Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Monstrózní drive Fowlera dlouhý 419 metrů!

  15. července 2018 – haf

  Rickie Fowler má podle všeho před blížícím se The Open báječnou formu. Na Scottish Open bude v neděli bojovat o vítězství, když na děleném druhém místě ztrácí na lídra jedinou ránu.

 • Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Fowler je ve Skotsku druhý, o titul bojuje opět také Knox

  14. července 2018 – haf

  Velké drama slibuje finálové kolo letošního ASI Scottish Open, které je generálkou na The Open v příštím týdnu. Po třech kolech dělí nejlepších sedmnáct hráčů pouhé čtyři rány, jsou přitom mezi nimi třeba Rickie Fowler nebo vítěz z minulého týdne Russell Knox.

 • Lee Westwood
  3

  Bleskovky

  Ve Skotsku padají rekordy. O triumf hrají Fowler i Westwood

  13. července 2018 – pv

  Hvězda srpnového D+D REAL Czech Masters Lee Westwood nadále ukazuje svou parádní letní formu. Pětačtyřicetiletý Angličan je na Scottish Open stále ve hře o vítězství, když v polovině turnaje ztrácí na děleném šestém místě čtyři rány na vedení. Ještě o ránu lépe je na tom Rickie Fowler.

 • fow3.jpg
  4

  Bleskovky

  Fowler ve Skotsku září, stejně jako hvězdy Czech Masters

  12. července 2018 – pv

  Rickie Fowler zahájil parádně poslední přípravu na The Open. Na Aberdeen Standard Investments Scottish Open v Gullane. Po svém kole za 64 ran (-6) dlouho dělil vedení, než o ho jedinou ránu překonal pouze další Američan Luke List. Skvěle začala i hvězda Czech Masters Lee Westwood.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler vyhrál ruku krásné Allison. Teď je čas vyhrát i major

  14. června 2018 – GolfExtra.cz

  Deset minut cesty od Shinnecock Hills, které v tomto týdnu hostí US Open, se nachází Southampton Beach. Tato malebná pláž ve východním cípu Long Islandu v New Yorku dosud neměla v životě Rickieho Fowlera žádný význam. Až do minulého týdne.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení