Články na téma: Rory McIlroy

 • Sergio Garcia
  141

  Bleskovky

  Dubaj plná hvězd. Garcia začne po boku McIlroye

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V Dubaji začíná další podnik European Tour s exkluzivní účastí. Představí se na něm hned dva vítězové z minulého týdne. Navázat na triumf z Abu Dhabi přijel Tommy Fleetwood, nechybí obhájce Sergio Garcia, nedělní vítěz ze Singapuru. A svůj druhý turnaj po návratu si zahraje Rory McIlroy.

 • Rory McIlroy
  142

  Zprávy

  McIlroy viděl pozitivní věci: Jsem na tom líp než v říjnu

  23. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Prožil bídný rok 2017. Hlavním důvodem bylo zranění žeber, k čemuž se přidaly velké změny v osobním životě, se kterými se Rory McIlroy musel srovnat. To už je ale podle všeho minulost. Na začátku nového roku je ve skvělé formě a málem si hned připsal velké vítězství.

 • Rory McIlroy
  143

  Zprávy

  Skvělý návrat McIlroye! V Abu Dhabi jde po vítězství

  20. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se po třetím kole v Abu Dhabi dostal do pozice, kdy vysílá jasný vzkaz o tom, v jaké je formě po svém návratu k soutěžnímu golfu. Svůj první start po třech a půl měsících může dost dobře proměnit ve vítězství.

 • Thomas Pieters
  144

  Bleskovky

  V Abú Zabí vede Pieters, McIlroy dal eagle a přinesl dort

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Chip-in do birdie na poslední jamce druhého kola poslal do vedení Abu Dhabi HSBC Championship belgického ranaře Thomase Pieterse. Ten má se skóre -12 ránu náskok na Španěla Jorgeho Campilla, největší hvězdy ale neztrácejí příliš.

 • Nick Faldo
  145

  Bleskovky

  Faldo má nový turnaj. Podporují ho i Spieth a McIlroy

  18. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Nick Faldo oznámil, že jeho proslulá Faldo Series určená mladým hráčům a hráčkám do 21 let po celém světě, se rozšiřuje o turnaj Masters Champions Invitational. Konat se bude od 12. do 14. března na Floridě v Montverde.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení