Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  131

  Zprávy

  Tiger se aspoň omluvil. McIlroy schytává kritiku za odhlášení z Turecka

  4. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy neprožívá klidný rok. V létě se do něj lidé opírali kvůli rozhodnutí nejet na olympijské hry v Riu a ani konec sezony není bez kontroverze. Severoirského golfistu nyní lidé kritizují za absenci na prvním turnaji Final Series European Tour.

 • Danny Willett
  132

  Zprávy

  Turnaj ve stínu omluvenek odstartoval, Willett zatím v Turecku nezáří

  3. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Bez Roryho McIlroye, Henrika Stensona nebo ještě dříve odhlášeného Tigera Woodse začal v Turecku první turnaj Final Series European Tour. Úvodní kolo Turkish Airlines Open zvládl nejlépe Jihoafričan George Coetzee se skóre -7. Danny Willett, jenž bojuje o celkové vítězství v sérii, na něj ztrácí pět ran.

 • Rory McIlroy
  133

  Bleskovky

  McIlroy volá po změně: V Ryder Cupu by měli hrát ti nejlepší!

  3. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, Rory McIlroy ještě nestrávil letošní prohru v Ryder Cupu. A aby se neopakovala, byl by rád, kdyby za Evropu mohli hrát v příštích letech ti nejlepší hráči. To se totiž letos nestalo, především kvůli pravidlům kvalifikace.

 • Rory McIlroy
  134

  Zprávy

  Test dopadl dobře, McIlroyovi nové hole sedly. Létal jsem, tvrdí

  2. listopadu 2016 – Adam Kotrbatý

  Blíží se konec sezony a hráči už začínají přemýšlet nad tou příští. O starost více má Rory McIlroy. Musí hledat náhradu za hole Nike, jelikož značka ze segmentu odejde. A tak severoirský golfista testoval na WGC-HSBC Champions nový driver a dřeva. Vypadá to, že úspěšně.

 • Rory McIlroy
  135

  Zprávy

  Nemám to ve svých rukou, ví moc dobře Rory McIlroy

  31. října 2016 – GolfExtra.cz

  Stále ještě má šanci na čistý hattrick, ale už spíše jen teoretickou. Rory McIlroy podle všeho potřetí v řadě nevyhraje Race to Dubai, tedy finanční žebříček European Tour. I kvůli rozhodnutí nehrát tento týden z bezpečnostních důvodů v Turecku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení