Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  McIlroy zničil soupeře drtivým finišem a má první triumf z Kanady

  10. června 2019 – pv

  Těsno na čele leaderboadru RBC Canadian Open slibovalo před finálovým kolem drama. To se ale nekonalo. Drtivým finišem, při kterém koketoval s magickou 59, si pro sebe vzal vítězství Rory McIlroy. Vyhrál o sedm ran a na US Open odjede se svým druhým letošním triumfem.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  McIlroy už v Kanadě vede a útočí na své šesté národní Open

  9. června 2019 – pv

  RBC Canadian Open má před svým finálovým kolem zaděláno na drama. Po 54 jamkách je ve vedení hned trojice hráčů. K Mattu Kucharovi se na čelo leaderboardu dotáhli Webb Simpson a Rory McIlroy. Další tři hráči na ně ztrácejí pouhou ránu.

 • PGA Championship 2019
  3

  Bleskovky

  Co čeká Evropany za 5 let v Ryder Cupu? Nic pěkného, obávají se

  21. května 2019 – pv

  Když v neděli skončil v Bethpage letošní druhý major, nejlepší evropští hráči z něj odjížděli s obavami, co se bude za pět let dít na stejném místě při Ryder Cupu. Fanoušci nedaleko New Yorku opět ukázali, jak nepříjemné prostředí umí vytvořit těm, které nepodporují.

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  Zase v TOP 10. McIlroy jede letos na parádní vlně

  20. května 2019 – pv

  Jestli se vyplatí v golfu na něco vsadit, tak na to, že Rory McIlroy skončí v TOP 10. Kromě Masters se mu to letos povedlo na všech, čtete dobře, na všech turnajích. Naposledy v neděli na druhém majoru sezóny v Bethpage, když skončil na PGA Championship na děleném osmém místě.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  McIlroy zůstává na European Tour. Zachoval si členství

  13. května 2019 – pv

  Rory McIlroy zůstává aktivním členem European Tour, když podle zpráv britských médií splnil lhůtu pro zachování svého členství. Nakonec tak nenaplní to, co veřejně prezentoval loni v listopadu v Dubaji. Tedy že vynechá na European Tour celou následující sezónu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení