21

Bleskovky

Pospíšil je na Pro Golf Tour v TOP 10. Skvěle začal i Kořínek

12. července 2018 – pv

Do dalšího turnaje Pro Golf Tour vstoupil opět parádně Michal Pospíšil. Po prvním kole za 69 ran (-2) je na děleném osmém místě. I Aleš Kořínek začal na Gut Bissenmoor Classic výborně, na první devítce se dostal na skóre -3, první kolo však nakonec došel v paru.

22

Zprávy

Pospíšil si na Pro Golf Tour došel pro třetí TOP 10

7. července 2018 – haf

Další povedený turnaj odehrál na Pro Golf Tour český profesionál Michal Pospíšil. Na nizozemském Broekpolder International Open 2018 si připsal letošní třetí TOP 10, když se skóre -3 obsadil dělenou osmou příčku. Finálové kolo odehrál za 71 ran (-1).

23

Bleskovky

Hinnerová s Ryškovou si pohoršily. Pospíšil naopak zaútočil

6. července 2018 – pv

Lucie Hinnerová s Hanou Ryškovou mají za sebou finále turnaje LET Acces Series s dlouhým názvem Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open. Obě si oproti druhému kolu mírně pohoršily a skončily od sebe v rozestupu jediné rány.

• Lucie Hinnerová
    24

Bleskovky

Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

5. července 2018 – haf

Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.

• Ondřej Lieser
    25

Zprávy

Poprvé mi ani nevadí, že jsem prohrál, říká po 42 jamkách zničený Lieser

28. června 2018 – Honza Fait

​Už ve středu ráno věděl, že ho čeká dlouhý golfový den. To si ale ani nedovedl představit, na co nakonec na polském hřišti Gradi v rámci Pro Golf Tour skutečně dojde. Ondřej Lieser musel během jediného dne odehrát 42 jamek, aby po nich skončil těsně pod vrcholem.