Články na téma: Rory McIlroy

 • Domov, kde strávil Rory McIlroy své dětství
  1

  Zprávy

  Roryho domov z dětství na prodej, jen za 7 milionů!

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud se právě poohlížíte po nějakém tom novém domově, nebo třeba jen víkendové chatě, máme pro vás jeden tip. Je sice trochu z ruky, ale nestojí až tak nesmyslné peníze a měli byste doma skvělé golfové zázemí. Ale teď to hlavní - v tomto domě vyrůstal Rory McIlroy.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  McIlroy: Jsem lepší hráč, než když jsem vyhrával majory

  9. října 2017 – GolfExtra.cz

  Přestože ještě není ani polovina října, golfový rok 2017 už pro Roryho McIlroye skončil. A jednalo se o měsíce plné frustrace a nenaplněných cílů, s čímž je McIlroy rozhodnutý něco udělat. I proto ho už letos na turnaji nikdo neuvidí a on sám nevezme hole šest týdnů do ruky.

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Monstrózní drive McIlroye na 18 v St. Andrews

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy neprožil ideální první kolo svého letos posledního turnaje, kterým je skotský Alfred Dunhill Links Championship. Rozloučil se s ním však berdíkem, který přišel po neuvěřitelném drivu na 18. jamce ve slavném St. Andrews.

 • Rory McIlroy a Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Rory o Tigerovi: Může odejít se vztyčenou hlavou

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Když Tiger Woods začátkem týdne připustil, že už se nikdy nemusí vrátit k soutěžnímu golfu, golfový svět si uvědomil, že to, čeho se už několik let bojí, může reálně nastat. Rory McIlroy si pak myslí, že Tiger už nemusí nikomu nic dokazovat a může odejít se vztyčenou hlavou.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy chce jednu World Tour. Je to prý nevyhnutelné

  23. září 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy přišel se zajímavou vizí o budoucnosti vrcholných profesionálních soutěží. Podle něj je potřeba spojit PGA Tour s European Tour. Čtyřnásobný vítěz majoru dokonce predikuje, že se tak i v budoucnu nevyhnutelně stane.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení