Články na téma: Pro Golf Tour

 • Ypsilonka
  31

  Bleskovky

  Na Ypsilonku míří Pro Golf Tour, hrát se zde bude už potřetí

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí "Vše připraveno" na turnaj Pro Golf Tour, který se bude konat mezi 11. a 13. květnem. Hrát se bude o 30 000 eur pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli je na 156 profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.

 • Michal Pospíšil
  32

  Zprávy

  Pospíšil se v Rakousku o ránu nevešel do TOP 10

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  O jednu ránu méně a Michal Pospíšil by se býval vešel do TOP 10 pořadí turnaje Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu. I když předvedl ve finálovém kole konzistentní výkon a došel v paru, celkové skóre -6 nestačilo na lepší než na konečné dělené 12. místo.

 • Michal Pospíšil
  33

  Zprávy

  Pospíšil je v Rakousku šestý, v Turecku začal nejlépe Mrůzek

  26. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na své premiérové vítězství na Pro Golf Tour v kariéře bude v pátek útočit Michal Pospíšil. Ten je na turnaji v rakouském Haugschlagu po dvou kolech na skvělém děleném šestém místě. Pětici Čechů na Challenge Tour v Turecku se naopak nedařilo, par nepokořil nikdo.

 • Michal Pospíšil
  34

  Zprávy

  Pospíšil je ránu od TOP 10, dobře začal i Příhoda

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už desátý turnaj v sezoně Pro Golf Tour, ale první na evropském území, odstartoval ve středu v rakouském Haugschlagu. Z pětice českých hráčů se v úvodním kole dařilo pouze Michalu Pospíšilovi s Martinem Příhodou, ostatní propadli.

 • Filip Mrůzek
  35

  Zprávy

  Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení