Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  McIlroy ztrácí na Havaji tři rány. Doufá, že se poučil

  6. ledna 2019 – haf

  Hned ve svém prvním turnaji roku 2019 bude Rory McIlroy v neděli ve hře o titul. A velmi rychle může dát zapomenout nejen na nepovedený rok 2018, ale také na trápení ve finálových kolech, ve kterých byl v závěrečném flightu. Na Turnaji šampionů PGA Tour je druhý.

 • Rory McIlroy
  7

  Zprávy

  McIlroy znovu hanil European Tour: Je to jen odrazový můstek

  3. ledna 2019 – pv

  Něco nám říká, že tohle zase někdo omlátí Rorymu McIlroyovi o hlavu. Prohlásil totiž, že European Tour je jen 'odrazový můstek'. Severoirská hvězda to uvedla, když vysvětlovala své rozhodnutí zaměřit se letos především na PGA Tour.

 • Rory McIlroy
  8

  Zprávy

  McIlroy European Tour neodpíská. Její šéf ho přemluvil

  20. prosince 2018 – pv

  Zdá se, že Rory McIlroy není tak úplně připraven nechat si v roce 2019 propadnout své členství na European Tour, jak deklaroval na jejím letošním finále v Dubaji. Minulý měsíc tím způsobil velký rozruch, který donutil jejího šéfa Keitha Pelleyho jednat.

 • Tony Jacklin
  9

  Bleskovky

  McIlroy našel zastání: Měl jsem to udělat stejně, míní Jacklin

  22. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy způsobil minulý týden před finálovým turnajem Race to Dubai pozdvižení svým oznámením, že se v další sezóně dobrovolně vzdá karty na European Tour. Bude se prý soustředit na PGA Tour, kde hrají ti nejlepší. Sklidil za to velkou kritiku, ale našel i zastánce.

 • Rory McIlroy
  10

  Zprávy

  McIlroy má o svém rozhodnutí jasno: Všichni se díváme na sebe

  16. listopadu 2018 – haf

  Rory McIlroy si podle všeho z kritiky svého rozhodnutí vzdát se na rok členství na European Tour příliš nedělá. A rozhodně ho nehodlá měnit. Alespoň v tomto směru se vyjádřil během turnaje v Dubaji, kde končí aktuální sezona nejvyšší evropského golfové série.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení