Články na téma: Pro Golf Tour

 • Michal Pospíšil
  26

  Zprávy

  Skvělý finiš vynesl Pospíšilovi v Egyptě sedmé místo

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Do finálového kola Red Sea Ain Sokhna Classic sice nevstoupil Michal Pospíšil podle svých představ, ale nakonec musí být spokojený. Druhá devítka ho totiž posunula zpět do TOP 10, konkrétně na dělené sedmé místo. Na vítěze ztratil český profík pět ran.

 • Michal Pospíšil
  27

  Zprávy

  Pospíšil poskočil do TOP 10, cut dal také Příhoda

  23. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil má skvěle rozehraný druhý turnaj letošní Pro Golf Tour v Egyptě. Před středečním finálovým kolem mu patří dělená osmá příčka, když na první místo ztrácí jen čtyři rány. Cutem prošel také Martin Příhoda, překvapivě naopak končí Filip Mrůzek.

 • Michal Pospíšil
  28

  Zprávy

  Čechy přibrzdily dabláče, Pospíšil s Mrůzkem jsou pod parem

  22. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Do druhého turnaje nové sezony Pro Golf Tour vstoupili z českých hráčů opět nejlépe Michal Pospíšil s Filipem Mrůzkem, kteří se dostali pod par hřiště, přestože oba zaznamenali jedno double bogey. Martin Příhoda s Cyrilem Sukem naopak skončili v plusových číslech.

 • Filip Mrůzek
  29

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek ukočíroval vítr, v Egyptě skončil 5.

  18. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Parádní vstup nejen do nové sezony Pro Golf Tour ale i do celého golfového roku 2018 prožil v Egyptě Filip Mrůzek. Ten se jako jeden z mála dokázal ve finálovém kole Red Sea Egyptian Classic vyrovnat se silným větrem a se skóre -4 si došel pro páté místo.

 • Filip Mrůzek
  30

  Zprávy

  Cut v Egyptě dal pouze Mrůzek, útočí na TOP 10

  17. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Ze čtyř českých hráčů si finálové kolo prvního turnaje nové sezony Pro Golf Tour zahraje pouze Filip Mrůzek. Ve čtvrtek bude navíc atakovat umístění v elitní desítce. Pro Michala Pospíšila, Martina Příhodu a Cyrila Suka naopak turnaj po dvou kolech skončil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení