Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy na Irish Open 2012 v Royal Portrush
  16

  Bleskovky

  The Open v Irsku slibuje rekord. Rory táhne davy

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Před několika dny bylo oznámeno, že jubilejní 150. The Open v roce 2021 se odehraje ve St. Andrews. Bude to velká událost, ale signály naznačují, že větší zkouška čeká organizátory z R&A už o dva roky dříve v Royal Portrush v Severním Irsku, domovině Roryho McIlroye.

 • Rory McIlroy
  17

  Bleskovky

  VIDEO: Neuvěřitelný bunker shot Roryho McIlroye

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy prožil na úvod Genesis Open průměrné kolo se dvěma výjimečnými momenty, které přišly vždy na úvod devítky. Jedním byl eagle na pětiparové jedničce a druhým birdie z bunkeru na desítce, kde McIlroy svou pouť turnajem startoval.

 • Dustin Johnson a Wayne Gretzky
  18

  Zprávy

  V Pebble Beach září vítěz z Kuňky, skvěle začal také DJ

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na PGA Tour rozehrál skvěle Julian Suri, loňský šampion D+D REAL Czech Challenge z Kunětické Hory. Po prvním kole AT&T Pebble Beach Pro-Am je na děleném třetím místě se ztrátou jedné rány na dosavadní lídry. V TOP 10 je také Dustin Johnson.

 • McIlroy Clarkson Hilton
  19

  Bleskovky

  Rory McIlroy se u Clarksona utkal s Paris Hilton

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy má v plánu letos odehrát nejvíce turnajů ve svém profesionálním životě, přesto mu zbývá nějaký ten čas i na věci kolem. Přijal tak mimo jiné pozvání do pořadu Grand Tour, kde se v souboji celebrit utkal s Paris Hilton. Kdo vyhrál se dozvíme už v pátek.

 • McIlroy ve Starbucks
  20

  Bleskovky

  Tady je vaše kafe, Rori! McIlroye ve Starbucks neznají

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  I ti nejlepší golfisté světa jsou pouze obyčejní smrtelníci, kteří dělají často obyčejné věci, stejně jako my. A tak i Rory McIlroy občas zajde do Starbucks na svou oblíbenou kávu. A i on při objednávce řekne své jméno, které následně najde na kelímku špatně napsané. Jako my.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení