Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  Historie se opakuje. McIlroy jel znovu s policejní eskortou

  19. srpna 2019 – pv

  Rory McIlroy v Medinach opět po sedmi letech dostal policejní doprovod, aby se dostal na hřiště. Historie se opakovala na BMW Championship v sobotu před třetím kolem. Tentokrát však nikoliv kvůli špatně nastavenému budíku.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  Zázrak v Medinah i objev budoucí lásky. Rorymu najíždí vzpomínky

  15. srpna 2019 – pv

  Jedno z prvních témat na setkání s médii před BMW Championship v Medinah ani jiné být nemohlo. Rory McIlroy byl požádán, aby zavzpomínal na ono chaotické odpoledne před sedmi lety na stejném místě, které, jak se později ukázalo, mu převrátilo život naruby.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  McIlroy dostal trest, pak mu ho zrušili. Vede DJ, Woods odstoupil

  10. srpna 2019 – haf

  Fakt, že se Dustin Johnson dostal do vedení The Northern Trust nebyl největší událostí pátečního programu úvodního turnaje play-off FedEx Cupu. Už předtím na sebe strhl pozornost svým odstoupením Tiger Woods, Rory McIlroy pak úspěšně odolal trestu dvou ran.

 • Matt Kuchar, Rory McIlroy a Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  McIlroy vytrolil Kuchara. Koepka se smál snad nejvíc v životě

  8. srpna 2019 – pv

  Matt Kuchar by nejradši dávno zapomněl na incident ze začátku letošní sezóny, který mu neudělal vůbec dobrou pověst a který tak trochu odhalil jeho vztah k penězům. To by tu ale nesměl být Rory McIlroy, který mu to drsně připomněl. Vše bylo samozřejmě myšleno s humorem, ale…

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy si v Memphisu spravuje náladu, druhý je Koepka

  28. července 2019 – haf

  Jen týden poté, co musel na domácím The Open překonat obří zklamání, si Rory McIlroy zahraje v Memphisu o další velký titul. Před finálovým kolem WGC-FedEx St. Jude Invitational totiž se skóre -12 vede, jen ránu na něho však ztrácí světová jednička Brooks Koepka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení