Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  McIlroy by omezil alkohol mezi fanoušky, je pro pivo

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Mezi fanoušky a hráči na PGA Tour to začíná trochu skřípat. Neustále se množící incidenty vygradovaly v minulém týdnu v sobotu, kdy se Rory McIlroy dostal do konfrontace s divákem, který pořvával na jeho manželku Ericu. Jedná se přitom jen o další případ, nic nového.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy zopakoval v Bay Hill Woodsův vítězný putt

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Přišlo vám, že už jste závěrečný putt Roryho McIlroye na letošním Arnold Palmer Invitational už někdy viděli? Měli jste pravdu! McIlroy dal po 10 letech vzpomenout na vítězný putt Woodse z roku 2008. Tiger tehdy vyhrál turnaj o jedinou ránu, Rory letos o tři.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Probuzení v pravou chvíli, McIlroy vyhrál v Bay Hill

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy začínal pomalu propadat skepsi. Po zdařilém vstupu do golfového roku na European Tour se mu po přesunu do zámoří nedařilo. Z golfového spánku se však probudil v pravou chvíli - tři týdny před Masters vítězstvím na Arnold Palmer Invitational.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods si udržel šance na vítězství, McIlroy se probudil

  18. března 2018 – GolfExtra.cz

  Dvě rány ze ztráty na vedení umazal v sobotu Tiger Woods, který tak před finále Arnold Palmer Invitational ztrácí už jen pět ran. Udržel tak své šance na vítězství v turnaji, kde v kariéře triumfoval už osmkrát.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy se trápí, posledních šest kol zahrál za +14

  10. března 2018 – GolfExtra.cz

  Chtěl se co nejlépe připravit na Masters, kde by konečně rád uzavřel kariérní Grand Slam. Jenže Rory McIlroy se zatím letos v zámoří nemůže chytnout. Posledních šest kol dokonce zahrál pokaždé nad par hřiště, což je jeho druhá nejhorší série na PGA Tour v kariéře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení