Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  McIlroy o vítězství na Masters: Věřím, že se to stane

  24. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od svého dalšího neúspěšného pokusu o uzavření kariérního Grand Slamu na Masters promluvil Rory McIlroy o tom, co se začátkem dubna v Augustě dělo. V exkluzivním rozhovoru pro BBC pak řekl, že věří, že zelené sako jednou získá. Minimálně rok si ale musí počkat.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  Kariérní grandslam. McIlroy čeká dál a není sám

  11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Vyhrát všechny čtyři major turnaje během kariéry a dosáhnout tak kariérního grandslamu, je vysoce ceněný skalp nejen v golfu, ale ve sportu všeobecně. V Masters éře se to podařilo pouze pěti hráčům a nic na tom nezměnila ani letošní Augusta.

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  Reed na Masters zvýšil náskok, šanci cítí McIlroy a Fowler

  8. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo, že by Patrik Reed mohl o své vedení na Masters v sobotu přijít. Nakonec však náskok na ostatní ještě navýšil. Před nedělním finálovým kolem vede o tři rány, nahánějí ho však Rory McIlroy s Rickiem Fowlerem. A bez šance nejsou ani další.

 • Rory McIlroy
  24

  Zprávy

  Favorité v jamkovce pohořeli, končí McIlroy, Day i Spieth

  24. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jen dva golfisté z nasazené desítky prošli na letošní WGC jamkovce do víkendového play-off. Jsou jimi druhý nasazený Justin Thomas a turnajová sedmička Segio Garcia, ostatní favorité se z Texasu pakují už po úvodních třech dnech.

 • Fanoušek na PGA Tour
  25

  Bleskovky

  PGA Tour připouští, že má problém s alkoholem

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  Chování fanoušků na turnajích se v posledních týdnech stává pro PGA Tour horkým tématem, zejména po několika excesech pod vlivem alkoholu. Komisionář Jay Monahan připustil, že alkohol na turnajích je téma, které PGA Tour aktuálně monitoruje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení