Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Zprávy

  Proč Fowlera fanoušci tak milují? Díky trofejím to není

  5. února 2019 – pv

  Rickie Fowler v neděli opět potvrdil, že patří mezi nejoblíbenější a nejvlivnější golfisty současnosti. A to i přesto, že na Waste Management Phoenix Open vyhrál teprve svůj pátý turnaj na PGA Tour v kariéře. Počet trofejí je ostatně to jediné, za co bývá kritizován.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler schytal spoustu ran, pátý titul ale vydřel

  4. února 2019 – haf

  Mohl si připadat jako boxer, který je v ringu pod sprškou ran soupeře, dvakrát je počítán, ale v závěru kola ze sebe vyždímá poslední zbytky především psychických sil a pro dlouho očekávaný titul si přeci jen dojde. Tak nějak lze nejlépe popsat triumf Rickieho Fowlera na letošním Waste Management Phoenix Open. Byl naprosto vydřený.

 • Rickie Fowler
  3

  Zprávy

  Fowler zvýšil svůj náskok, trest pro McCarthyho byl zrušen

  3. února 2019 – haf

  Rickie Fowler i ve třetím kole letošního Waste Management Phoenix Open potvrdil, že se mu v TPC Scottsdale dlouhodobě daří a před nedělním finále si vypracoval náskok čtyř ran. Dvě rány pak byly vráceny Dennymu McCarthymu, který dostal v pátek bizarní trest.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Mickelson se podepsal fanynce na botu, Fowler ujal vedení

  2. února 2019 – haf

  To, co se Rickiemu Fowlerovi nepovedlo ve čtvrtek, zvládl na Waste Management Phoenix Open v pátek. Na poslední jamce svého druhého kola zahrál birdie a ujal se vedení o ránu před svým parťákem a na aktuálním turnaji i spolubydlícím Justinem Thomasem.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler s Thomasem se na Phoenix Open dělí o dům i vedení

  1. února 2019 – haf

  Stejné chyby, stejné známky. A také stejný barák! Replikou z populární filmu o Marečkovi, co měl podávat pero, se dá zhodnotit první kolo letošního WM Phoenix Open. Ovšem tentokrát v pozitivním duchu. Justin Thomas a Rickie Fowler totiž zatím jedou na stejné vlně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení