Články na téma: Ryder Cup

 • Patrick Reed
  1

  Bleskovky

  Stricker věří, že je "problém Reed" vyřešen. Ukáže až čas

  21. února 2019 – haf

  Na jednu stranu se Stevu Strickerovi splnil sen. Ve středu se stal kapitánem amerického rydercupového týmu pro bitvu s Evropou v roce 2020, která se navíc bude konat na jeho skoro domovském hřišti Whistling Straits. Na druhou stranu ho ale nečeká vůbec nic lehkého.

 • Steve Stricker
  2

  Zprávy

  Potvrzeno. Kapitánem USA pro Ryder Cup 2020 je Stricker

  21. února 2019 – haf

  Tak už známe oba kapitány pro Ryder Cup 2020. Po Pádraigu Harringtonovi, který povede Evropu, byl podle očekávání ve středu oznámen jako lodivod Spojených států Steve Stricker. Ten navíc povede Američany do boje o ceněnou trofej v domácím prostředí.

 • Patrick Reed
  3

  Bleskovky

  Reed prý poslal spoluhráčům z Ryder Cupu omluvnou sms

  6. února 2019 – pv

  Čtyři měsíce po drtivé porážce Američanů v Ryder Cupu zůstávají příběhy z Paříže stále živé. Hlavně ten, který se týká Patricka Reeda. Když už se konečně veřejně usmířil s Jordanem Spiethem, přidal další historku 'k lepšímu' Brooks Koepka.

 • Steve Stricker
  4

  Bleskovky

  Jak odpoví USA na Harringtona? Favoritem volby je Stricker

  10. ledna 2019 – pv

  Kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 ve Whistling Straits je od úterka Ir Padraig Harrington. Nyní se čeká na to, kdo na domácí půdě povede Američany. Obdobným favoritem volby, jako byl v Evropě Harrington, je za oceánem Steve Stricker.

 • Padraig Harrington
  5

  Zprávy

  Evropa má nového kapitána. V Ryder Cupu 2020 ji povede Harrington

  8. ledna 2019 – pv

  Žádné překvapení se nekonalo. Na úterní tiskové konferenci byl novým kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 podle očekávání jmenován Ir Padraig Harrington. Svůj tým povede za obhajobou příští rok od 25. do 27. září v americkém Whistling Straits ve Wisconsinu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení