Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Zprávy

  To bude finále! Fowler je první, Rahm druhý, Lefty pátý

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Dlouho to vypadalo, že po třetím kole Waste Management Phoenix Open se bude nejvíce mluvit o jiných jménech. Jenže Rickie Fowler předvedl parádní finiš, když se s kolem v TPC Scottsdale rozloučil třemi berdíky, a před finálovou rundou se ujal vedení.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler už vede, Lefty je v TOP 10. Spieth nedal cut

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rekordní návštěva viděla v pátek druhé kolo letošního Waste Management Phoenix Open, po kterém se dostali do děleného vedení Rickie Fowler a Bryson DeChambeau (oba -10). Skvělý ten v Arizoně prožil také Phil Mickelson, který se probojoval už do elitní desítky.

 • Rickie Fowler
  3

  Zprávy

  Fowler si nasadil recyklovanou čepici a opět hraje na špici

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler má opět po roce skvěle rozehraný turnaj v Arizoně. Na Waste Management Phoenix Open po prvním kole dělí druhou příčku, když na vedoucího Billa Haase ztrácí dvě rány. Na svou stranu si pak možná snaží získat přízeň bohů životního prostředí.

 • Rickie Fowler
  4

  Bleskovky

  Pocta pro Fowlera, je nejlépe chovající se celebritou

  8. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler není jedním z nejoblíbenějších golfistů světa jen tak pro nic za nic. Svým chováním jak na hřišti tak mimo něj získává na svou stranu většinu golfových příznivců a nejen jich, jak ukázalo hlasování o nejlépe se chovající celebritu mezi mladými Američany.

 • Rickie Fowler
  5

  Bleskovky

  Fowler splnil umírajícímu poslední přání. Zahráli si spolu

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler patří mezi nejpopulárnější hráče současnosti a tento příběh jen ilustruje, proč tomu tak je. V říjnu se vypravil do Atlanty za Dr. Reyesem, který bojoval s těžkou nemocí. Když o několik dní později zemřel, Fowler mu věnoval své vítězství na Hero.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení