Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Bleskovky

  McIlroy si naplánoval těžké jaro. Cílem je vyhrát Masters

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy si zřejmě řekl, že z frustrace, kterou mu způsobila minulá sezóna, se nejlépe dostane hraním turnajů. A proto si jich po svém plánovaném návratu v roce 2018 naplánoval požehnaně. Před Masters je zatím na startovní listině osmi podniků.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  McIlroy se vrátí v lednu na turnaji ET v Abú Zabí

  26. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Bývalá světová jednička Rory McIlroy oznámila, kdy vstoupí do nové sezóny. Bude to v lednu na turnaji European Tour v SAE. Na Abu Dhabi HSBC Championship bude startovat po boku aktuální světové jedničky Dustina Johnsona.

 • Gavin Green
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Rekonstrukce historické rány McIlroye

  25. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Při právě probíhajícím UBS Hong Kong Open nechala European Tour originálním způsobem zavzpomínat na geniální záchranou ránu Roryho McIlroye z roku 2008 na tomto turnaji. Do akce povolala trojici účastníků letošního ročníku, a dala jim dva pokusy na zahrání identického úderu.

 • Petr Dědek a Rory McIlroy
  24

  Bleskovky

  Dědek si McIlroye nevšiml, pak spolu vyrazili na hřiště

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  To si takhle jdete dát tréninkovou rundu a najednou vedle vás stojí Rory McIlroy. Přesně to se stalo ve středu v Dubaji Petru Dědkovi juniorovi, který si navíc aktuálně devátého hráče světa vůbec nevšiml. Pak s ním ale strávil na hřišti celou osmnáctku.

 • Domov, kde strávil Rory McIlroy své dětství
  25

  Zprávy

  Roryho domov z dětství na prodej, jen za 7 milionů!

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud se právě poohlížíte po nějakém tom novém domově, nebo třeba jen víkendové chatě, máme pro vás jeden tip. Je sice trochu z ruky, ale nestojí až tak nesmyslné peníze a měli byste doma skvělé golfové zázemí. Ale teď to hlavní - v tomto domě vyrůstal Rory McIlroy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení