislav Matuš
  99

  Bleskovky

  Skvělý Matuš! V Německu je druhý, Challenge Tour má na dosah

  27. září 2016 – GolfExtra.cz

  V posledních týdnech tomu už možná věřil málokdo, ale Stanislav Matuš je nyní jedno povedené kolo od plné karty na Challenge Tour. Finále Pro Golf Tour má totiž skvěle rozehrané a po dvou kolech je o ránu druhý. Pro zisk karty potřebuje zvítězit.

 • Stanislav Matuš
  100

  Bleskovky

  Eagle na úvod, pak 17 parů. Matuš bojuje o Challenge Tour

  26. září 2016 – GolfExtra.cz

  Hodně netradičním kolem vstoupil do finálového turnaje letošní Pro Golf Tour Stanislav Matuš. Ten na úvod Castanea Resort Pro Golf Tour Championship zahrál eagle hned na první jamce a ve zbytku kola hrál už pouze pary. Se skóre -2 je dělený třináctý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení