Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  McIlroy vynechá první kolo play off. Potřebuje se najít

  19. srpna 2018 – pv

  Ačkoliv měl Rory McIlroy původně na The Northern Trust startovat, nakonec úvodní podnik play off FedEx Cupu vynechá. Minulý týden po PGA Championship to teprve zvažoval, nyní své rozhodnutí potvrdil.

 • Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas
  22

  Bleskovky

  To bude flight! V Bellerive se potkají Tiger, Rory a Justin

  7. srpna 2018 – haf

  Jubilejní 100. PGA Championship už v tomto týdnu uzavře letošní golfovou major podívanou. A že se opět bude na co dívat! Úvodní dvě kola v Bellerive nabídnou řadu hvězdných flightů, nejsledovanějším bude rozhodně trio Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas.

 • Justin Thomas
  23

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

 • Rory McIlroy
  24

  Bleskovky

  Druhý McIlroy se necítí poražený: Došly mi jamky

  23. července 2018 – haf

  Škoda toho startu! Rory McIlroy nezvládl úvod finálového kola letošního The Open, což ho dost možná stálo pátý major titul v kariéře. Na druhé devítce ale ještě předvedl jeden útok, který ho nakonec vynesl alespoň na dělené druhé místo.

 • Rory McIlroy
  25

  Zprávy

  McIlroy hvězdou svého turnaje. Majory mu spánek nekradou

  5. července 2018 – pv

  Rory McIlroy se tento týden ocitá na výsluní zájmu. Co se evropského golfu týče, tak to platí určitě. V Ballyliffin Golf Clubu ve čtvrtek začíná Dubai Duty Free Irish Open, které hostí jeho nadace. Rory pochopitelně nechybí ve startovní listině.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení