Články na téma: Rory McIlroy

 • Haotong Li
  21

  Zprávy

  Čínský drak Li udržel McIlroye na uzdě, slaví druhý titul

  28. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V závěru to vypadalo, že si pro svůj první titul v roce 2018 jde Rory McIlroy. Ještě čtyři jamky před koncem Omega Dubai Desert Classic vedl, jenže pak zaútočil Haotong Li a jako správný čínský drak svého soupeře ve finiši převálcoval. Navíc s rekordním skóre -23.

 • Rory McIlroy
  22

  Bleskovky

  McIlroy útočí v Dubaji na titul, vede Číňan Li

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V sobotu musel odehrát celkem 25 jamek, ale problém to pro něho nebyl. Rory McIlroy zvládl jak dohrávku 2. kola, tak celé třetí a před finálovou rundou Omega Dubai Desert Classic ztrácí na druhém místě jedinou ránu na lídra Haotonga Li.

 • Rory McIlroy
  23

  Bleskovky

  McIlroye zastavila tma. V Dubaji vede Donaldson

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři, a především mnozí hráči, se na Omega Dubai Desert Classic budou muset vyrovnat s nedohraným druhým kolem. Týká se to i několika velkých favoritů, včetně Roryho McIlroye, který stihl v pátek odehrát pouze 11 jamek.

 • Rory McIlroy a Paige Spiranac
  24

  Bleskovky

  OBRAZEM: Sexy Paige bavila Dubaj, Horana i McIlroye

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Součástí letošního Omega Dubai Desert Classic je také Paige Spiranac. Sexy golfová profesionálka a diva sociálních sítí se ujala hned několika rolí, během tradičního Pro-Amu pak doprovázela flight Roryho McIlroye, Nialla Horana a jedné šťastné Irky.

 • Sergio Garcia
  25

  Bleskovky

  Dubaj plná hvězd. Garcia začne po boku McIlroye

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V Dubaji začíná další podnik European Tour s exkluzivní účastí. Představí se na něm hned dva vítězové z minulého týdne. Navázat na triumf z Abu Dhabi přijel Tommy Fleetwood, nechybí obhájce Sergio Garcia, nedělní vítěz ze Singapuru. A svůj druhý turnaj po návratu si zahraje Rory McIlroy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení