Články na téma: Ryder Cup

 • Patrick Reed a Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Sladká odplata? Ani ne. Reed věří, že se Spieth vrátí

  13. listopadu 2019 – pv

  Po loňském prohraném Ryder Cupu vybublaly z šatny Američanů nepěkné věci. Vynesl je na povrch především ukřivděný Patrick Reed, který těžce nesl, že byl oddělen od Jordana Spietha. Nyní vybral Tiger Woods na Presidents Cup právě jeho, zatímco Spietha opomenul.

 • Rory Sabbatini
  2

  Zprávy

  Historická šance pro Slovensko. Sabbatini myslí na Ryder Cup

  17. října 2019 – pv

  Loňské přijetí slovenského občanství získává pro rodáka z JAR Roryho Sabbatinho nový rozměr. Svými skvělými výkony na PGA Tour v minulé sezóně si řekl o to, že o něm může kapitán Evropy Padraig Harrington uvažovat jako o jednom z kandidátů svého týmu pro Whistling Straits 2020.

 • 14 Club Challenge
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Předehra Ryder Cupu, kapitáni si dali 14 Club Challenge

  8. října 2019 – haf

  Do nadcházejícího Ryder Cupu zbývá necelý rok, a přímo v jeho dějišti ve Wisconsinu si to rozdali oba kapitáni v populární 14 Club Challenge. Místem konání byla konkrétně tříparová 17. jamka hřiště Whistling Straits, která Steva Strickera i Padraiga Harringtona pořádně prověřila.

 • Padraig Harrington
  4

  Bleskovky

  Harinngton žádá: Udělejme hřiště na Ryder Cup neutrální

  3. října 2019 – pv

  O tom, jak dopadne Ryder Cup, se začíná rozhodovat už dávno předtím, než začnou první páteční fourbally. A evropský kapitán pro Whistlings Straits 2020 Padraig Harrington to dobře ví. Jedním z hlavních faktorů totiž bývá výhoda domácího hřiště. A Harrington bojuje, aby byla tentokrát pro Američany co nejmenší.

 • Molinari Fleetwood Ryder Cup video
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Moliwood se oženil. Zamilovaně sní o Ryder Cupu

  26. září 2019 – pv

  Bodování do kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup začalo minulý týden ve Wentworthu na BMW PGA Championship. A tuto středu to byl přesně rok, než další golfový souboj se Spojenými státy vypukne. Německá automobilka BMW pak tuto situaci využila k naprosto báječné reklamě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení