Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler, Tiger Woods, Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Woods prošel cutem o ránu, Fowlera potopil strom

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Hvězdný flight na The Players je minulostí. Jen Tiger Woods si z něj zahraje i o víkendu, i když cutem prošel o jedinou ránu. Dvě rány naopak chyběly k postupu Rickiemu Fowlerovi, který měl v závěru druhého kola obrovskou smůlu. Do trháku šel v Ponte Vedra Beach Webb Simpson.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Woods a Mickelson
  3

  Zprávy

  Flight snů? The Players spojí Woodse, Fowlera a Mickelsona

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit atraktivnější golfový flight. Úvodní dvě kola letošního The Players totiž nabídnou spojení pravděpodobně tří nejoblíbenějších hráčů současnosti - Tigera Woodse, Phila Mickelsona a Rickieho Fowlera. Ti si takto společně zahrají vůbec poprvé.

 • Rickie Fowler
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Fowlerova odpověď! Dal eagle putt z 23 metrů

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Golf prostě někdy nemá logiku. O uplynulém víkendu se o tom přesvědčil mimo jiné také Rickie Fowler, který v sobotu potřeboval na šest metrů čtyři putty, aby o den později poslal do jamky pokus do eaglu z více jak 23 metrů! A pak hrajte vyrovnaný golf.

 • Rickie Fowler
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Šok pro Fowlera, zahrál čtyřputt z šesti metrů

  6. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler si musel po dohrání 3. kola Wells Fargo Championship pořádně drbat hlavu. Místo toho, aby si před finálovým kolem vytvořil skvělou výchozí pozici, si ji nečekaným čtyřputtem na sedmnáctce pořádně ztížil. Do té doby hrál přitom parádní golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení