Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  Hvězdy si napravují jméno! Spieth vede, McIlroy ztrácí ránu

  22. června 2018 – haf

  Poté, co byli oba v minulém týdnu jedněmi z obětí hřiště Shinnecock Hills a neprošli na US Open cutem, se Jordan Spieth a Rory McIlroy rozhodli napravit si reputaci hned na další akci PGA Tour. Na Travelers Championship Spieth po prvním kole vede, McIlroy je třetí.

 • Rory McIlroy
  7

  Bleskovky

  McIlroyovo zakletí trvá, na US Open nedal třetí cut v řadě

  16. června 2018 – Honza Fait

  V roce 2011 na US Open získal svůj první major, tím jako by se však Rory McIloy na druhém turnaji velké čtyřky v sezoně sám proklel. A nezlomil to ani letos v Shinnecock Hills, kde především kvůli otřesnému startu do prvního kola neprošel po tom druhém cutem. A potřetí v řadě jede z US Open předčasně domů.

 • Francesco Molinari
  8

  Bleskovky

  McIlroy Italovi neodolal. Ve Wentworthu slaví Molinari

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Francesco Molinari si připsal velký skalp. Na BMW PGA Championship ve Wentworth Clubu v Anglii porazil v přímém souboji o vítězství Roryho McIlroye, se kterým se po třech kolech dělil od vedení, a slaví tak svůj pátý titul na European Tour.

 • Rory McIlroy
  9

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy trefil krásnou fanynku, byl z toho dabláč

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy prožil v sobotu ve Wentworthu hodně divoké kolo. Po špatném začátku měl co dohánět, ale to nebyla jediná bolest toho dne. Jednu způsobil na šesté jamce také půvabné fanynce, která se přímo na hřišti potkala s jeho míčkem. Za letu.

 • Rory McIlroy
  10

  Bleskovky

  McIlroy ve Wentworthu stále vede. Už ale není sám

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se v anglickém Wentworthu stále dívá na své soupeře z čela leaderboardu. Až na jednoho. Parádním kolem za 66 (-6) ran se na něj dotáhl Francesco Molinari. McIlroy zahrál jen ránu pod par, a tak spolu zítra půjdou v posledním dvojici.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení