Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  Ke grandslamu daleko. McIlroye zaskočily pomalé greeny

  12. dubna 2019 – pv

  Rory McIlroy ve čtvrtek nezahájil dobře svůj útok na kariérní grandslam. Jeden z největších favoritů Masters se v prvním kole nepřizpůsobil pomalým greenům a místo toho, aby jako mnozí další favorité využil nečekaně příznivých skórovacích podmínek, donesl skóre +1. Z velkých jmen však nebyl sám, komu se na úvod prvního majoru sezóny nedařilo.

 • Masters
  2

  Zprávy

  Zbývá poslední volné místo na Masters. Šanci nabízí Valero

  4. dubna 2019 – pv

  První major roku se hraje již za týden. V pořadí 83. ročník Masters už zná všechny své účastníky, kteří se pokusí získat nejošklivější, přesto nejvíc vytoužený kus oděvu do svého šatníku – zelené sako z Augusty. Jeden hráč ale do 86členného startovního pole ještě může přibýt. Vítěz Valero Texas Open.

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Rory podlehl Tigermánii. Pak se omlouval na Instagramu

  2. dubna 2019 – pv

  Po sobotní porážce v ostře sledovaném souboji s Tigerem Woodsem v osmifinále WGC jamkovky odmítl Rory McIlroy všechny žádosti o rozhovor. A že jich nebylo málo. Zvrat, který ho potkal na 16. jamce, na které mohl vyrovnat, byl natolik frustrující, že si přál akorát co nejrychleji a beze slov opustit hřiště.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods vyřadil Mclroye, pak ztroskotal na dánském překvapení

  31. března 2019 – pv

  Fanoušci v Austin Country Clubu v Texasu i po celém světě zažili v sobotu výjimečný golfový zážitek. Připravil jim ho Tiger Woods, ale i další hráči na WGC-Dell Technologies Match Play, kde se v osmifinále a čtvrtfinále událo opravdu hodně věcí. Zpráva číslo jedna však zní, že Woods už dohrál.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods se zachránil. Svět čeká na jeho bitvu s McIlroyem

  30. března 2019 – pv

  Tiger Woods bude na jamkovce v Austinu pokračovat i o víkendu, když po pátečním vítězství nad Patrickem Cantlayem postoupil ze základní skupiny. Musel mu k tomu ale pomoci Aaron Wise, který v druhém zápase skupiny deklasoval Brandta Snedekera. V osmifinále čeká Woodse elektrizující souboj s Rorym McIlroyem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení