Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy a Brooks Koepka
  1

  Bleskovky

  McIlroy Koepkovi: Nemusel říkat, že už nevyhrávám majory

  22. října 2019 – pv

  Rory McIlroy odpověděl na komentáře Brookse Koepky z minulého týdne o jejich potenciální vzájemné rivalitě. Mluvil velmi diplomaticky a v zásadě s Koepkou souhlasil, i když jednu poznámku či výčitku si směrem k americké světové jedničce neodpustil.

 • Jason Day
  2

  Bleskovky

  Exhibiční Skins Game vyhrál v Japonsku Jason Day

  21. října 2019 – haf

  Premiérový ročník lukrativního ZOZO Championship měl v pondělí předehru v podobě akce MGM Resorts The Challenge: Japan Skins. Souboj čtyř hráčů vyhrál Jason Day, na děleném druhém místě skončili Tiger Woods a Rory McIlroy.

 • Brooks Koepka a Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Za sebe se nedívám, odmítá Koepka rivalitu s McIlroyem

  17. října 2019 – jom

  Ti dva hráli v uplynulé sezóně prim. Oba vyhráli třikrát. Brooks Koepka znovu vládnul majorům, Rory McIlroy si zase došel pro celkové vítězství ve FedEx Cupu, kde v přímém souboji Koepku porazil. Logicky se nabízí otázka. Nabírá rivalita mezi největšími hvězdami současného golfu nejvyšších obrátek. Američanova odpověď zní: Ne.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy našel zastání u kolegů. Hřiště by podle nich měla trestat špatné rány

  5. října 2019 – jom

  Rory McIlroy to za vyjádření o snadných hřištích na European Tour před pár dny schytal od vlastních fanoušků. Mezi hráči však našel zastání. Zdaleka není sám, kdo volá po trestání špatných ran.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroye štvou hřiště na European Tour. Jsou prý moc lehká

  2. října 2019 – pv

  Rory McIlroy ze sebe nechal v neděli v St. Andrews vybublat ven svou rostoucí frustraci z nastavení hřišť, na kterých se hrají turnaje European Tour. Jsou prý podle něj příliš lehká a netrestají dostatečně špatné rány. Samozřejmě, že za to sklidil kritiku. A tentokrát i od fanoušků, kteří za ním dosud stáli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení