Články na téma: Ryder Cup

 • Ryder Cup česká vlajka
  1

  Bleskovky

  Účty z Ryder Cupu 2018? 100 nových hřišť a "útrata" 6 miliard

  10. června 2019 – haf

  Poslední Ryder Cup se povedl, alespoň tedy z evropského pohledu. A také z pohledu francouzského. Pořádání jedné z největších světových sportovních událostí přineslo nejen velké množství peněz do státní kasy, ale mimo jiné i 100 nových městských hřišť. Závidíme.

 • PGA Championship 2019
  2

  Bleskovky

  Co čeká Evropany za 5 let v Ryder Cupu? Nic pěkného, obávají se

  21. května 2019 – pv

  Když v neděli skončil v Bethpage letošní druhý major, nejlepší evropští hráči z něj odjížděli s obavami, co se bude za pět let dít na stejném místě při Ryder Cupu. Fanoušci nedaleko New Yorku opět ukázali, jak nepříjemné prostředí umí vytvořit těm, které nepodporují.

 • Patrick Reed
  3

  Bleskovky

  Stricker věří, že je "problém Reed" vyřešen. Ukáže až čas

  21. února 2019 – haf

  Na jednu stranu se Stevu Strickerovi splnil sen. Ve středu se stal kapitánem amerického rydercupového týmu pro bitvu s Evropou v roce 2020, která se navíc bude konat na jeho skoro domovském hřišti Whistling Straits. Na druhou stranu ho ale nečeká vůbec nic lehkého.

 • Steve Stricker
  4

  Zprávy

  Potvrzeno. Kapitánem USA pro Ryder Cup 2020 je Stricker

  21. února 2019 – haf

  Tak už známe oba kapitány pro Ryder Cup 2020. Po Pádraigu Harringtonovi, který povede Evropu, byl podle očekávání ve středu oznámen jako lodivod Spojených států Steve Stricker. Ten navíc povede Američany do boje o ceněnou trofej v domácím prostředí.

 • Patrick Reed
  5

  Bleskovky

  Reed prý poslal spoluhráčům z Ryder Cupu omluvnou sms

  6. února 2019 – pv

  Čtyři měsíce po drtivé porážce Američanů v Ryder Cupu zůstávají příběhy z Paříže stále živé. Hlavně ten, který se týká Patricka Reeda. Když už se konečně veřejně usmířil s Jordanem Spiethem, přidal další historku 'k lepšímu' Brooks Koepka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení