Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  101

  Bleskovky

  Matuš v Polsku zabojoval. Po špatné neděli uhrál cut

  31. července 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš si na dalším turnaji Pro Golf Tour zahraje i třetí finálové kolo poté, co na Sierra Polish Open ubojoval cut o jednu ránu. V pondělí musel zachraňovat nepovedené první kolo za 77 ran, zahrál 69, a s výsledkem +2 si nakonec svůj pobyt na turnaji prodloužil.

 • Stanislav Matuš
  102

  Bleskovky

  Počasí dovolilo hráčům jen jedno kolo, Matušovi uškodilo

  25. července 2017 – GolfExtra.cz

  Už poněkolikáté nedovolilo počasí odehrát golfistům na Pro Golf Tour všechna tři kola. A spokojit se nakonec museli pouze s jedním, což trochu uškodilo Stanislavu Matušovi. Ten ale i nadále drží čtvrtou příčku ve finančním žebříčku.

 • Stanislav Matuš
  103

  Zprávy

  Matuš opět v TOP 10, přiblížil se kartě na Challenge Tour

  19. července 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělým kolem za 63 ran (-8) a druhým nejlepším výsledkem dne se Stanislav Matuš rozloučil s Zell am See - Kaprun Open 2017. Díky tomu se posunul na konečné dělené osmé místo a co víc, v pořadí Order of Merit Pro Golf Tour už mu patři čtvrtá pozice.

 • Stanislav Matuš
  104

  Bleskovky

  Matuš si v Rakousku polepšil, stejně tak Valášek. Nedohrálo se

  18. července 2017 – GolfExtra.cz

  Peter Valášek má další cut na Pro Golf Tour v kapse, Stanislav Matuš k němu parádně nakročil. Své druhé kolo na Zell am See – Kaprun Open 2017 však ještě bude muset dohrát ve středu ráno, v úterý odpoledne totiž hráče odpoledních flightů vyhnala ze hřiště bouřka.

 • Peter Valášek
  105

  Bleskovky

  Valášek s Matušem začali v Kaprunu za -3, jsou ve třetí desítce

  17. července 2017 – GolfExtra.cz

  Kolem tři rány pod par vstoupili do dalšího turnaje Pro Golf Tour český profesionální golfista Stanislav Matuš a jeho slovenský kolega Peter Valášek. Po prvním kole to ale stačí až na dělené 24. místo. Jen o ránu hůře zahrál v pondělí amatér Roman Kumpošt.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení