Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Bleskovky

  Všechno nebo nic. Matušův boj o Challenge Tour jde do finále

  24. září 2017 – GolfExtra.cz

  Dvacet turnajů má za sebou letošní ročník Pro Golf Tour, zbývá tak odehrát ten poslední. S napětím ho očekávají také čeští fanoušci, palce totiž drží Stanislavu Matušovi, který stále drží pozici, zajišťující plnou kartu na Challenge Tour v příští sezoně.

 • Nicolai von Dellingshausen
  12

  Zprávy

  Soupeřil s Matušem na Pro Golf Tour, teď málem vyhrál na Challenge Tour

  11. září 2017 – GolfExtra.cz

  To jméno si lehce zapamatujete, i když se vám nejspíše bude hůře vyslovovat. Nicolai von Dellingshausen. Ještě na začátku sezony soupeř Stanislava Matuše na Pro Golf Tour, v neděli málem šampion na Challenge Tour. V Anglii skončil Němec těsně druhý.

 • Stanislav Matuš
  13

  Bleskovky

  Matuš skončil v Polsku v TOP 10, přibyl mu ale soupeř

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Další umístění v TOP 10 si na Pro Golf Tour připsal Stanislav Matuš. Na Wroclav Open obsadil se skóre -7 dělenou osmou příčku a pojistil si pátou pozici v celkovém pořadí Order of Merit. Před finálovým turnajem mu ale v boji o kartu na Challenge Tour přibyl soupeř.

 • Max Schmitt
  14

  Bleskovky

  Matušův soupeř o kartu na Challenge Tour zahrál eso na 4paru

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na Pro Golf Tour začíná jít do tuhého a hráči, kteří bojují o pět karet na Challenge Tour pro příští sezonu, se předhánějí ve svých výkonech. Jeden hodně úctyhodný předvedl v pondělí německý amatér Max Schmitt, který zahrál eso na čtyřparové jamce.

 • Stanislav Matuš
  15

  Bleskovky

  Matuš zahrál v Polsku +1, ale TOP 5 má stále na dostřel

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš si na předposledním turnaji německé profesionální série Pro Golf Tour pohoršil. Na Wroclaw Open vypadl po druhém kole za +1 z TOP 10, když klesl ze čtvrtého místa leaderboardu na dvanácté. S přehledem však prošel cutem a v posledním kole bude bojovat o co nejlepší výsledek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení