Články na téma: Ryder Cup

 • Rory Sabbatini
  1

  Zprávy

  Historická šance pro Slovensko. Sabbatini myslí na Ryder Cup

  17. října 2019 – pv

  Loňské přijetí slovenského občanství získává pro rodáka z JAR Roryho Sabbatinho nový rozměr. Svými skvělými výkony na PGA Tour v minulé sezóně si řekl o to, že o něm může kapitán Evropy Padraig Harrington uvažovat jako o jednom z kandidátů svého týmu pro Whistling Straits 2020.

 • 14 Club Challenge
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Předehra Ryder Cupu, kapitáni si dali 14 Club Challenge

  8. října 2019 – haf

  Do nadcházejícího Ryder Cupu zbývá necelý rok, a přímo v jeho dějišti ve Wisconsinu si to rozdali oba kapitáni v populární 14 Club Challenge. Místem konání byla konkrétně tříparová 17. jamka hřiště Whistling Straits, která Steva Strickera i Padraiga Harringtona pořádně prověřila.

 • Padraig Harrington
  3

  Bleskovky

  Harinngton žádá: Udělejme hřiště na Ryder Cup neutrální

  3. října 2019 – pv

  O tom, jak dopadne Ryder Cup, se začíná rozhodovat už dávno předtím, než začnou první páteční fourbally. A evropský kapitán pro Whistlings Straits 2020 Padraig Harrington to dobře ví. Jedním z hlavních faktorů totiž bývá výhoda domácího hřiště. A Harrington bojuje, aby byla tentokrát pro Američany co nejmenší.

 • Molinari Fleetwood Ryder Cup video
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Moliwood se oženil. Zamilovaně sní o Ryder Cupu

  26. září 2019 – pv

  Bodování do kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup začalo minulý týden ve Wentworthu na BMW PGA Championship. A tuto středu to byl přesně rok, než další golfový souboj se Spojenými státy vypukne. Německá automobilka BMW pak tuto situaci využila k naprosto báječné reklamě.

 • Robert Karlsson
  5

  Bleskovky

  Prvním asistentem Harringtona byl jmenován Karlsson

  24. září 2019 – haf

  Turnaj ve Wentworthu, to není pouze dění na hřišti, ale i mimo něj. Tradiční součástí BMW PGA Championship je pak tisková konference spojená s Ryder Cupem. Jejím letošním tématem bylo jméno první asistenta kapitána Pádraiga Harringtona. Stal se jím Robert Karlsson.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení