Články na téma: Pro Golf Tour

 • Martin Příhoda
  11

  Bleskovky

  Češi začali na PGT výborně. Příhoda dělí páté, Lieser 14. místo

  6. srpna 2018 – pv

  I v dalším turnaji Pro Golf Tour v Lipsku o sobě hned v prvním kole dali hlasitě vědět čeští hráči. Martin Příhoda je po prvním kole na děleném 5. místě, vítěz předchozího turnaje Ondřej Lieser je těsně za TOP 10.

 • Ondřej Lieser
  12

  Zprávy

  Odhodlaný Lieser čelí výzvě: Teď to chci dokončit

  22. července 2018 – Petr Vlček

  Způsobem hodným šampiona zvládl Ondřej Lieser závěr turnaje Pro Golf Tour v Rakousku. Jeho první vítězství na prestižní německé profesionální sérii mu zároveň mění plány na zbytek sezony. Najednou je tu šance dostat se na Challenge Tour, a to je lákavá výzva.

 • Ondřej Lieser
  13

  Zprávy

  SENZACE! Lieser vyhrál v play off Pro Golf Tour v Rakousku

  21. července 2018 – Petr Vlček

  Ondřej Lieser to dokázal. V Rakousku na Zell am See – Kaprun Open vyhrál turnaj série Pro Golf Tour, když v rozstřelu na druhé dodatečné jamce udolal Craiga Howieho ze Skotska. Do play off se přitom dostal berdíkem na závěrečné osmnáctce.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  Senzační Lieser na Pro Golf Tour v Rakousku vede!

  20. července 2018 – pv

  Kolo před koncem Zell am See- Kaprun Open 2018 svítí na čele leaderbordu česká vlaječka. Je to zásluhou Ondřeje Liesera, který na podniku série Pro Golf Tour v Rakousku zahrál v pátek 64 ran (-8) a ještě o dvě rány vylepšil svůj čtvrteční výsledek. O dvě rány také vede kolo před koncem celý turnaj.

 • Ondřej Lieser
  15

  Zprávy

  Lieser je na PGT dělený třetí! Mrůzkovi s Matušem se nedařilo

  19. července 2018 – pv

  Parádní start do dalšího turnaje Pro Golf Tour v Rakousku má za sebou Ondřej Lieser. Po prvním kole mu patří dělené třetí místo. Dařilo se i Martinu Příhodovi. To samé se však nedá říct o výkonech Filipa Mrůzka a Stanislava Matuše na Challenge Tour ve Francii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení