Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  McIlroy chce jednu World Tour. Je to prý nevyhnutelné

  23. září 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy přišel se zajímavou vizí o budoucnosti vrcholných profesionálních soutěží. Podle něj je potřeba spojit PGA Tour s European Tour. Čtyřnásobný vítěz majoru dokonce predikuje, že se tak i v budoucnu nevyhnutelně stane.

 • Rory McIlroy
  7

  Zprávy

  OBRAZEM: 10 let profesionála Roryho McIlroye

  20. září 2017 – GolfExtra.cz

  Psal se rok 2007 a od amatérů k profesionálům přestupoval kudrnatý, trochu podsaditý severoirský golfový supertalent. Rory McIlroy v následujících letech předpovědi o zářné budoucnosti sice naplnil, ale v posledních letech lehce strádá. Co ukáže v druhé desetiletce?

 • Rory McIlroy
  8

  Bleskovky

  McIlroy přijal Ronaldovu výzvu, ukázal svůj fotbalový trik

  19. září 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy má fotbal rád. V roce 2015 se mu to bohužel stalo "osudným", když se při fotbálku zranil a přišel mimo jiné o The Open, kde měl obhajovat titul. Na fotbal ale rozhodně nezanevřel a stále je v něm velmi dobrý, jak potvrdil na posledním videu.

 • Rory McIlroy
  9

  Zprávy

  McIlroy po neúspěchu na PGA Tour přidal akci v Evropě

  19. září 2017 – GolfExtra.cz

  Všechno zlé je pro něco dobré, říká se. A platí to i v případě aktuální situace Roryho McIlroye. Ten se sice neukáže fanouškům jako obhájce titulu na zámořském TOUR Championship, ale díky tomu mají kliku golfoví příznivci v Anglii. Rory totiž vyrazí na British Masters.

 • Rory McIlroy
  10

  Bleskovky

  McIlroy plánuje tříměsíční pauzu od golfu. Od kdy?

  24. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy už má jasno o tom, co bude dělat od 9. října do konce tohoto roku. Tedy, lépe řečeno, co nebude dělat. Nebude hrát golf. Čtvrtý hráč světa si dá tříměsíční pauzu a mimo jiné tak vynechá lukrativní závěr European Tour včetně finále v Dubaji.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení