Články na téma: Rickie Fowler

 • Justin Rose
  1

  Zprávy

  Woods došel pouze v paru, Rose i přes špatný spánek zaútočil

  8. září 2018 – haf

  Tiger Woods a Rory McIlroy neudrželi na BMW Championship vedení. McIlroy totiž v pátek zamířil pouze ránu pod par, Woods par nepokořil. Předstihli je tak jiní, především lídr Xander Schauffele. Na špici jsou pak nově také Justin Rose nebo Rickie Fowler.

 • Tiger Woods a Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler se vrací do FedEx Cupu ve společnosti Woodse

  6. září 2018 – pv

  Nebývá často, že nejatraktivnější flight turnaje play off utvoří hráči na 25. až 27. místě pořadí FedEx Cupu. Tentokrát to ale bude ten případ v prvních dvou kolech BMW Championship, kdy spolu půjdou po hřišti Tiger Woods, Rickie Fowler a Jordan Spieth.

 • Rickie Fowler
  3

  Bleskovky

  Rickie Fowler vynechá i druhý turnaj play off, co Ryder Cup?

  28. srpna 2018 – haf

  Závěr sezony se nevyvíjí podle představ Rickieho Fowlera ani jeho fanoušků. Populární Američan totiž musí kvůli zranění vynechat i druhý turnaj play off FedEx Cupu a nikdo zatím neví, kdy bude stoprocentně zdravý. Ryder Cup je tu přitom už za měsíc!

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Woods nepolevuje, přidal další turnaj. Fowler naopak ubral

  16. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Jeden výlet do Philadelphie přidal Tiger Woods do svého turnajového itineráře pro blížící se play off FedEx Cupu. Svou účastí tak ozdobí jak BMW Championship, tak i dříve potvrzené The Northern Trust a Dell Technologies Championship.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Další šance pro Fowlera? Woods po špatném startu zahájil parem

  10. srpna 2018 – haf

  Poté, co Sergio Garcia vyhrál loni Masters, převzal štafetu "nejlepšího hráče, který nikdy nevyhrál major" Rickie Fowler. Další šanci to změnit má populární Američan v tomto týdnu, když vstoupil skvěle do 100. PGA Championship. Tiger Woods naopak začal průměrně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení