Články na téma: Ryder Cup

 • Ian Poulter
  1

  Bleskovky

  Poulter mistrovsky vytrolil Američany za Ryder Cup

  9. prosince 2018 – pv

  Ian Poulter má svérázný druh humoru, se kterým se dvaačtyřicetiletý Angličan nejednou ocitl na hraně. Je to případ i jeho poslední aktivity na Instagramu, kterou v USA, pokud ji nebudou brát s nadhledem, nemusí každý vydýchat.

 • Patrick Reed a Jordan Spieth
  2

  Zprávy

  Reed si se Spiethem Ryder Cup nevyříkal: Číslo na mě má

  30. listopadu 2018 – haf

  Patrick Reed v sobě nejspíš stále nosí křivdu, kterou si před dvěma měsíci přivezl z Paříže, kde jeho americký tým utržil krutou porážku od Evropy v Ryder Cupu. Stále si to nevyříkal především s Jordanem Spiethem, když naznačil, že nebude ten, kdo se ozve jako první.

 • Davis Love III.
  3

  Bleskovky

  Love se kaje za Ryder Cup. Nepoznal, že Reed bude pohroma

  31. října 2018 – pv

  Důsledky letošní americké porážky v Ryder Cupu ještě stále neodezněly. Tentokrát se točí kolem asistenta kapitána Jima Furyka Davise Lovea III. Ten si podle amerických médii některá ze základních selhání v týmu klade za vinu.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods přiznal velkou únavu: Na tohle jsem netrénoval

  18. října 2018 – pv

  Jen několik dní po ukončení pětiletého vítězného sucha na PGA Tour prožil Tiger Woods velké zklamání při Ryder Cupu. V Le Golf National prohrál všechny čtyři zápasy a výrazně se podepsal pod prohru favorizovaných Američanů. Nyní poprvé promluvil o příčinách.

 • Congressional Country Club
  5

  Bleskovky

  Hostitel Ryder Cupu kácí ve velkém bez povolení. Zasahují úřady

  16. října 2018 – pv

  Ještě stále neutichly všechny doznívající kontroverze, které hýbaly letošním Ryder Cupem a na obzoru je první skandál, který se týká Ryder Cupu, který se bude hrát až za 18 let. Jeho hostitel Congressional Country Club v Marylandu v rámci přestavby hřiště brutálním způsobem kácí stromy bez povolení. Nemá k tomu povolení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení