Články na téma: Rory McIlroy

 • Fanoušek na PGA Tour
  6

  Bleskovky

  PGA Tour připouští, že má problém s alkoholem

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  Chování fanoušků na turnajích se v posledních týdnech stává pro PGA Tour horkým tématem, zejména po několika excesech pod vlivem alkoholu. Komisionář Jay Monahan připustil, že alkohol na turnajích je téma, které PGA Tour aktuálně monitoruje.

 • Dustin Johnson
  7

  Zprávy

  DJ, Rory a Lefty na úvod jamkovky padli, Suri překvapil

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  O několik překvapení se postarali nejlepší golfisté světa během úvodního dne WGC jamkovky? S nepořízenou v texaském Austinu odešli mimo jiné Dustin Johnson, Rory McIlroy nebo Phil Mickelson. Ostatní favorité ale většinou svou roli splnili, nebo remizovali.

 • Rory McIlroy
  8

  Zprávy

  McIlroy by omezil alkohol mezi fanoušky, je pro pivo

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Mezi fanoušky a hráči na PGA Tour to začíná trochu skřípat. Neustále se množící incidenty vygradovaly v minulém týdnu v sobotu, kdy se Rory McIlroy dostal do konfrontace s divákem, který pořvával na jeho manželku Ericu. Jedná se přitom jen o další případ, nic nového.

 • Rory McIlroy
  9

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy zopakoval v Bay Hill Woodsův vítězný putt

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Přišlo vám, že už jste závěrečný putt Roryho McIlroye na letošním Arnold Palmer Invitational už někdy viděli? Měli jste pravdu! McIlroy dal po 10 letech vzpomenout na vítězný putt Woodse z roku 2008. Tiger tehdy vyhrál turnaj o jedinou ránu, Rory letos o tři.

 • Rory McIlroy
  10

  Zprávy

  Probuzení v pravou chvíli, McIlroy vyhrál v Bay Hill

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy začínal pomalu propadat skepsi. Po zdařilém vstupu do golfového roku na European Tour se mu po přesunu do zámoří nedařilo. Z golfového spánku se však probudil v pravou chvíli - tři týdny před Masters vítězstvím na Arnold Palmer Invitational.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení