Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  Probuzení v pravou chvíli, McIlroy vyhrál v Bay Hill

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy začínal pomalu propadat skepsi. Po zdařilém vstupu do golfového roku na European Tour se mu po přesunu do zámoří nedařilo. Z golfového spánku se však probudil v pravou chvíli - tři týdny před Masters vítězstvím na Arnold Palmer Invitational.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woods si udržel šance na vítězství, McIlroy se probudil

  18. března 2018 – GolfExtra.cz

  Dvě rány ze ztráty na vedení umazal v sobotu Tiger Woods, který tak před finále Arnold Palmer Invitational ztrácí už jen pět ran. Udržel tak své šance na vítězství v turnaji, kde v kariéře triumfoval už osmkrát.

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  McIlroy se trápí, posledních šest kol zahrál za +14

  10. března 2018 – GolfExtra.cz

  Chtěl se co nejlépe připravit na Masters, kde by konečně rád uzavřel kariérní Grand Slam. Jenže Rory McIlroy se zatím letos v zámoří nemůže chytnout. Posledních šest kol dokonce zahrál pokaždé nad par hřiště, což je jeho druhá nejhorší série na PGA Tour v kariéře.

 • Rory McIlroy
  24

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy se plazil křovím. Málem spadl i do vody

  25. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se po svém návratu na PGA Tour zatím nepotkal s nejlepší formou. I když tvrdí, že mu chybí jen málo, výsledky tomu zatím neodpovídají. Na Honda Classic sice prošel cutem, ale skončil až na děleném 59. místě. I kvůli ráně, která ho dostala na kolena.

 • Rory McIlroy
  25

  Bleskovky

  Výsledek neodpovídá mé hře, lituje Rory McIlroy

  20. února 2018 – GolfExtra.cz

  Letos za sebou má čtyři turnaje. Zatímco v úvodu to na European Tour vypadalo, že se Rory McIlroy brzy vrátí na vítěznou vlnu, ze které loni vystoupil, poslední týdny na PGA Tour už tak optimistické nebyly. Přesto se aktuálně desátý hráč světa snaží být pozitivní.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení