Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Zprávy

  Fowler už má zase deku, ale major pořád ne. Můj čas přijde, tvrdí

  11. června 2019 – pv

  Od té doby, co měl Rickie Fowler jako mladík dlouhé vlasy, už uteklo mnoho let a v jeho životě se změnila spoustu věcí. Přestěhoval se na Floridu, kde si pořídil luxusní sídlo blízko Tigera Woodse, našel konečně dívku svého srdce a zasnoubil se, vyhrál několik turnajů. Jedna věc se ale pořád nezměnila.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler udělal změnu v bagu a v Texasu začal skvěle

  5. dubna 2019 – haf

  Na poslední chvíli před startem Valero Texas Open se rozhodl Rickie Fowler udělat změnu ve svém bagu a vyplatilo se. I díky změně shaftů zahrál první kolo za 68 ran (-4) a na děleném šestém místě ztrácí na vedoucího Si Woo Kima dvě rány.

 • Rickie Fowler, Arnold Palmer, Puma
  3

  Zprávy

  Vzpomínky na Palmera ožívají. Fowler opět vyladil outfit

  7. března 2019 – pv

  Málokdo bavil fanoušky tak jako legendární Arnold Palmer. Král, jak se mu přezdívalo, to uměl i mnoho let poté, co herně dávno uplynuly jeho nejlepší časy. Ostatně jedna z jeho vůbec nejpamátnějších ran byl jeho poslední švih na jeho vlastním turnaji v roce 2004.

 • Rickie Fowler
  4

  Bleskovky

  Fowler už byl "jen" divák, opět ukázal svou extratřídu

  4. března 2019 – haf

  Poté, co na svůj pátý titul na PGA Tour čekal skoro dva roky, šestý mohl přijít přesně po měsíci. Nakonec se ale Rickie Fowler musel na Honda Classic spokojit s děleným druhým místem, které přijal, jak je mu vlastní, s velkou noblesou. Naštvání u něho prostě nehledejte.

 • Keith Mitchell
  5

  Zprávy

  Ani Koepka, ani Fowler. Hondu vyhrál ten, co neumí vyhrávat

  4. března 2019 – haf

  Keith Mitchell je bezesporu skvělým golfistou, ale jestli mu něco v jeho zatím relativně krátké kariéře nešlo, tak vyhrávat turnaje. V neděli to ale možná změnil. Díky birdie na poslední jamce získal na Honda Classic svůj první titul na PGA Tour. Porazil přitom velká jména.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení