Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  Lídr McIlroy chce porazit USA, nikoliv Woodse

  27. září 2018 – haf

  Ví, že bude jedním z lídrů evropského rydercupového týmu. Musí jím být. Rory McIlroy patří k tomu nejzkušenějšímu a také nejlepšímu, co má kapitán Thomas Bjorn v šatně. McIlroy se své role nezříká a varuje, že soustředit se pouze na Tigera Woodse by byla velká chyba.

 • Rory McIlroy a Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  Nejvíce bodů udělají DJ, Rose a McIlroy, tvrdí bookemakeři

  18. září 2018 – GolfExtra.cz

  Američtí fanoušci očekávají, že lídrem jejich týmu v nadcházejícím Ryder Cupu bude Dustin Johnson. Na evropské straně by to měli v Paříži být Justin Rose a Rory McIloy. Vyplývá to z kurzů vypsaných bookmakery z Las Vegas.

 • Justin Rose
  3

  Zprávy

  Vedení se ujal Rose, stíhají ho McIlroy i Fowler. Woods atakuje TOP 10

  9. září 2018 – haf

  Třetí skvělé kolo vyneslo na BMW Championship do vedení Justina Rose. Jeho náskok před finálovým kolem třetího turnaje play off FedEx Cupu je však minimální. Jedinou ránu na něho ztrácejí Rory McIlroy a Xander Schauffele, dvě Rickie Fowler a Tommy Fleetwood.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Woods si opět polepšil, do hry o titul se dostal i McIlroy

  3. září 2018 – haf

  Druhé kolo pod par v řadě znamenalo pro Tigera Woodse na Dell Technologies Championship další posun už na dělené 16. místo, na ty nejlepší před finálovým kolem ale stále ztrácí. Nejlépe to má před pondělním finále v TPC Boston rozehrané Mexičan Abraham Ancer.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy vynechá první kolo play off. Potřebuje se najít

  19. srpna 2018 – pv

  Ačkoliv měl Rory McIlroy původně na The Northern Trust startovat, nakonec úvodní podnik play off FedEx Cupu vynechá. Minulý týden po PGA Championship to teprve zvažoval, nyní své rozhodnutí potvrdil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení