Články na téma: Roman Šebrle

 • Aleš Kořínek
  1

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Michal Pospíšil
  2

  Zprávy

  Pospíšil je ránu od TOP 10, dobře začal i Příhoda

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už desátý turnaj v sezoně Pro Golf Tour, ale první na evropském území, odstartoval ve středu v rakouském Haugschlagu. Z pětice českých hráčů se v úvodním kole dařilo pouze Michalu Pospíšilovi s Martinem Příhodou, ostatní propadli.

 • Jan Cafourek
  3

  Zprávy

  Cafourek vyhrál na Zbraslavi, Šebrle senzačně čtvrtý

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Závěrečný letošní domácí profi turnaj ovládl na pražské Zbraslavi Jan Cafourek. Na Prague Golf Masters, jednodenním Pro-Amu, porazil až v play-off svého parťáka z týmu Relmostu Filipa Mrůzka, když oba zahráli za parádních 66 ran (-6). Dělený čtvrtý skončil Roman Šebrle.

 • Roman Šebrle
  4

  Zprávy

  Šebrle: Po kartě na Czech Masters pokukuji, ale není to můj cíl

  13. dubna 2017 – Petr Vlček

  Až si to na konci dubna početné startovní pole z celé Evropy rozdá na Zbraslavi o dvě karty na D+D REAL Czech Masters a šest karet na dva další turnaje Challenge Tour pořádané Relmostem, nebude u toho chybět Roman Šebrle. Světová atletická ikona a televizní moderátor přijede zkusit štěstí jako mnoho dalších.

 • Roman Šebrle
  5

  Bleskovky

  Šebrle mění hole! Do bagu dal nová dřeva, železa i plasty

  5. října 2016 – GolfExtra.cz

  Roman Šebrle musel ze svých golfových ambicí v posledních dvou letech ustoupit. Sám moc dobře ví, že s jinými zaměstnáními mezi profíky zářit nebude, a tak se golfem hlavně především baví.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení