Články na téma: Ryder Cup

 • Thorbjorn Olesen
  1

  Bleskovky

  Olesen odsunul Poultera. Kdo odpoví na Czech Masters?

  20. srpna 2018 – pv

  S pouhými dvěma týdny do uzávěrky evropského kvalifikačního okna pro letošní Ryder Cup došlo ke změně na posledním osmém místě světového žebříčku, o které se ještě bojuje. Momentálně z něj Thorbjorn Olesen vystrnadil Iana Poultera.

 • Thomas Pieters
  2

  Zprávy

  Z Czech Masters na Ryder Cup. Kdo má ještě šanci?

  15. srpna 2018 – pv

  Není vůbec nepravděpodobné, že na nadcházejícím D+D REAL Czech Masters se ukáží budoucí hvězdy letošního Ryder Cupu. Kromě Lee Westwooda, který pojede do Paříže jako asistent kapitána Thomase Bjorna, mají reálnou šanci ještě dva hráči, kteří se ukáží na Albatrossu.

 • Jim Furyk
  3

  Bleskovky

  Woods asistent i hráč na Ryder Cupu nebude, řekl Furyk

  14. srpna 2018 – haf

  O jedné věci už má Jim Furyk, kapitán amerického rydercupového týmu, jasno. Pokud si vybere Tigera Woodse pro letošní souboj s Evropou jako hráče, nahradí ho ve svém pětičlenném týmu asistentů někým jiným. Tento scénář je přitom hodně reálný.

 • Ryder Cup 2016
  4

  Bleskovky

  USA mají svou osmičku pro RC. Evropany čeká ještě boj

  13. srpna 2018 – pv

  Nedělní deadline pro kvalifikaci do amerického týmu na Ryder Cup proběhl bez napětí, což nebylo překvapení vzhledem k tomu, že devátý a desátý hráč pořadí neprošli na PGA Championship cutem. Americká osmička je tak na rozdíl od té evropské jasná.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Bude hrát Tiger Woods Ryder Cup? Kapitán USA zatím mlží

  25. července 2018 – haf

  Po dalším úspěšném pokračování letošního návratu Tigera Woodse ke golfu na nedávném The Open se opět rozhořela debata, zda si koncem září zahraje americká legenda na Ryder Cupu. Přestože veřejnost má o jeho nominaci už takřka jasno, kapitán USA Jim Furyk nepředbíhá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení