Články na téma: Ryder Cup

 • Lee Westwood
  1

  Zprávy

  Já a Ryder Cup? To neovlivním, míní lenoch Westwood

  21. ledna 2020 – pv

  Lee Westwood, zdá se, nepotřebuje ve 46 letech příliš trénovat, aby vyhrával. Jak na sebe během Abu Dhabi HSBC Championship prozradil, před svým prvním turnajem v nové sezóně nechával přes zimu hole hlavně v garáži. Přesto v neděli v silné konkurenci vyhrál a najednou se řeší jeho možná účast v letošním Ryder Cupu.

 • Gleneagles
  2

  Bleskovky

  Dějiště Ryder Cupu vykradli zloději. Co si odnesli?

  20. ledna 2020 – pv

  V roce 2014 se tu konal pro evropský tým památný Ryder Cup, když domácí porazili hosty z USA poměrem 16 ½ ku 11 ½ a získal svou třetí výhru v řadě. Loni tu Evropanky vyhrály Solheim Cup. V pátek pozdě večer se však ve skotském Gleneagles odehrála záležitost, na kterou by místní nejraději rychle zapomněli. Návštěva zlodějů.

 • Patrick Reed a Jordan Spieth
  3

  Zprávy

  Sladká odplata? Ani ne. Reed věří, že se Spieth vrátí

  13. listopadu 2019 – pv

  Po loňském prohraném Ryder Cupu vybublaly z šatny Američanů nepěkné věci. Vynesl je na povrch především ukřivděný Patrick Reed, který těžce nesl, že byl oddělen od Jordana Spietha. Nyní vybral Tiger Woods na Presidents Cup právě jeho, zatímco Spietha opomenul.

 • Rory Sabbatini
  4

  Zprávy

  Historická šance pro Slovensko. Sabbatini myslí na Ryder Cup

  17. října 2019 – pv

  Loňské přijetí slovenského občanství získává pro rodáka z JAR Roryho Sabbatinho nový rozměr. Svými skvělými výkony na PGA Tour v minulé sezóně si řekl o to, že o něm může kapitán Evropy Padraig Harrington uvažovat jako o jednom z kandidátů svého týmu pro Whistling Straits 2020.

 • 14 Club Challenge
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Předehra Ryder Cupu, kapitáni si dali 14 Club Challenge

  8. října 2019 – haf

  Do nadcházejícího Ryder Cupu zbývá necelý rok, a přímo v jeho dějišti ve Wisconsinu si to rozdali oba kapitáni v populární 14 Club Challenge. Místem konání byla konkrétně tříparová 17. jamka hřiště Whistling Straits, která Steva Strickera i Padraiga Harringtona pořádně prověřila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení