Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jan Cafourek
  101

  Zprávy

  Na Ypsilonce útočí Cafourek, Lieser a Gál na TOP 10

  3. května 2017 – GolfExtra.cz

  Parádně rozehraný turnaj na Pro Golf Tour mají Jan Cafourek, Ondřej Lieser a Petr Gál. Na liberecké Ypsilonce jsou na akci EXTEC Pro Golf Tour by Czech One po dvou kolech se skóre -3 na děleném 15. místě, jedinou ránu od TOP 10. Pomýšlet přitom všichni tři mohou i na body do světového žebříčku. Cutem nakonec prošlo celkem šest Čechů.

 • Maximilian Walz
  102

  Zprávy

  Triumf na Ypsilonce vyfoukl Čechům Walz. Lieser těsně druhý

  30. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Němec Maximilian Walz zahrál i v sobotu skvělých 68 ran a na Ypsilonce vítězně protančil kvalifikací na květnovou Pro Golf Tour, která se bude hrát na stejném hřišti. Jen o ránu za ním zůstal nejlepší Čech Ondřej Lieser. Po prvním kole vedoucí Aleš Kořínek skončil dělený třetí.

 • Michael Kraaij
  103

  Bleskovky

  V Haugschlagu zrušil sníh i 2. kolo, vítěze zkoulovali

  28. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Sněhová nadílka nakonec nedovolila hráčům na turnaji Pro Golf Tour v Haugschlagu dohrát ani druhé kolo. Jako konečné výsledky tak platí ty po prvním, což znamená vítězství pro Nizozemce Michaela Kraaije, který si užil pro golf hodně netradiční oslavu vítězství.

 • Sníh Haugschlag
  104

  Bleskovky

  VIDEO: Sníh zasypal Haugschlag, Matuš a Cafourek čekají

  28. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle je síla. Počasí opět ukázalo, že je stále více nevypočitatelné. Tentokrát se o tom přesvědčili golfisté na Pro Golf Tour, kde nečekaná nadílka sněhu výrazně poznamenala turnaj v Haugschlagu.

 • Sněhulák na Haugschlagu
  105

  Bleskovky

  V Haugschlagu sněžilo, Češi ve čtvrtek nehráli

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  S (ne)čekanými problémy se museli ve čtvrtek vyrovnat jak hráči, tak především organizátoři turnaje Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu. Přes noc totiž nasněžilo, a tak se celé dopoledne nemohlo hrát. A doplatili na to oba Češi ve startovním poli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení