Články na téma: Pro Golf Tour

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Do akce jde 10 Čechů. Mrůzka s Matušem čeká Francie

  18. července 2018 – pv

  Následující dny budou opět bohaté na účast českých profesionálů na turnajích v Evropě i v Americe. V Evropě jich startuje hned devět mužů dohromady na Challenge Tour a Pro Golf Tour, za mořem pak čeká další turnaj Symetra Tour Karolínu Vlčkovou.

 • Aleš Kořínek
  17

  Zprávy

  Kořínek a Pospíšil skončili na Pro Golf Tour v TOP 10

  14. července 2018 – haf

  Jeden si v sobotním finálovém kole o dvě rány polepšil, druhý naopak dvě rány ztratil. Pro Michala Pospíšila s Alešem Kořínkem to na dalším turnaji Pro Golf Tour znamenalo, že obsadili shodně dělené 8. místo.

 • Aleš Kořínek
  18

  Zprávy

  Kořínek drží formu, na Pro Golf Tour útočí na vítězství

  13. července 2018 – pv

  Aleš Kořínek má v polovině sezóny formu. Po druhém místě z domácí profi túry na Albatrossu hraje i další týden o špičkové umístění. Tentokrát na evropské scéně na Pro Golf Tour. V pátek zahrál parádní druhé kolo za -5, které ho vyneslo na dělené čtvrté místo.

 • Michal Pospíšil
  19

  Bleskovky

  Pospíšil je na Pro Golf Tour v TOP 10. Skvěle začal i Kořínek

  12. července 2018 – pv

  Do dalšího turnaje Pro Golf Tour vstoupil opět parádně Michal Pospíšil. Po prvním kole za 69 ran (-2) je na děleném osmém místě. I Aleš Kořínek začal na Gut Bissenmoor Classic výborně, na první devítce se dostal na skóre -3, první kolo však nakonec došel v paru.

 • Michal Pospíšil
  20

  Zprávy

  Pospíšil si na Pro Golf Tour došel pro třetí TOP 10

  7. července 2018 – haf

  Další povedený turnaj odehrál na Pro Golf Tour český profesionál Michal Pospíšil. Na nizozemském Broekpolder International Open 2018 si připsal letošní třetí TOP 10, když se skóre -3 obsadil dělenou osmou příčku. Finálové kolo odehrál za 71 ran (-1).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení