Články na téma: Pro Golf Tour

 • Aleš Kořínek
  106

  Zprávy

  Kořínek jede na vlně, body do svěťáku oslaví boucháním kachliček

  5. května 2017 – Honza Fait

  Prožil báječné dva týdny, během kterých si připsal tři umístění v TOP 5. Příliš času na odpočinek ale Aleš Kořínek mít nebude. Dělené čtvrté místo z Pro Golf Tour, které mu přinese první body do světového žebříčku v kariéře, pak oslaví stylově. Prací.

 • Ondřej Lieser
  107

  Zprávy

  Báječní Kořínek s Lieserem skončili na Pro Golf Tour v TOP 10

  4. května 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté prožili na Ypsilonce báječný turnaj Pro Golf Tour. Nejen že jich cutem prošlo hned šest, ale Aleš Kořínek s Ondřejem Lieserem se dokonce probojovali do TOP 10. Kořínek si navíc díky finálovému kolu za 65 ran připsal první body do světového žebříčku.

 • Jan Cafourek
  108

  Zprávy

  Na Ypsilonce útočí Cafourek, Lieser a Gál na TOP 10

  3. května 2017 – GolfExtra.cz

  Parádně rozehraný turnaj na Pro Golf Tour mají Jan Cafourek, Ondřej Lieser a Petr Gál. Na liberecké Ypsilonce jsou na akci EXTEC Pro Golf Tour by Czech One po dvou kolech se skóre -3 na děleném 15. místě, jedinou ránu od TOP 10. Pomýšlet přitom všichni tři mohou i na body do světového žebříčku. Cutem nakonec prošlo celkem šest Čechů.

 • Maximilian Walz
  109

  Zprávy

  Triumf na Ypsilonce vyfoukl Čechům Walz. Lieser těsně druhý

  30. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Němec Maximilian Walz zahrál i v sobotu skvělých 68 ran a na Ypsilonce vítězně protančil kvalifikací na květnovou Pro Golf Tour, která se bude hrát na stejném hřišti. Jen o ránu za ním zůstal nejlepší Čech Ondřej Lieser. Po prvním kole vedoucí Aleš Kořínek skončil dělený třetí.

 • Michael Kraaij
  110

  Bleskovky

  V Haugschlagu zrušil sníh i 2. kolo, vítěze zkoulovali

  28. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Sněhová nadílka nakonec nedovolila hráčům na turnaji Pro Golf Tour v Haugschlagu dohrát ani druhé kolo. Jako konečné výsledky tak platí ty po prvním, což znamená vítězství pro Nizozemce Michaela Kraaije, který si užil pro golf hodně netradiční oslavu vítězství.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení