Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Fowler trefil parádní hole out do eaglu

  28. června 2019 – haf

  Parádní rána se povedla Rickiemu Fowlerovi během prvního kola Rocket Mortgage Classic. Na pětiparové sedmnáctce poslal přímo do jamky svou třetí ránu z fairwaye a byl z toho hole out eagle.

 • Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Další hvězda pro Scottish Open. Přijede i Fowler

  20. června 2019 – pv

  Startovní listina Aberdeen Standard Investments Scottish Open se rozrostla o další hvězdné jméno ze zámoří. Účast v The Renaissance Clubu potvrdil Rickie Fowler. Před ním už také Matt Kuchar, Justin Thomas nebo evropské hvězdy Rory McIlroy a Henrik Stenson.

 • Rickie Fowler
  3

  Zprávy

  Fowler už má zase deku, ale major pořád ne. Můj čas přijde, tvrdí

  11. června 2019 – pv

  Od té doby, co měl Rickie Fowler jako mladík dlouhé vlasy, už uteklo mnoho let a v jeho životě se změnila spoustu věcí. Přestěhoval se na Floridu, kde si pořídil luxusní sídlo blízko Tigera Woodse, našel konečně dívku svého srdce a zasnoubil se, vyhrál několik turnajů. Jedna věc se ale pořád nezměnila.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Fowler udělal změnu v bagu a v Texasu začal skvěle

  5. dubna 2019 – haf

  Na poslední chvíli před startem Valero Texas Open se rozhodl Rickie Fowler udělat změnu ve svém bagu a vyplatilo se. I díky změně shaftů zahrál první kolo za 68 ran (-4) a na děleném šestém místě ztrácí na vedoucího Si Woo Kima dvě rány.

 • Rickie Fowler, Arnold Palmer, Puma
  5

  Zprávy

  Vzpomínky na Palmera ožívají. Fowler opět vyladil outfit

  7. března 2019 – pv

  Málokdo bavil fanoušky tak jako legendární Arnold Palmer. Král, jak se mu přezdívalo, to uměl i mnoho let poté, co herně dávno uplynuly jeho nejlepší časy. Ostatně jedna z jeho vůbec nejpamátnějších ran byl jeho poslední švih na jeho vlastním turnaji v roce 2004.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení