Články na téma: Ryder Cup

 • Patrick Reed
  1

  Bleskovky

  Reed prý poslal spoluhráčům z Ryder Cupu omluvnou sms

  6. února 2019 – pv

  Čtyři měsíce po drtivé porážce Američanů v Ryder Cupu zůstávají příběhy z Paříže stále živé. Hlavně ten, který se týká Patricka Reeda. Když už se konečně veřejně usmířil s Jordanem Spiethem, přidal další historku 'k lepšímu' Brooks Koepka.

 • Steve Stricker
  2

  Bleskovky

  Jak odpoví USA na Harringtona? Favoritem volby je Stricker

  10. ledna 2019 – pv

  Kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 ve Whistling Straits je od úterka Ir Padraig Harrington. Nyní se čeká na to, kdo na domácí půdě povede Američany. Obdobným favoritem volby, jako byl v Evropě Harrington, je za oceánem Steve Stricker.

 • Padraig Harrington
  3

  Zprávy

  Evropa má nového kapitána. V Ryder Cupu 2020 ji povede Harrington

  8. ledna 2019 – pv

  Žádné překvapení se nekonalo. Na úterní tiskové konferenci byl novým kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 podle očekávání jmenován Ir Padraig Harrington. Svůj tým povede za obhajobou příští rok od 25. do 27. září v americkém Whistling Straits ve Wisconsinu.

 • Padraig Harrington
  4

  Bleskovky

  Stane se Harrington se sádrou na ruce v úterý kapitánem Evropy?

  5. ledna 2019 – pv

  Očekává se, že na tiskové konferenci, kterou svolala European Tour na příští úterý k novinkám v Ryder Cupu, se dozvíme především to, kdo bude kapitánem Evropy v roce 2020 ve Whistling Straits. Nikdo nepochybuje o tom, že to bude Padrag Harrington.

 • Sergio Garcia
  5

  Zprávy

  Garcia podporuje Harringtona. Pozvánku na Ryder Cup od něj ale nechce

  29. prosince 2018 – pv

  Evropský rydercupový hrdina Sergio Garcia má jasno v tom, kdo by se měl stát příštím kapitánem Evropy při obhajobě letošního vítězství z Paříže. Nejen jeho favoritem je Ir Padraig Harrington. Kapitánskou pozvánku by ale od něj v roce 2020 nechtěl.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení