Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ondřej Lieser
  26

  Zprávy

  To bylo DRAMA! Druhý Lieser prohrál v Polsku až v play-off

  27. června 2018 – haf

  Báječný den prožil na Polish Open 2018 český golfový profesionál Ondřej Lieser. Nejprve zvládl dohrávku druhého kola, poté přidal další skvělý výsledek v kole finálovém a vše málem korunoval v play-off s Francouzem Mathieu Decottignies Lafonem. Nakonec s ním ale prohrál až na desáté jamce rozehrávky.

 • Aleš Kořínek
  27

  Zprávy

  V Polsku nejprve úřadoval Aleš Kořínek, poté bouřka

  26. června 2018 – haf

  Fantasticky to má po neúplném druhém kole rozehrané na turnaji Pro Golf Tour v Polsku český profesionál Aleš Kořínek. Ten se skóre -13 vede na Polish Open 2018 o tři rány, druhé kolo se ale v úterý nedohrálo kvůli nepříznivému počasí. Týká se to i řady Čechů.

 • Aleš Kořínek
  28

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Michal Pospíšil
  29

  Bleskovky

  Pospíšil dohrál Pro Golf Tour v paru. Dělí 21. místo

  19. června 2018 – pv

  Michal Pospíšil nenavázal na výborné čtvrté místo a na dalším podniku Pro Golf Tour, na kterém startoval, skončil dělený jednadvacátý. Finálové třetí kolo obešel, stejně jako celý turnaj McNeill Open v německém Neusassu, v paru.

 • Michal Pospíšil
  30

  Bleskovky

  Na Pro Golf Tour pokračuje jen Pospíšil. K TOP 10 má blízko

  18. června 2018 – pv

  Pouze Michal Pospíšil prošel z čtveřice českých hráčů cutem na dalším turnaji Pro Golf Tour. Po dvou kolech je s celkovým skóre v paru na dělené 24. pozici, když na vedení ztrácí sedm ran. Pro Cyrila Suka, Daniela Suchana a Lukáše Tintěru turnaj skončil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení