Články na téma: Pro Golf Tour

 • Michal Pospíšil
  26

  Bleskovky

  PARÁDA! Pospíšil vede turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten by mohl mít opět po roce českého vítěze. Na Stanislava Matuše by rád navázal Michal Pospíšil, který po prvním kole dělí první místo. Nerozhodila ho přitom ani odpolední zhruba hodinová pauza kvůli špatnému počasí.

 • lie3.JPG
  27

  Zprávy

  Dva Češi v TOP 5 na Pro Golf Tour! Lieser T3, Kořínek T5

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  I když nejspíš oba pomýšleli na lepší umístění a poslední kolo jim nesedlo podle představ, dosáhli Ondřej Lieser a Aleš Kořínek na turnaji prestižní Pro Golf Tour na liberecké Ypsilonce skvělého výsledku. Lieser dělí třetí místo, Kořínek páté.

 • Ondřej Lieser
  28

  Zprávy

  Skvělí Češi na Pro Golf Tour! Lieser dělí druhé místo

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Domácí prostředí liberecké Ypsilonky velmi svědčí českým účastníkům tuzemského dílu seriálu Pro Golf Tour. Čtyři z nich prošli cutem, tři jsou v TOP 10 a Ondřej Lieser po dvou kolech dokonce dělí druhé místo a na vedení ztrácí jedinou ránu.

 • Jan Cafourek
  29

  Zprávy

  Probuzení čeští golfisté! Zářili v Portugalsku i na Ypsilonce

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Český golf prožil parádní den. Filip Mrůzek a Jan Cafourek na Challenge Tour v Portugalsku pokořili cut. A co víc, jen těsně zaostávají za předními příčkami. Na liberecké Ypsilonce se hraje Pro Golf Tour, a hned tři Češi jsou v TOP 10!

 • Aleš Kořínek
  30

  Bleskovky

  Na Ypsilonce dominoval Kořínek, zahrál eagle přes les

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  ​Už od druhé jamky nenechával Aleš Kořínek nikoho na pochybách, že mu ypsilonské hřiště prostě sedí. Vloni na něm vybojoval své první body do světového žebříčku a i v letošním turnaji Oaza Distribuce II Trophy by Atomic Drinks zazářil výkonem za mínus šest.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení