Články na téma: Ryder Cup

 • Russell Knox
  1

  Zprávy

  Nehraji golf, abych si dělal přátele, netají se Russell Knox

  21. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Byl nejdiskutovanějším jménem evropské nominace pro poslední Ryder Cup, na kterém se nakonec ani neobjevil. Skot Russell Knox v minulém roce doplatil na to, že nemá nejen v evropském golfu příliš kamarádů. A i když by si v příštím roce rád zahrál, na svém postoji k životu nehodlá nic měnit. A už vůbec ne se přetvařovat.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Mickelson touží vyhrát Ryder Cup v Evropě: Budu v týmu!

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson toho v golfu dokázal hodně. Něco ale ne. Zatímco na to, aby vyhrál US Open, bude mít možná ještě několik pokusů, šanci slavit s americkým rydercupovým týmem vítězství na evropské půdě už dostane nejspíše pouze jednu. V příštím roce v Paříži.

 • Paul Casey
  3

  Bleskovky

  Šance pro Evropu? Paul Casey může hrát Ryder Cup

  30. října 2017 – GolfExtra.cz

  Po období hojnosti často přichází půst. A ten je momentálně z pohledu Evropy v rámci Ryder Cupu hodně reálný. Zatímco Američané kraluj světovému žebříčku a vytahují z bagu jeden talent za druhým, mezi Evropany tak pozitivní nálada není.

 • Dustin Johnson a Jordan Spieth
  4

  Zprávy

  Jde to i bez Tigera, žebříčku vládnou Američané

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až bude za rok v Paříži velká golfová sláva, bude mít tým Evropy co dělat, aby mu pořádně nezhořkla. Ryder Cup 2018 má už teď, zdá se, velkého favorita. Poprvé od roku 2010 jsou totiž v čele světového žebříčku hned tři Američané. S pořádným náskokem na Evropany.

 • Bjorn a Furyk na Eiffelově věži
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Kapitáni Ryder Cupu odpalovali z Eiffelovky

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Necelý rok zbývá do dalšího rydercupového klání, ve kterém se Evropa pokusí vrátit na vítěznou vlnu v domácím prostředí ve Francii. V úterý se pak kapitáni obou výběrů Thomas Bjorn s Jimem Furykem potkali v Paříži, kde je čekala řada zajímavých akcí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení