Články na téma: Pro Golf Tour

 • Michal Pospíšil
  21

  Bleskovky

  Pospíšil je na Pro Golf Tour v TOP 10. Skvěle začal i Kořínek

  12. července 2018 – pv

  Do dalšího turnaje Pro Golf Tour vstoupil opět parádně Michal Pospíšil. Po prvním kole za 69 ran (-2) je na děleném osmém místě. I Aleš Kořínek začal na Gut Bissenmoor Classic výborně, na první devítce se dostal na skóre -3, první kolo však nakonec došel v paru.

 • Michal Pospíšil
  22

  Zprávy

  Pospíšil si na Pro Golf Tour došel pro třetí TOP 10

  7. července 2018 – haf

  Další povedený turnaj odehrál na Pro Golf Tour český profesionál Michal Pospíšil. Na nizozemském Broekpolder International Open 2018 si připsal letošní třetí TOP 10, když se skóre -3 obsadil dělenou osmou příčku. Finálové kolo odehrál za 71 ran (-1).

 • Michal Pospíšil
  23

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou si pohoršily. Pospíšil naopak zaútočil

  6. července 2018 – pv

  Lucie Hinnerová s Hanou Ryškovou mají za sebou finále turnaje LET Acces Series s dlouhým názvem Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open. Obě si oproti druhému kolu mírně pohoršily a skončily od sebe v rozestupu jediné rány.

 • Lucie Hinnerová
  24

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

  5. července 2018 – haf

  Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.

 • Ondřej Lieser
  25

  Zprávy

  Poprvé mi ani nevadí, že jsem prohrál, říká po 42 jamkách zničený Lieser

  28. června 2018 – Honza Fait

  ​Už ve středu ráno věděl, že ho čeká dlouhý golfový den. To si ale ani nedovedl představit, na co nakonec na polském hřišti Gradi v rámci Pro Golf Tour skutečně dojde. Ondřej Lieser musel během jediného dne odehrát 42 jamek, aby po nich skončil těsně pod vrcholem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení