Články na téma: Rickie Fowler

 • Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Stroud trefil v Las Vegas eso, Spieth a Fowler řádili s putterem

  2. listopadu 2018 – pv

  Až čas ukáže, jestli Jordan Spieth nechal opravdu všechny své trable z loňské sezóny za sebou, ale do té nové vstoupil skvěle. V Las Vegas se mu dařilo především na greenech jako za starých časů a v prvním kole zahrál 66 ran. K vidění už bylo i eso v podání Chrise Strouda.

 • Justin Thomas, Tiger Woods a Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Woods konečně oslavil své vítězství. Přišli i Thomas a Fowler

  8. října 2018 – pv

  Tiger Woods se po dvou týdnech konečně dočkal oslavy svého 80. vítězství na PGA Tour, kterého dosáhl na závěrečném turnaji play off FedEx Cupu v Atlantě. Hned po něm nebyl čas, protože spěchal do Paříže na Ryder Cup. A po debaklu, který tam Američané utržili, zase nebyla nálada.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Eagle na závěr. Woods po 1. kole vede společně s Fowlerem

  21. září 2018 – pv

  Tiger Woods předvedl v East Lake parádní závěr prvního kola finále FedEx Cupu. Na TOUR Championship začal za 65 ran a se skóre -5 sdílí čelo leaderboardu s Rickiem Fowlerem.

 • Justin Rose
  4

  Zprávy

  Woods došel pouze v paru, Rose i přes špatný spánek zaútočil

  8. září 2018 – haf

  Tiger Woods a Rory McIlroy neudrželi na BMW Championship vedení. McIlroy totiž v pátek zamířil pouze ránu pod par, Woods par nepokořil. Předstihli je tak jiní, především lídr Xander Schauffele. Na špici jsou pak nově také Justin Rose nebo Rickie Fowler.

 • Tiger Woods a Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler se vrací do FedEx Cupu ve společnosti Woodse

  6. září 2018 – pv

  Nebývá často, že nejatraktivnější flight turnaje play off utvoří hráči na 25. až 27. místě pořadí FedEx Cupu. Tentokrát to ale bude ten případ v prvních dvou kolech BMW Championship, kdy spolu půjdou po hřišti Tiger Woods, Rickie Fowler a Jordan Spieth.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení