Články na téma: Rory McIlroy

 • Tony Jacklin
  11

  Bleskovky

  McIlroy našel zastání: Měl jsem to udělat stejně, míní Jacklin

  22. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy způsobil minulý týden před finálovým turnajem Race to Dubai pozdvižení svým oznámením, že se v další sezóně dobrovolně vzdá karty na European Tour. Bude se prý soustředit na PGA Tour, kde hrají ti nejlepší. Sklidil za to velkou kritiku, ale našel i zastánce.

 • Rory McIlroy
  12

  Zprávy

  McIlroy má o svém rozhodnutí jasno: Všichni se díváme na sebe

  16. listopadu 2018 – haf

  Rory McIlroy si podle všeho z kritiky svého rozhodnutí vzdát se na rok členství na European Tour příliš nedělá. A rozhodně ho nehodlá měnit. Alespoň v tomto směru se vyjádřil během turnaje v Dubaji, kde končí aktuální sezona nejvyšší evropského golfové série.

 • Rory McIlroy
  13

  Bleskovky

  McIlroy je kritizován za úvahy nehrát European Tour

  15. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy před startem v Dubaji předeslal, že v příští sezóně možná obětuje své členství na European Tour, aby se mohl soustředit jen na PGA Tour. Hodně s tím narazil u svého krajana Paula McGinleyho.

 • Rory McIlroy
  14

  Zprávy

  Rána pro European Tour. McIlroy zvažuje, že ji nebude hrát

  14. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy se v roce 2019 zaměří na PGA Tour. I kdyby to mělo znamenat, že ztratí kartu na European Tour, kterou v minulosti už třikrát vyhrál a na níž dokonce od roku 2015 hostí jeden z vrcholných turnajů Irish Open patřící do Rolex Series.

 • Dům Roryho McIlroye na prodej
  15

  Bleskovky

  McIlroy prodal své bývalé floridské sídlo, prodělal na něm

  6. listopadu 2018 – haf

  Není to tak časté, ale i Rory McIlroy musí občas počítat finanční ztráty. Platí to třeba pro případ prodeje jeho bývalého luxusního floridského sídla, při kterém prodělal 250 000 dolarů, v přepočtu tedy něco přes pět milionů korun.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení