Články na téma: Rory McIlroy

 • Thomas Pieters
  16

  Zprávy

  Ve Firestonu vede Pieters, McIlroy si pochvaloval kedíka

  4. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  V den, kdy vyšlo najevo, že Thomas Pieters bude jednou z největších hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, se belgický ranař uvedl parádním výkonem na letošním WGC-Bridgestone Invitational. Po prvním kole za -5 se ve Firestonu ujal dokonce vedení.

 • Rory McIlroy
  17

  Zprávy

  McIlroy o změně kedíka: Chci být naštvaný více sám na sebe

  3. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Za nečekaným rozhodnutím Roryho McIlroye změnit kedíka je podle očekávání blbá nálada, která u čtvrtého hráče světa přetrvává celý tento rok. Roryho odůvodnění razantního řešení vás ale asi překvapí.

 • Rory McIlroy
  18

  Zprávy

  McIlroy má mít na záskok jako kedíka svého svědka ze svatby

  1. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když se v pondělí rozkřiklo, že Rory McIlroy po devíti letech ukončil spolupráci s kedíkem JP Fitzgeraldem, okamžitě se začalo spekulovat o tom, kdo bude aktuální světové čtyřce nosit hole v budoucnosti. Pro tu nejbližší by se mělo jednat o jeho svědka ze svatby s Ericou Stoll.

 • Rory McIlroy a JP Fitzgerald
  19

  Zprávy

  ŠOK! McIlroy měl vyhodit po 9 letech svého kedíka

  31. července 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před dvěma týdny si Rory McIlroy pochvaloval, jak ho jeho kedík JP Fitzgerlad dokázal vrátit do turnaje na The Open, na kterém nakonec obsadil dělenou čtvrtou příčku. V tomto týdnu má už ale na WGC-Bridgestone Invitational má nosit hole někdo jiný. Fitzgerald dostal podle agentury Reuters v neděli padáka.

 • Rory McIlroy
  20

  Zprávy

  McIlroyovo trápení nekončí, nedal cut ani ve Skotsku

  15. července 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy neprožívá báječný rok. Alespoň ne na golfovém hřišti. Jen týden před třetím majorem roku prožil další zklamání, když nedal cut na Scottish Open. Z posledních čtyř startů se mu to přihodilo už potřetí a na The Open tak k hlavním favoritům patřit nebude.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení