Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  11

  Zprávy

  Skvělý Lieser skončil opět na bedně, v Lipsku obsadil 3. příčku

  8. srpna 2018 – haf

  Ondřej Lieser se opět o něco více přiblížil svému bláznivému cíli získat kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. A proč bláznivému? Protože o ni na Pro Golf Tour hraje i přesto, že má na svém kontě jen čtyři odehrané turnaje z celkových sedmnácti. Na tom posledním - Leipziger Golf Open - skončil třetí, jedinou ránu od play-off.

 • Ondřej Lieser
  12

  Zprávy

  Lieser opět září na Pro Golf Tour! Před finále je dělený druhý

  7. srpna 2018 – haf

  Ondřej Lieser předvádí letos na Pro Golf Tour neuvěřitelné výkony. Odehrál sice zatím jen tři turnaje, ale díky třem umístěním na bedně může pomýšlet na zisk karty na Challenge Tour. A to i díky tomu, že na dalším turnaji v Lipsku je před finálovým kolem dělený druhý!

 • Martin Příhoda
  13

  Bleskovky

  Češi začali na PGT výborně. Příhoda dělí páté, Lieser 14. místo

  6. srpna 2018 – pv

  I v dalším turnaji Pro Golf Tour v Lipsku o sobě hned v prvním kole dali hlasitě vědět čeští hráči. Martin Příhoda je po prvním kole na děleném 5. místě, vítěz předchozího turnaje Ondřej Lieser je těsně za TOP 10.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  Odhodlaný Lieser čelí výzvě: Teď to chci dokončit

  22. července 2018 – Petr Vlček

  Způsobem hodným šampiona zvládl Ondřej Lieser závěr turnaje Pro Golf Tour v Rakousku. Jeho první vítězství na prestižní německé profesionální sérii mu zároveň mění plány na zbytek sezony. Najednou je tu šance dostat se na Challenge Tour, a to je lákavá výzva.

 • Ondřej Lieser
  15

  Zprávy

  SENZACE! Lieser vyhrál v play off Pro Golf Tour v Rakousku

  21. července 2018 – Petr Vlček

  Ondřej Lieser to dokázal. V Rakousku na Zell am See – Kaprun Open vyhrál turnaj série Pro Golf Tour, když v rozstřelu na druhé dodatečné jamce udolal Craiga Howieho ze Skotska. Do play off se přitom dostal berdíkem na závěrečné osmnáctce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení