Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  146

  Zprávy

  McIlroy byl putt od play-off, ale skončil čtvrtý. Je druhý na světě

  20. března 2017 – GolfExtra.cz

  V pátek bojoval v jednu chvíli na turnaji Arnolda Palmera o cut, v neděli o vítězství. A kdyby Rory McIlroy zahrál birdie na poslední jamce, mohl v play-off vyzvat nakonec vítězného Australana Marca Leishmana. McIlroye ale může těšit posun na post světové dvojky.

 • Rickie Fowler
  147

  Zprávy

  Fowler a McIlroy zahráli nejlépe, útočí na TOP 10

  19. března 2017 – GolfExtra.cz

  Hvězdami sobotního programu na Arnold Palmer Invitational se stali Rory McIlroy a Rickie Fowler. Oba se postarali o zatím nejlepší výsledky celého turnaje, když na třetí kolo potřebovali jen 65 ran (-7). Zaútočili díky tomu na elitní desítku.

 • Rory McIlroy
  148

  Zprávy

  Rory McIlroy si zahrával s cutem, pak ho v Bay Hill nakopl eagle

  18. března 2017 – GolfExtra.cz

  Letošní turnaj Arnold Palmer Invitational nevyšel několika hvězdám, když cut nedali třeba Henrik Stenson, Thomas Pieters, Brooks Koepka nebo John Daly. A chvíli to vypadalo, že by mezi poraženými mohl po pátku skončit také Rory McIlroy. Neskončil.

 • Rory McIlroy
  149

  Bleskovky

  Rory McIlroy ukázal dopis od Palmera, co mu král vzkázal?

  15. března 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy bude v tomto týdnu mezi těmi, kdo v Bay Hill uctí památku Arnolda Palmera. Golfový král odešel nejen ze světa greenů a fairwayí loni v září a poprvé tak bude chybět na svém turnaji. Jeho duch zde však bude přetrvávat dál.

 • Rory McIlroy
  150

  Zprávy

  Rory se vrací a nehledá výmluvy. Může usednout na trůn

  1. března 2017 – GolfExtra.cz

  Po únavové zlomenině žebra se do hry vrací světová trojka Rory McIlroy. Poprvé v roce 2017 se představí na novém turnaji WGC Mexico Championship v Club de Golf Chapultepec, kde kromě Jasona Daye nechybí nikdo z elitní světové padesátky hráčů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení