Články na téma: Pro Golf Tour

 • Aleš Kořínek
  31

  Zprávy

  Kořínek drží formu, na Pro Golf Tour útočí na vítězství

  13. července 2018 – pv

  Aleš Kořínek má v polovině sezóny formu. Po druhém místě z domácí profi túry na Albatrossu hraje i další týden o špičkové umístění. Tentokrát na evropské scéně na Pro Golf Tour. V pátek zahrál parádní druhé kolo za -5, které ho vyneslo na dělené čtvrté místo.

 • Michal Pospíšil
  32

  Bleskovky

  Pospíšil je na Pro Golf Tour v TOP 10. Skvěle začal i Kořínek

  12. července 2018 – pv

  Do dalšího turnaje Pro Golf Tour vstoupil opět parádně Michal Pospíšil. Po prvním kole za 69 ran (-2) je na děleném osmém místě. I Aleš Kořínek začal na Gut Bissenmoor Classic výborně, na první devítce se dostal na skóre -3, první kolo však nakonec došel v paru.

 • Michal Pospíšil
  33

  Zprávy

  Pospíšil si na Pro Golf Tour došel pro třetí TOP 10

  7. července 2018 – haf

  Další povedený turnaj odehrál na Pro Golf Tour český profesionál Michal Pospíšil. Na nizozemském Broekpolder International Open 2018 si připsal letošní třetí TOP 10, když se skóre -3 obsadil dělenou osmou příčku. Finálové kolo odehrál za 71 ran (-1).

 • Michal Pospíšil
  34

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou si pohoršily. Pospíšil naopak zaútočil

  6. července 2018 – pv

  Lucie Hinnerová s Hanou Ryškovou mají za sebou finále turnaje LET Acces Series s dlouhým názvem Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open. Obě si oproti druhému kolu mírně pohoršily a skončily od sebe v rozestupu jediné rány.

 • Lucie Hinnerová
  35

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

  5. července 2018 – haf

  Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení