Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Bleskovky

  McIlroy nedal na svém turnaji cut. Rok frustrace pokračuje

  7. července 2017 – GolfExtra.cz

  Letošní Irish Open se dá v několika ohledech považovat za turnaj Roryho McIlroye. Jednak je za jeho názvem přídomek "presented by Rory McIlroy Foundation". Za druhé se hraje v jeho rodném severním Irsku. A za třetí do něj šel Rory jako obhájce titulu.

 • Rory McIlroy
  22

  Bleskovky

  McIlroy opustil Twitter, naštvala ho hádka se šampionem

  6. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sociální sítě mají své světlé i stinné stránky. Ví to už i Rory McIlroy, který si na svém účtu přečetl vzkaz od bývalého šampiona Steva Elkingtona, který ho vytočil. Po slovní přestřelce s ním se rozhodl tento svůj komunikační kanál deaktivovat.

 • Trickshotg
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Roryho výzva. Podívejte se na vítězný trickshot

  1. července 2017 – GolfExtra.cz

  Soutěž o nejlepší trickshot, kterou vyhlásil Rory McIlroy a jeho nadace, má vítěze. Ten si zahraje Pro-Am na Dubai Duty Free Irish Open. Tedy na turnaji, který hostí právě Rory McIlroy Foundation. Podívejte se na úžasné vítězné video.

 • Jordan Spieth
  24

  Zprávy

  Spieth útočí na vítězství start-cíl, McIlroy změnil putter

  25. června 2017 – GolfExtra.cz

  Díky birdie na závěrečné jamce 3. kola je Jordan Spieth sám na špici také po třetí rundě letošního Travelers Championship. Se skóre -12 má ránu náskok na Boo Weekleyho, další hráči už ztrácejí výrazněji. Ze hry o titul je pak Rory McIlroy, kterému nepomohla ani výměna putteru.

 • Rory McIlroy
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Rory McIlroy splnil své fanynce životní přání

  24. června 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy patří k nejoblíbenějším golfistům na světě. I když pochází z Evropy, je neskutečně populární i v USA. Zvlášť kvůli takovým setkáním, jaké absolvoval před turnajem Travelers Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení