Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  101

  Zprávy

  Byla to skvělá jamkovka, říká šampion Matuš. Chce vyhrát třikrát

  26. května 2017 – Honza Fait

  Od začátku sezony předvádí na Pro Golf Tour stabilní výkony, vytoužené vítězství ale ne a ne přijít. V jedenáctém turnaji se však Stanislav Matuš dočkal a velmi se přiblížil svému cíli - zisku karty na Challenge Tour. Vyhráno ale ještě nemá, svazovat se tím nechce.

 • Stanislav Matuš
  102

  Zprávy

  SENZACE! Májový Matuš slaví 2. titul na Pro Golf Tour

  25. května 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš opět po roce slaví v Rakousku velké vítězství! Zatímco loni v květnu ovládl turnaj v Haugschalgu, letos si na Pro Golf Tour připisuje vítězství v St. Pölten. Výrazně se tak přiblížil svému cíli, kterým je zisk karty na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  103

  Zprávy

  Skvělý Matuš na Pro Golf Tour dělí před finále první místo!

  24. května 2017 – GolfExtra.cz

  Parádně rozehraný další turnaj Pro Golf Tour má Stanislav Matuš. Po prvním kole vedl o dvě rány, po nedohraném druhém dělí první místo. Ve čtvrtek tak bude bojovat o vytoužené vítězství, které potřebuje k tomu, aby měl šanci získat plnou kartu na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  104

  Bleskovky

  Matuš stihl v St. Pöltenu jen čtyři jamky, přesto začal skvěle

  23. května 2017 – GolfExtra.cz

  Pouhé čtyři jamky stihl odehrát Stanislav Matuš na Pro Golf Tour v rakouském St. Pöltenu. Po několika přerušeních kvůli bouřkám vyšel do prvního kola až v deset minut po šesté hodině večer, přesto stihl hned dvakrát skórovat.

 • David Benák
  105

  Zprávy

  Loni maturita řekla NE, letos Benák už na Pro Golf Tour zazářil

  9. května 2017 – Honza Fait

  Byl to z českého pohledu jeden z nejúspěšnějších turnajů v historii Pro Golf Tour. A to i díky amatérovi Davidu Benákovi, který byl jedním ze šesti Čechů, kteří v minulém týdnu prošli na liberecké Ypsilonce v rámci EXTEC Pro Golf Tour by Czech One cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení