Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  16

  Zprávy

  Senzační Lieser na Pro Golf Tour v Rakousku vede!

  20. července 2018 – pv

  Kolo před koncem Zell am See- Kaprun Open 2018 svítí na čele leaderbordu česká vlaječka. Je to zásluhou Ondřeje Liesera, který na podniku série Pro Golf Tour v Rakousku zahrál v pátek 64 ran (-8) a ještě o dvě rány vylepšil svůj čtvrteční výsledek. O dvě rány také vede kolo před koncem celý turnaj.

 • Ondřej Lieser
  17

  Zprávy

  Lieser je na PGT dělený třetí! Mrůzkovi s Matušem se nedařilo

  19. července 2018 – pv

  Parádní start do dalšího turnaje Pro Golf Tour v Rakousku má za sebou Ondřej Lieser. Po prvním kole mu patří dělené třetí místo. Dařilo se i Martinu Příhodovi. To samé se však nedá říct o výkonech Filipa Mrůzka a Stanislava Matuše na Challenge Tour ve Francii.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Do akce jde 10 Čechů. Mrůzka s Matušem čeká Francie

  18. července 2018 – pv

  Následující dny budou opět bohaté na účast českých profesionálů na turnajích v Evropě i v Americe. V Evropě jich startuje hned devět mužů dohromady na Challenge Tour a Pro Golf Tour, za mořem pak čeká další turnaj Symetra Tour Karolínu Vlčkovou.

 • Aleš Kořínek
  19

  Zprávy

  Kořínek a Pospíšil skončili na Pro Golf Tour v TOP 10

  14. července 2018 – haf

  Jeden si v sobotním finálovém kole o dvě rány polepšil, druhý naopak dvě rány ztratil. Pro Michala Pospíšila s Alešem Kořínkem to na dalším turnaji Pro Golf Tour znamenalo, že obsadili shodně dělené 8. místo.

 • Aleš Kořínek
  20

  Zprávy

  Kořínek drží formu, na Pro Golf Tour útočí na vítězství

  13. července 2018 – pv

  Aleš Kořínek má v polovině sezóny formu. Po druhém místě z domácí profi túry na Albatrossu hraje i další týden o špičkové umístění. Tentokrát na evropské scéně na Pro Golf Tour. V pátek zahrál parádní druhé kolo za -5, které ho vyneslo na dělené čtvrté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení