Články na téma: Ryder Cup

 • Thomas Bjorn
  1

  Bleskovky

  Skvělí Evropané. Ryder Cup vypadá zase slibněji

  29. května 2018 – GolfExtra.cz

  Do letošního velmi očekávaného 42. ročníku Ryder Cupu zbývají ještě čtyři měsíce. Nikdo by se ale Evropanům nedivil, pokud by si přáli, aby se v Paříži hrálo hned. Hráči, kteří jsou v užším okruhu kandidátů na účast ve výběru kapitána Thomase Bjorna, mají skvělou formu.

 • Ryder Cup
  2

  Bleskovky

  Asistentem na Ryder Cupu bude i hvězda Czech Masters

  22. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kapitán evropského rydercupového týmu Thomas Bjorn v úterý odtajnil jména svých čtyř asistentů. Stali se jimi Luke Donald, Graeme McDowell, Padraig Harrington a také hvězda D+D REAL Czech Masters Lee Westwood. Doplnili tak již dříve oznámeného Roberta Karlssona.

 • Ian Poulter
  3

  Bleskovky

  Kariéru si Poulter zachránil. Teď chce zpět do Ryder Cupu

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ian Poulter se po roce vrátil na místo, kde odvrátil předčasný úpadek své kariéry. Loni se na The Players druhým místem odrazil k záchraně karty na PGA Tour. Letos se tu chce přiblížit své vysněné účasti na letošním Ryder Cupu.

 • Thomas Bjorn
  4

  Bleskovky

  Bjorn oplatil fanouškovi vtip, přijel za ním s Ryder Cupem

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Brát život s humorem a s nadhledem se vyplácí. Potvrzuje to příběh Stephena Atkinsona, který se z recese odhlásil z nominace na Ryder Cup. Kapitán evropského týmu Thomas Bjorn ho ale velmi překvapil.

 • Lacoste Ryder Cup
  5

  Bleskovky

  Lacoste představila kolekci pro letošní Ryder Cup

  18. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jelikož se letošní Ryder Cup hraje poprvé v historii ve Francii, tak se na části oficiální evropské rydercupové kolekce podílela také světoznámá francouzská značka Lacoste. První kousky z její produkce odhalil ve středu evropský rydercupový tým.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení