Články na téma: Rory McIlroy

 • Justin Rose
  6

  Zprávy

  Vedení se ujal Rose, stíhají ho McIlroy i Fowler. Woods atakuje TOP 10

  9. září 2018 – haf

  Třetí skvělé kolo vyneslo na BMW Championship do vedení Justina Rose. Jeho náskok před finálovým kolem třetího turnaje play off FedEx Cupu je však minimální. Jedinou ránu na něho ztrácejí Rory McIlroy a Xander Schauffele, dvě Rickie Fowler a Tommy Fleetwood.

 • Rory McIlroy
  7

  Zprávy

  Woods si opět polepšil, do hry o titul se dostal i McIlroy

  3. září 2018 – haf

  Druhé kolo pod par v řadě znamenalo pro Tigera Woodse na Dell Technologies Championship další posun už na dělené 16. místo, na ty nejlepší před finálovým kolem ale stále ztrácí. Nejlépe to má před pondělním finále v TPC Boston rozehrané Mexičan Abraham Ancer.

 • Rory McIlroy
  8

  Zprávy

  McIlroy vynechá první kolo play off. Potřebuje se najít

  19. srpna 2018 – pv

  Ačkoliv měl Rory McIlroy původně na The Northern Trust startovat, nakonec úvodní podnik play off FedEx Cupu vynechá. Minulý týden po PGA Championship to teprve zvažoval, nyní své rozhodnutí potvrdil.

 • Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas
  9

  Bleskovky

  To bude flight! V Bellerive se potkají Tiger, Rory a Justin

  7. srpna 2018 – haf

  Jubilejní 100. PGA Championship už v tomto týdnu uzavře letošní golfovou major podívanou. A že se opět bude na co dívat! Úvodní dvě kola v Bellerive nabídnou řadu hvězdných flightů, nejsledovanějším bude rozhodně trio Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas.

 • Justin Thomas
  10

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení