Články na téma: Ryder Cup

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Zázrak v Medinah i objev budoucí lásky. Rorymu najíždí vzpomínky

  15. srpna 2019 – pv

  Jedno z prvních témat na setkání s médii před BMW Championship v Medinah ani jiné být nemohlo. Rory McIlroy byl požádán, aby zavzpomínal na ono chaotické odpoledne před sedmi lety na stejném místě, které, jak se později ukázalo, mu převrátilo život naruby.

 • Adare Manor
  2

  Zprávy

  Golfová horečka v Irsku. Po The Open se chystá Ryder Cup

  26. července 2019 – jom

  Irsko pravděpodobně ještě nevstřebalo úspěšný návrat The Open na jedno ze svých nejkrásnějších hřišť a už se může s velkým předstihem těšit na delší velkolepou golfovou show. V roce 2026 bude hostit slavný Ryder Cup v resortu Adare Manor.

 • Ryder Cup česká vlajka
  3

  Bleskovky

  Účty z Ryder Cupu 2018? 100 nových hřišť a "útrata" 6 miliard

  10. června 2019 – haf

  Poslední Ryder Cup se povedl, alespoň tedy z evropského pohledu. A také z pohledu francouzského. Pořádání jedné z největších světových sportovních událostí přineslo nejen velké množství peněz do státní kasy, ale mimo jiné i 100 nových městských hřišť. Závidíme.

 • PGA Championship 2019
  4

  Bleskovky

  Co čeká Evropany za 5 let v Ryder Cupu? Nic pěkného, obávají se

  21. května 2019 – pv

  Když v neděli skončil v Bethpage letošní druhý major, nejlepší evropští hráči z něj odjížděli s obavami, co se bude za pět let dít na stejném místě při Ryder Cupu. Fanoušci nedaleko New Yorku opět ukázali, jak nepříjemné prostředí umí vytvořit těm, které nepodporují.

 • Patrick Reed
  5

  Bleskovky

  Stricker věří, že je "problém Reed" vyřešen. Ukáže až čas

  21. února 2019 – haf

  Na jednu stranu se Stevu Strickerovi splnil sen. Ve středu se stal kapitánem amerického rydercupového týmu pro bitvu s Evropou v roce 2020, která se navíc bude konat na jeho skoro domovském hřišti Whistling Straits. Na druhou stranu ho ale nečeká vůbec nic lehkého.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení