Články na téma: Pro Golf Tour

 • Lucie Hinnerová
  21

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

  5. července 2018 – haf

  Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.

 • Ondřej Lieser
  22

  Zprávy

  Poprvé mi ani nevadí, že jsem prohrál, říká po 42 jamkách zničený Lieser

  28. června 2018 – Honza Fait

  ​Už ve středu ráno věděl, že ho čeká dlouhý golfový den. To si ale ani nedovedl představit, na co nakonec na polském hřišti Gradi v rámci Pro Golf Tour skutečně dojde. Ondřej Lieser musel během jediného dne odehrát 42 jamek, aby po nich skončil těsně pod vrcholem.

 • Ondřej Lieser
  23

  Zprávy

  To bylo DRAMA! Druhý Lieser prohrál v Polsku až v play-off

  27. června 2018 – haf

  Báječný den prožil na Polish Open 2018 český golfový profesionál Ondřej Lieser. Nejprve zvládl dohrávku druhého kola, poté přidal další skvělý výsledek v kole finálovém a vše málem korunoval v play-off s Francouzem Mathieu Decottignies Lafonem. Nakonec s ním ale prohrál až na desáté jamce rozehrávky.

 • Aleš Kořínek
  24

  Zprávy

  V Polsku nejprve úřadoval Aleš Kořínek, poté bouřka

  26. června 2018 – haf

  Fantasticky to má po neúplném druhém kole rozehrané na turnaji Pro Golf Tour v Polsku český profesionál Aleš Kořínek. Ten se skóre -13 vede na Polish Open 2018 o tři rány, druhé kolo se ale v úterý nedohrálo kvůli nepříznivému počasí. Týká se to i řady Čechů.

 • Aleš Kořínek
  25

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení