Články na téma: Pro Golf Tour

 • Michal Pospíšil
  31

  Zprávy

  Skvělý úspěch, ALE... Pospíšilovi došel dech a skončil čtvrtý

  1. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě po osmi jamkách finálového kola byl Michal Pospíšil nejvážnějším adeptem na vítězství na letošním turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pölten. Jenže pak přišel zlom, český profík přestal skórovat, začal chybovat a došel si "jen" pro dělené čtvrté místo.

 • Michal Pospíšil
  32

  Bleskovky

  Pospíšil dál drží senzační vedení, daří se i Tintěrovi

  31. května 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako po prvním kole je i po tom druhém Michal Pospíšil na prvním místě turnaje Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten, o které se dělí se dvěma amatéry. Cutem prošli také Lukáš Tintěra a Aleš Kořínek, Cyril Suk se Slovákem Peterem Valáškem naopak končí.

 • Michal Pospíšil
  33

  Bleskovky

  PARÁDA! Pospíšil vede turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten by mohl mít opět po roce českého vítěze. Na Stanislava Matuše by rád navázal Michal Pospíšil, který po prvním kole dělí první místo. Nerozhodila ho přitom ani odpolední zhruba hodinová pauza kvůli špatnému počasí.

 • lie3.JPG
  34

  Zprávy

  Dva Češi v TOP 5 na Pro Golf Tour! Lieser T3, Kořínek T5

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  I když nejspíš oba pomýšleli na lepší umístění a poslední kolo jim nesedlo podle představ, dosáhli Ondřej Lieser a Aleš Kořínek na turnaji prestižní Pro Golf Tour na liberecké Ypsilonce skvělého výsledku. Lieser dělí třetí místo, Kořínek páté.

 • Ondřej Lieser
  35

  Zprávy

  Skvělí Češi na Pro Golf Tour! Lieser dělí druhé místo

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Domácí prostředí liberecké Ypsilonky velmi svědčí českým účastníkům tuzemského dílu seriálu Pro Golf Tour. Čtyři z nich prošli cutem, tři jsou v TOP 10 a Ondřej Lieser po dvou kolech dokonce dělí druhé místo a na vedení ztrácí jedinou ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení