Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  11

  Bleskovky

  McIlroy ve Wentworthu stále vede. Už ale není sám

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se v anglickém Wentworthu stále dívá na své soupeře z čela leaderboardu. Až na jednoho. Parádním kolem za 66 (-6) ran se na něj dotáhl Francesco Molinari. McIlroy zahrál jen ránu pod par, a tak spolu zítra půjdou v posledním dvojici.

 • Rory McIlroy
  12

  Bleskovky

  Prohra na Masters bolela. McIlroy sáhl i po alkoholu

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  I několik lahví vína prý muselo padnout, než přebolelo zklamání z promarněné možnosti vyhrát Masters. Přiznal to Rory McIlroy, kterému triumf z Augusty stále chybí jako poslední major do sbírky ke zkompletování kariérního grandslamu.

 • Rory McIlroy
  13

  Zprávy

  McIlroy o vítězství na Masters: Věřím, že se to stane

  24. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od svého dalšího neúspěšného pokusu o uzavření kariérního Grand Slamu na Masters promluvil Rory McIlroy o tom, co se začátkem dubna v Augustě dělo. V exkluzivním rozhovoru pro BBC pak řekl, že věří, že zelené sako jednou získá. Minimálně rok si ale musí počkat.

 • Rory McIlroy
  14

  Zprávy

  Kariérní grandslam. McIlroy čeká dál a není sám

  11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Vyhrát všechny čtyři major turnaje během kariéry a dosáhnout tak kariérního grandslamu, je vysoce ceněný skalp nejen v golfu, ale ve sportu všeobecně. V Masters éře se to podařilo pouze pěti hráčům a nic na tom nezměnila ani letošní Augusta.

 • Rory McIlroy
  15

  Zprávy

  Reed na Masters zvýšil náskok, šanci cítí McIlroy a Fowler

  8. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo, že by Patrik Reed mohl o své vedení na Masters v sobotu přijít. Nakonec však náskok na ostatní ještě navýšil. Před nedělním finálovým kolem vede o tři rány, nahánějí ho však Rory McIlroy s Rickiem Fowlerem. A bez šance nejsou ani další.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení