Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  21

  Bleskovky

  Lieser skončil na jamkovce třetí, v boji o kartu si však pohoršil

  5. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser uhrál na Pro Golf Tour další skvělý výsledek! Na premiérové jamkovce obsadil třetí místo, přesto se jeho pozice v boji o celkovou pátou příčku v pořadí Order of Merit zhoršila.

 • Ondřej Lieser
  22

  Zprávy

  Lieser postoupil do čtvrtfinále jamkovky, Kořínek vypadl

  4. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser má jisté páté letošní TOP 10 na Pro Golf Tour, přestože hraje svůj teprve šestý turnaj v aktuální sezoně. A opět se o něco přiblížil zisku karty na Challenge Tour, když jeden z jeho konkurentů v boji o páté místo Order of Merit v úterý z jamkovky vypadl.

 • Aleš Kořínek
  23

  Bleskovky

  Do jamkovky na Pro Golf Tour postoupili Kořínek a Lieser

  3. září 2018 – haf

  Mezi 32 nejlepších na premiérovém Matchplay Championship v rámci Pro Golf Tour se po dvoukolové kvalifikaci na rány dostali v německém New Golf Clubu čeští profesionálové Aleš Kořínek a Ondřej Lieser. Michalu Pospíšilovi naopak chyběla jediná rána a na turnaji končí.

 • Ondřej Lieser
  24

  Bleskovky

  Ženáč Lieser opět září na Pro Golf Tour, dělí páté místo

  2. září 2018 – haf

  Změna v osobním životě podle všeho nepřinesla žádnou změnu v tom golfovém. Ondřej Lieser se ve čtvrtek oženil se svou snoubenkou Michaelou a v neděli už opět zářil na Pro Golf Tour, kde bojuje o kartu na Challenge Tour v příštím roce. Se skóre -6 je dělený pátý.

 • Ondřej Lieser
  25

  Zprávy

  Lieser skončil T13 a v Pro Golf Tour se drží na šestém místě

  18. srpna 2018 – pv

  Ondřej Lieser se ve svém letošním pátém turnaji na Pro Golf Tour poprvé nevešel do TOP 3. Na Starnberg Open obsadil dělené 13. místo, když zahrál závěrečné třetí kolo za 68 ran (-3). V Order of Merit zůstal dva turnaje před koncem sezóny na šestém místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení