Články na téma: Rory McIlroy

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Bude McIlroye zase bolet hlava? V Rivieře opět pocítí Tigermánii

  14. února 2019 – pv

  PGA Tour má před sebou poslední ze série pěti turnajů na západním pobřeží USA a Genesis Open slibuje velkou podívanou. Nabízí hvězdné startovní pole včele s Tigerem Woodsem či Philem Mickelsonem, který do Riviera Country Clubu přijel jako vítěz z Pebble Beach.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  McIlroyova výzva: na slavném ostrovním greenu se moc neukázal

  8. února 2019 – jom

  Sedmnáctá jamka TPC Sawgrass na Floridě je jednou z nejproslulejších jamek v golfovém světě a tradičním epickým závěrem kol prestižního turnaje The Players. Nikterak dlouhý, ale velmi záludný par 3 s ostrovním greenem v minulosti vytrestal už řadu hráčů. Rory McIlroy se měsíc před startem turnaje pokusil zasáhnout green všemi holemi v bagu. Jak dopadl?

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  McIlroy si Torrey Pines zamiloval, až na ty daně

  28. ledna 2019 – haf

  Vůbec poprvé v kariéře se v minulém týdnu zúčastnil Rory McIlroy turnaje Farmers Insurance Open. A populární akci v Torrey Pines si velmi rychle zamiloval, a to nejen díky povedenému výsledku, když obsadil dělenou pátou příčku. Stěhovat se sem ale nebude.

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  McIlroy golfového tanečníka pochválil, start by mu nedal

  24. ledna 2019 – haf

  Rory McIlroy jde svými prohlášeními opět trochu proti proudu. Zatímco golfový svět se těší na start Korejce Ho-sung Choie na AT&T Pebble Beach Pro-Am, severoirský golfista z něho ale úplně nadšený není. Přesto má pro svého kolegu slova uznání.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy navázal na loňské krachy. Přesto získal sebevědomí

  7. ledna 2019 – pv

  Čtvrté místo v takové konkurenci není vyloženě propadák. Ale Rory McIlroy dal na Havaji přeci jen vzpomenout na krachy, kterých se loni v závěrečných kolech dopouštěl, pokud šel v posledním flightu. I na Sentry Tournament of Champions z takové pozice nezvítězil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení