Články na téma: Ryder Cup

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods přiznal velkou únavu: Na tohle jsem netrénoval

  18. října 2018 – pv

  Jen několik dní po ukončení pětiletého vítězného sucha na PGA Tour prožil Tiger Woods velké zklamání při Ryder Cupu. V Le Golf National prohrál všechny čtyři zápasy a výrazně se podepsal pod prohru favorizovaných Američanů. Nyní poprvé promluvil o příčinách.

 • Congressional Country Club
  2

  Bleskovky

  Hostitel Ryder Cupu kácí ve velkém bez povolení. Zasahují úřady

  16. října 2018 – pv

  Ještě stále neutichly všechny doznívající kontroverze, které hýbaly letošním Ryder Cupem a na obzoru je první skandál, který se týká Ryder Cupu, který se bude hrát až za 18 let. Jeho hostitel Congressional Country Club v Marylandu v rámci přestavby hřiště brutálním způsobem kácí stromy bez povolení. Nemá k tomu povolení.

 • Colin Montgomerie
  3

  Bleskovky

  Montgomerie vzkázal Mickelsonovi: Měl ses Ryder Cupu vzdát

  15. října 2018 – pv

  Phil Mickelson měl opravdu velice špatný Ryder Cup. V Paříži prohrál oba své zápasy a ten v nedělním singlu proti Francescu Molinarimu byl dokonce tím, který přinesl Evropě vítězný bod. Colin Montgomerie si myslí, že měl Mickelson udělat to samé, co Sandy Lyle v roce 1989.

 • Francesco Molinari
  4

  Zprávy

  Molinari hrál Ryder Cup se zraněnými zády. Zatajil to

  12. října 2018 – pv

  Francesco Molinari byl v pondělí ráno po Ryder Cupu úplně vyřízený. Nikoliv kvůli kocovině z vítězných oslav, ale kvůli zraněným zádům, se kterými slavnou týmovou soutěž odehrál.

 • Greg Norman
  5

  Bleskovky

  Nesnáším, když se mluví jen o Tigerovi, štve Grega Normana

  9. října 2018 – pv

  Letošní Ryder Cup potvrdil z hlediska sledovanosti očekávání. Ve srovnání s rokem 2014, kdy se naposledy hrálo v Evropě, byla sledovanost po všechny tři dny vyšší. V poslední den o 23 procent. Důvod se nabízí. Většina lidí si myslí, že to způsobil Tiger efekt.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení