Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Dělené 5. místo jako nejhorší výsledek. To má jen McIlroy

  17. února 2020 – pv

  Rory McIlroy uhrál v neděli nejhorší výsledek v nové sezóně PGA Tour. To zní mnohem hůře, než to je, protože ten nejhorší výsledek je dělené páté místo. Pravdou je, že McIlroy útočí v každém turnaji na vítězství. I proto je od minulého pondělí světovou jedničkou.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  McIlroy už dělí vedení, Riviera slibuje golfový spektákl

  16. února 2020 – haf

  Finálové kolo Genesis Invitational slibuje velkolepou podívanou. Na prvním místě se totiž po třech kolech sešli tři velcí golfoví šampioni Rory McIlroy, Adam Scott a Matt Kuchar, kteří půjdou společně v závěrečném flightu. A další velká jména ještě čekají na svou šanci.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Woods hecoval McIlroye, ten dal málem hole out

  13. února 2020 – haf

  Na podobnou ránu by si troufl málokdo. Ale Rory McIlroy ukázal, že má nervy ze železa a pevnou ruku, která se jen tak neroztřese. Ze 145 metrů tak zahrál ránu na jamku, jejíž vlajku držel Tiger Woods. A byl z toho málem neuvěřitelný hole out!

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  McIlroy plánuje náročné jaro. Bude hrát i v týdnu před Masters

  7. února 2020 – pv

  Ačkoliv to u těch největších hvězd nebývá časté, Rory McIlroy bude hrát turnaj v týdnu před Masters. Od pondělí nová světová jednička se na Valero Texas Open vrátí poprvé od roku 2013, aby zde vyladila formu na jediný major, který jí chybí ve sbírce.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy se rozpovídal. Nechal nahlédnout do své duše

  5. února 2020 – pv

  Když už se Rory McIlroy rozpovídá, stojí to většinou za to. Naposledy se vyhnul prázdným slovům a frázím v rozhovoru pro irský Independent, kde s upřímností sobě vlastní odpovídal na témata, na která se ho reportér Paul Kimmage ptal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení