Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy a Harry Diamond
  1

  Bleskovky

  Rory si jako caddieho ponechá kamaráda z dětství

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Další zásadní věc, kterou musel Rory McIlroy rozlousknout předtím, než zkraje roku 2018 vstoupí do nové sezóny, bylo obsazení místa svého caddieho. Rozhodl se poněkud překvapivě. Na bagu si ponechá svého kamaráda Harryho Diamonda.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  McIlroy si naplánoval těžké jaro. Cílem je vyhrát Masters

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy si zřejmě řekl, že z frustrace, kterou mu způsobila minulá sezóna, se nejlépe dostane hraním turnajů. A proto si jich po svém plánovaném návratu v roce 2018 naplánoval požehnaně. Před Masters je zatím na startovní listině osmi podniků.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  McIlroy se vrátí v lednu na turnaji ET v Abú Zabí

  26. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Bývalá světová jednička Rory McIlroy oznámila, kdy vstoupí do nové sezóny. Bude to v lednu na turnaji European Tour v SAE. Na Abu Dhabi HSBC Championship bude startovat po boku aktuální světové jedničky Dustina Johnsona.

 • Gavin Green
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Rekonstrukce historické rány McIlroye

  25. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Při právě probíhajícím UBS Hong Kong Open nechala European Tour originálním způsobem zavzpomínat na geniální záchranou ránu Roryho McIlroye z roku 2008 na tomto turnaji. Do akce povolala trojici účastníků letošního ročníku, a dala jim dva pokusy na zahrání identického úderu.

 • Petr Dědek a Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  Dědek si McIlroye nevšiml, pak spolu vyrazili na hřiště

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  To si takhle jdete dát tréninkovou rundu a najednou vedle vás stojí Rory McIlroy. Přesně to se stalo ve středu v Dubaji Petru Dědkovi juniorovi, který si navíc aktuálně devátého hráče světa vůbec nevšiml. Pak s ním ale strávil na hřišti celou osmnáctku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení