Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  McIlroy saúdské petrodolary odmítl: Jde také o mravní zásady

  10. prosince 2019 – haf

  Kromě Tigera Woodse odmítl start na dalším ročníku turnaje Saudi International také Rory McIlroy. A i v jeho případě se jednalo pro organizátory akce European Tour o značné ušetření, i když oni by raději Roryho na svém turnaji viděli. Jeho ale jejich turnaj nevzrušuje.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  McIlroy se vrátil do hry o vítězství. Rahm útočí na Race to Dubai

  23. listopadu 2019 – pv

  Rory McIlroy zatím prožívá finále European Tour v Dubaji jako na horské dráze. Po parádním prvním kole za 64 ran zahrál v pátek 74, aby v sobotu zase devět ran ubral a zapsal 65. Tím se na DP World Tour Championship opět vrátil do hry o vítězství. Na celkový triumf v Race to Dubai zase zaútočil Jon Rahm.

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  McIlroy se v Dubaji trápil, Francouz zvýšil svůj náskok

  22. listopadu 2019 – haf

  Že je na golfu každý den úplně jiný si v pátek potvrdil Rory McIlroy. Ten se po senzačním 1. kole na DP World Tour Championship tentokrát trápil a na finálovém turnaji sezony European Tour si pohoršil. Francouz Mike Lorenzo-Vera naopak dál jede a zvýšil svůj náskok.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy rozjel finále v Dubaji parádně. Na závěr vystřelil ránu roku

  21. listopadu 2019 – pv

  Rory McIlroy potvrzuje i na svém závěrečném turnaji v roce 2019, že má za sebou skvělou sezónu. Ta ale ještě nekončí. Na úvod finále European Tour v Dubaji na DP World Tour Championship zahrál kolo za 64 ran a vytvořil si skvělou pozici na své letošní páté vítězství.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  McIlroy s novým kedíkem. Pro Dubaj si najal hvězdu ragby

  18. listopadu 2019 – pv

  Světová dvojka Rory McIlroy se tento týden ukázal v Dubaji s novým kedíkem. K jeho třetímu triumfu na závěrečném podniku sezóny European Tour na DP World Tour Championship se mu pokusí dopomoci Niall O’Connor, ragbyová hvězda z Irska.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení