Články na téma: Rory McIlroy

 • Justin Thomas
  11

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

 • Rory McIlroy
  12

  Bleskovky

  Druhý McIlroy se necítí poražený: Došly mi jamky

  23. července 2018 – haf

  Škoda toho startu! Rory McIlroy nezvládl úvod finálového kola letošního The Open, což ho dost možná stálo pátý major titul v kariéře. Na druhé devítce ale ještě předvedl jeden útok, který ho nakonec vynesl alespoň na dělené druhé místo.

 • Rory McIlroy
  13

  Zprávy

  McIlroy hvězdou svého turnaje. Majory mu spánek nekradou

  5. července 2018 – pv

  Rory McIlroy se tento týden ocitá na výsluní zájmu. Co se evropského golfu týče, tak to platí určitě. V Ballyliffin Golf Clubu ve čtvrtek začíná Dubai Duty Free Irish Open, které hostí jeho nadace. Rory pochopitelně nechybí ve startovní listině.

 • Paul Casey
  14

  Bleskovky

  McIlroye pozdravila veverka, vedení se ujal Casey

  24. června 2018 – haf

  Luxusní náskok čtyř ran si před finálovým kolem na Travelers Championship vytvořil Paul Casey. Roryho McIlroye pak přišla na první odpaliště pozdravit veverka, příliš štěstí mu ale nepřinesla.

 • Rory McIlroy
  15

  Zprávy

  Hvězdy si napravují jméno! Spieth vede, McIlroy ztrácí ránu

  22. června 2018 – haf

  Poté, co byli oba v minulém týdnu jedněmi z obětí hřiště Shinnecock Hills a neprošli na US Open cutem, se Jordan Spieth a Rory McIlroy rozhodli napravit si reputaci hned na další akci PGA Tour. Na Travelers Championship Spieth po prvním kole vede, McIlroy je třetí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení